Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#46 2012-05-02 16:22:08

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Tak na oko kilka tysięcy osób.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#47 2012-07-02 18:28:39

 miszczurek

User

3053027
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 63
Preferowany styl: heavy, hard rock
Ulubione zespoły : Running W., Accept, Iron M.
Ulubione zespoły pt. 2: Judas P., Def L., W.A.S.P.
LastFM: MaggiePN
WWW

Re: Judas Priest

Tak przeglądam ten wątek i doznałam szoku. Jakim cudem nie ma tu jeszcze mojego posta?! Muszę szybciutko nadrobić o moich Bogach.

Judasi to zdecydowanie najlepszy heavymetalowy zespół świata i nie próbujcie zaprzeczyć... :P Ich całokształt, pomimo kilku potknięć (takich jak np "Demonizer" i "Jugulator" nagrane ze świetnym wokalistą, ale jak wiemy głos Owensa ni kija nie pasuje do tego zespołu), jest godny podziwu. Według mnie, najlepszymi płytkami są 1. "Defenders of the Faith", 2. "Screaming for Vengeance" oraz 3. "Painkiller". Nigdy w życiu nie spotkałam się z zespołem, który by mi odpowiadał tak jak oni. Chyba nie ma utworu, przy którym bym się nie rozpływała z podziwu. O balladach już nie wspominając- znane każdemu "Diamonds and Rust" oraz mniej znane takie jak "Turn On Your Lights" albo "Prisoner of Your Eyes".

Tak im nasłodziłam, że dla równowagi muszę trochę skrytykować. Widziałam ich na żywo, niestety, tylko dwa razy. Oczywiście, wiadomo, było genialnie, ale szczerze mówiąc Halford z roku na rok co raz słabiej wyciąga swoje partie.
Za bardzo ich kocham, żeby cokolwiek złego dopowiedzieć, więc na koniec dodam, że Richie Faulkner to był genialny nabytek, a w dodatku jest bardzo sympatycznym, zapijaczonym typem ;D

Pozdrowionka <3

Offline

 

#48 2012-07-02 20:37:22

 smocza

User

3701772
Call me!
Skąd: Wołów
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 8
LastFM: smoczan

Re: Judas Priest

A ja szczerze jestem zmuszona przyznać, że od niedawna dopiero zaczęłam ich poznawać i jestem zakochana w utworze "Painkiller". Zawsze jak wracam z pracy albo uczelni to przynajmniej raz muszę posłuchać tego kawałka. I o ironio!...pierwszy riff jaki nauczyłam się grać na gitarze to był motyw z "Breaking the law" ^^'

Offline

 

#49 2012-07-02 20:42:15

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Offline

 

#50 2012-07-02 22:23:23

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

miszczurek napisał:

Tak przeglądam ten wątek i doznałam szoku. Jakim cudem nie ma tu jeszcze mojego posta?! Muszę szybciutko nadrobić o moich Bogach.

Judasi to zdecydowanie najlepszy heavymetalowy zespół świata i nie próbujcie zaprzeczyć... :P Ich całokształt, pomimo kilku potknięć (takich jak np "Demonizer" i "Jugulator" nagrane ze świetnym wokalistą, ale jak wiemy głos Owensa ni kija nie pasuje do tego zespołu), jest godny podziwu. Według mnie, najlepszymi płytkami są 1. "Defenders of the Faith", 2. "Screaming for Vengeance" oraz 3. "Painkiller". Nigdy w życiu nie spotkałam się z zespołem, który by mi odpowiadał tak jak oni. Chyba nie ma utworu, przy którym bym się nie rozpływała z podziwu. O balladach już nie wspominając- znane każdemu "Diamonds and Rust" oraz mniej znane takie jak "Turn On Your Lights" albo "Prisoner of Your Eyes".

Tak im nasłodziłam, że dla równowagi muszę trochę skrytykować. Widziałam ich na żywo, niestety, tylko dwa razy. Oczywiście, wiadomo, było genialnie, ale szczerze mówiąc Halford z roku na rok co raz słabiej wyciąga swoje partie.
Za bardzo ich kocham, żeby cokolwiek złego dopowiedzieć, więc na koniec dodam, że Richie Faulkner to był genialny nabytek, a w dodatku jest bardzo sympatycznym, zapijaczonym typem ;D

Pozdrowionka <3

Uważam, że Ripper bardzo godnie zastępował Halforda, który był jednak nie do zastąpienia. Jugulator to udany album, i mówię to z całą stanowczością. Warto podejść do niego bez uprzedzeń wynikających ze zmiany wokalisty. Płyta jest mroczna jak na JP i moim zdaniem takie oblicze zespołu jest ciekawe. Jest mi szkoda, że taka perła jak Cathedrial Spires nie jest wykonywana na żywo i w ogóle niedoceniana.


