Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2011-02-27 11:43:15

chipsyzlewiatanasadobre

Gość

Re: Judas Priest

Tak czułem, częsty zabieg marketingowy... sam Ozzy z 300 razy się ogłaszał że kończy.

 

#32 2011-11-19 16:31:34

moonekk

Gość

Re: Judas Priest

BruN napisał:

Painkiller jest dobry baaardzoo dobry

taak, zgadzam się

 

#33 2011-11-19 17:09:46

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Judasi to jeszcze jeden z zespołów, które  uważam dla najważniejsze dla mnie i dla gatunku również. Uwielbiam ich płyty. Painkiller mimo swojej zajebistości nie jest moim ulubionym album bo takiego chyba nie mam. Jednak ok. rok temu strasznie polubiłem Stained Class i chyba na tym albumie znajdzie się najwięcej moich ulubionych utworów. British Steel to taki klasyk, że nie ma co o nim pisać, bo chyba wszystko zostało już o nim napisane.

Lubię też Jugulator, w ogóle uważam, że Ripper Owens poradził sobie rewelacyjnie jako zastępca Halforda. Live Meltdown to świetny album koncertowy.

Pamiętam jak się strasznie cieszyłem jak usłyszałem w 2005, że Rob wraca do zespołu i pamiętam też emocje związane ze słuchaniem Angel of Retribution, który to album bardzo lubię.
Nostradamus jest dość nietypowy zarzuciłbym mu jedynie, że jest za długi co może nudzić. Mi się jednak oczywiście podoba



edit: Mają juz kilka piosenek na nowy album. Halford mówi, że będzie to klasyczny, brytyjski heavy metal. Kawałki brzmią troszkę jak z Painkillera, Britsh Steel i Sad Wings of Destiny. Piosenki powstawały prosto z serca - nie było żadnego planu tak jak to było z poprzednim albumem.



Fuck yeah!
Nie mogę się doczekać!

Ostatnio edytowany przez XerX (2011-11-22 21:59:55)


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#34 2012-01-30 13:45:31

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Udało mi się zebrać prawie wszystkie albumy JP. Ciągle jednak nie mogę znaleźć Sad Wings of Destiny! Jestem ciekawy czy kiedykolwiek widzieliście ten album w sklepie? Można zamówić z internetu, ale drogo wychodzi z przesyłką ; /


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#35 2012-02-25 23:43:59

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Judas Priest

Na allegro widziałam. To też zależy od tego jak definiujesz "drogo". Ale na żywo o oczy mi się nie obił nigdzie ;/

Offline

 

#36 2012-02-25 23:59:43

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Drogo dlatego, że do ceny płyty dochodzi 5-10zł przesyłki, dlatego na razie próbuję znaleźć w zwykłym sklepie. A w necie Sad Wings jest, choćby w RockSerwisie, to wiem.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#37 2012-03-13 22:57:42

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Judas Priest

Poproś kogoś aby Ci na urodziny kupił, bo naprawdę warto. Na początku Judasi kojarzyli mi się z wielką nudą (tak jak prawie każdy zespół, nawet Opeth), ale potem po głębszym wsłuchaniu się doszłam do wniosku, że są zajebiści.

Offline

 

#38 2012-03-28 22:11:41

Eregus

Gość

Re: Judas Priest

Ohoho, Judas Priest - the best of the best. Strasznie niedocenieni w dzisiejszych czasach - większość woli jakąś Metallicę czy Ajron Mejden. Halford - w moim rankingu 3. najlepszy wokalista całego imperium (tudzież wszechświata) - przed nim jest tylko Dio i Dickinson. KK Downing - jeden z najlepszych "rifferów" na świecie, postawiłbym go na równi z Dimebagiem.
Jeżeli chodzi o ulubiony album, to Screaming for Vengeance wymiata. Za to ulubiony utwór pochodzi z Painkillera - jest nim Night Crawler. Aha, no i najlepszy riff świata - Electric Eye.
Btw. kto się wybiera na koncert 14.04?

 

#39 2012-03-28 22:24:50

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Chyba nie mam ulubionego albumu, ale Stained Class słucham najczęściej. A płyty z Ripperem znasz? No i ja się wybieram, ale to już pisałem ;p


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#40 2012-03-31 11:14:17

DIO

Gość

Re: Judas Priest

Ze względu na nadchodzący koncert na który się wybieram "zanurzam" się bardziej w ich dyskografie, żeby wiedzieć co krzyczeć w Katowicach.
Niestety muszę przyznać że słucham ich wyłącznie dlatego, z wyjątkiem paru utworów i płyty Nostradamus, chyba mnie nudzą ich utwory, słucham bo muszę
Mam nadzieje że to się zmieni

 

#41 2012-03-31 12:23:47

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

DIO napisał:

Ze względu na nadchodzący koncert na który się wybieram "zanurzam" się bardziej w ich dyskografie, żeby wiedzieć co krzyczeć w Katowicach.
Niestety muszę przyznać że słucham ich wyłącznie dlatego, z wyjątkiem paru utworów i płyty Nostradamus, chyba mnie nudzą ich utwory, słucham bo muszę
Mam nadzieje że to się zmieni

To po co idziesz na koncert jak nie podoba ci się ich muzyka?


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#42 2012-03-31 12:32:40

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Judas Priest

Trochę dziwne, że nudzą go inne albumy, a nie Nostradamus, najnudniejszy JP. Jednak rozumiem jego wyjście - koncert to nie tylko słuchanie, to spotkanie ze znajomymi.

Offline

 

#43 2012-03-31 13:21:04

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Judas Priest

DIO napisał:

Niestety muszę przyznać że słucham ich wyłącznie dlatego, z wyjątkiem paru utworów i płyty Nostradamus, chyba mnie nudzą ich utwory, słucham bo muszę
Mam nadzieje że to się zmieni

Nie zanotowałem uczucia znudzenia przy słuchaniu British Steel czy Painkiller.

Offline

 

#44 2012-03-31 15:16:52

Eregus

Gość

Re: Judas Priest

DIO napisał:

Ze względu na nadchodzący koncert na który się wybieram "zanurzam" się bardziej w ich dyskografie, żeby wiedzieć co krzyczeć w Katowicach.
Niestety muszę przyznać że słucham ich wyłącznie dlatego, z wyjątkiem paru utworów i płyty Nostradamus, chyba mnie nudzą ich utwory, słucham bo muszę
Mam nadzieje że to się zmieni

Jeszcze się do nich przekonasz, nie martw się - u mnie musiał minąć rok zanim się do nich przekonałem, dzisiaj jest to mój ulubiony zespół.

 

#45 2012-05-02 15:16:07

Agata_WrockRM

Gość

Re: Judas Priest

Kurczę, nie jechałam na koncert w tym roku. Ktoś się w ogóle wybrał?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotels-world.pl https://www.hotelstayfinder.com/