Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#61 2014-04-28 14:58:34

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Judas Priest

https://www.youtube.com/watch?v=mhkoNQ-7uRw
Nowy utwór i zapowiedź nowej płyty!

Offline

 

#62 2014-04-29 15:28:44

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Oj, nie, nie, nie... Nie!


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#63 2014-04-29 16:45:00

SarmatAE

Hawkguy

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 3220

Re: Judas Priest

Brzmi trochę jakby Judas Priest chciało być Iron Maiden, tylko im to za bardzo nie wychodzi


http://img593.imageshack.us/img593/6406/a0op.jpg

Offline

 

#64 2014-04-29 18:37:38

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Raz słuchałem i jakoś boję się 2 raz włączyć. Z Maiden mi się nie skojarzyło. Wokal bardzo słaby (tragiczny refren), brzmienie gitar też nie te. Bębny dziwne... Mam nadzieję, że to nie ostateczny miks i mastering.

Przecież do cholery miało być retro granie z lat '70 i '80, a tutaj mamy melodyjki i patos jakby wychodził Nostradamus 2.


edit:
Dobra, posłuchałem jeszcze raz. Oficjalnie jestem rozczarowany (i to nie pierwszy raz w tym roku jeśli chodzi o premiery). Słaby numer i tyle. Będę bał się posłuchać płyty jak wyjdzie.

A, zapomniałem jeszcze dodać, że okładka beznadziejna.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#65 2014-08-20 15:12:19

 miszczurek

User

3053027
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-19
Posty: 63
Preferowany styl: heavy, hard rock
Ulubione zespoły : Running W., Accept, Iron M.
Ulubione zespoły pt. 2: Judas P., Def L., W.A.S.P.
LastFM: MaggiePN
WWW

Re: Judas Priest

Bez przesady. Płyta nie jest najgorsza, tak samo wokal. Znajdź mi dziada w wieku 70 lat, który by wyciągał takie partie, mądralo.
Jak dla mnie Judas Priest to może nawet nasrać wszystkim na głowy i i tak by mi się podobało, bo stworzyli kult i cały image heavy metalu

Jeżeli chodzi o moją subiektywną ocenę, to nie jest to majstersztyk, ale ogólnie dam 7/10

Offline

 

#66 2014-08-21 11:19:43

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Judas Priest

miszczurek napisał:

stworzyli kult i cały image heavy metalu

...który tak na prawdę wywodzi się ze środowisk gejowskich Co prawda to prawda. Gdyby nie Judasi to nie mielibyście czego słuchać, a nowa płytka to więcej niż mogłem się po nich spodziewać. Minimalnie gorsze to jakościowo od "Angel Of Retribution", ale i tak lepsze niż wszystko nagrane przez Ajronów od "Brave New World".

Offline

 

#67 2014-08-21 20:22:14

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

miszczurek napisał:

Bez przesady. Płyta nie jest najgorsza,

No, może i nie jest, ale jest jedną z najsłabszych płyt nagranych przez ten zespół.

miszczurek napisał:

tak samo wokal. Znajdź mi dziada w wieku 70 lat, który by wyciągał takie partie, mądralo.

Rob nie ma 70 lat, a nawet jakby miał to co to za argument? : )

miszczurek napisał:

Jak dla mnie Judas Priest to może nawet nasrać wszystkim na głowy i i tak by mi się podobało, bo stworzyli kult i cały image heavy metalu

Ja kocham ten zespół - jest dla mnie jednym z najważniejszych. Jest mi po prostu przykro, że mimo szumnych zapowiedzi otrzymałem album, który nie sprawa, że serce bije mi szybciej, nie dostaję gęsiej skórki podczas słuchania, melodie nie wwiercają się do głowy. To nie jest album na miarę starych wydawnictw. Spodziewałem się takiego, bo w wywiadach Halford obiecywał właśnie taki kierunek Redeemer'a.
W ogóle to mam dość tych wywiadów i tego całego pieprzenia o metalu. Chrzanić metal. Najlepsze płyty Judas Priest to te, na których zespół nie skupiał się by grać ten cały metal tylko zwykłe piosenki. Wczoraj wieczorem znów sobie słuchałem ich najlpeszej płyty - Stained Class, to jest dopiero muzyka, a nie jakiś tam Redeemer of Souls.

Minimalnie gorsze to jakościowo od "Angel Of Retribution"

Jak dla mnie to te albumy dzieli przepaść. Oczywiście na korzyść AoR. Lubię ten album, nigdy nie zapomnę jak usłyszałem go po raz pierwszy. Strrrasznie czekałem na powrót zespołu z Halfordem w składzie odkąd taki news się pojawił i jarałem się okrutnie na premierę płyty. Kapitalny otwieracz - Judas Rising, ten jeden kawałek ma w sobie więcej emocji niż cały Redeemer

ale i tak lepsze niż wszystko nagrane przez Ajronów od "Brave New World

Ale Dance i A Matter to ty szanuj!!


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#68 2014-08-25 09:06:38

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Judas Priest

Szanuje tylko - w moim mniemaniu - wyjątkowe płyty, a te które wymieniłeś takowymi dla mnie nie są, sorry Gregory, ale nie mogę.

Offline

 

#69 2014-08-25 21:51:04

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Judas Priest

Ww. na bank nie są wyjątkowe, ale i tak je bardzo lubię


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#70 2016-02-06 21:59:10

proszę pana!

User

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 17

Re: Judas Priest

"Nostradamus" mnie zawiódł. Nie wiem czy później coś wydali, ale nie bardzo mnie to interesuje. Jeszcze "Angel of Retribution" był superfajny (w stylu "Painkillera"), a N to już dupa.
Za to kocham stare płyty. Z tych hardrockowych raczej pojedyncze kawałki. Wyjątkiem jest "Sad Wings..." - to jedna z moich ulubionych płyt w ogóle. Ale "Sin After Sin", "Stained Class" jak mówiłem, wybiórczo. Za to najbardziej mnie cieszy ten wczesny NWOBH okres. "Screaming...", "British Steel", "Defenders..." - co jakiś czas gosi w gramofonie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Augustów apart bado