EDIT: Jest taki dwupłytowy album koncertowy '98 Live Meltdown, można tam usłyszeć, że Tim Owens świetnie daje sobie radę ze starymi utworami JP i po prostu nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że nie pasuje on do zespołu. Owszem Halforda nie zastąpił, bo jego nie da się zastąpić, ale swoje zadanie wypełnił wzorowo.


A najlepszy JP to Stained Class

Izlude napisał:

A co z resztą płyty?

W dobie empechujek są tylko pojedyncze utwory : (


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#51 2012-07-03 08:46:40

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Judas Priest

Ripper to świetny wokalista, jego problem jest taki, że dwukrotnie wchodził na zastępstwo legendy (w JP i IE), przez co w oczach większości z miejsca jest oceniany przez pryzmat poprzedników i odrzucany.

Offline

 

#52 2012-07-03 11:20:37

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Izlude napisał:

Ripper to świetny wokalista, jego problem jest taki, że dwukrotnie wchodził na zastępstwo legendy (w JP i IE), przez co w oczach większości z miejsca jest oceniany przez pryzmat poprzedników i odrzucany.

O, właśnie tak, dobre podsumowanie.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#53 2012-08-12 21:18:22

 Vader512

User

8039609
Skąd: Na lewo od prawo :D
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 35
Preferowany styl: Dowolny
Ulubione zespoły : Judas Priest, Vader

Re: Judas Priest

Co do Judas Priest ot muszę powiedzieć, że jest to mój ulubiony zespół, uważam też, że są oni najlepszym i najważniejszym zespołem w historii heavy metalu.
Co do mojego ulubionego albumu to zdecydowanie Painkiller, na drugiem miejscu jest Judas Rising, a na trzecim British Steel. Po prostu kocham wokal Halforda czy gitarowe solówki K.K. Downinga, szczególnie podoba mi się właśnie ta z painkillera. Co tu dużo mówić wspaniały zespół, polecam każdemu.

Offline

 

#54 2012-08-12 22:45:23

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

A znasz wszystkie albumy?


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#55 2012-08-13 11:36:54

 Vader512

User

8039609
Skąd: Na lewo od prawo :D
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 35
Preferowany styl: Dowolny
Ulubione zespoły : Judas Priest, Vader

Re: Judas Priest

Nie wszystkie ale znaczną większość muszę się zgodzić z opinią , że ostatni album Nostradamus to niewypał owszem ma kilka dobrych utworów (Nostradamus na przykład ) ale poza tym album jest raczej nudy w porównaniu np. z Judas Rising, albo Ram it Down zdecydowanie kiepso

Offline

 

#56 2012-08-13 15:40:11

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Judas Priest

Vader512 napisał:

Co do mojego ulubionego albumu to zdecydowanie Painkiller, na drugiem miejscu jest Judas Rising, a na trzecim British Steel.

Judas Rising? Co to za album? ;D

Ostatnio edytowany przez Ghost of War (2012-08-13 15:40:39)


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#57 2012-08-13 16:19:44

 Vader512

User

8039609
Skąd: Na lewo od prawo :D
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 35
Preferowany styl: Dowolny
Ulubione zespoły : Judas Priest, Vader

Re: Judas Priest

Angel of Retribution lub Judas Rinsing, generalnie spotkałem się z dwoma nazwami :P Ten album został wydany po powrocie Halforda do Judas Priest

Offline

 

#58 2012-08-13 16:47:50

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Nie no. Wystarczy, że weźmiesz album do ręki i przeczytasz tytuł: ANGEL OF RETRIBUTION. Judas Rising to pierwszy utwór na płycie.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#59 2012-08-13 18:03:43

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Judas Priest

Może ma jakąś wersje okładki co się drukarzowi popierdoliła i machnął większą czcionką kawałek

Offline

 

#60 2012-08-14 19:32:21

 Vader512

User

8039609
Skąd: Na lewo od prawo :D
Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 35
Preferowany styl: Dowolny
Ulubione zespoły : Judas Priest, Vader

Re: Judas Priest

Przesłuchałem sobie właśnie albumu Defenders Of The Faith i stwierdzam, że jest hardcorovy polecam każdemu

Ostatnio edytowany przez Vader512 (2012-08-14 19:33:51)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Drzewica Betonové jímky Mariánské Lázně