Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#76 2012-10-18 15:53:37

GhostAT

User

Zarejestrowany: 2012-10-16
Posty: 21

Re: Metalcore

Ghost of War napisał:

Po za tym jeżeli jest coś takiego jak debata, to każdy ma prawo się wypowiedzieć. Ja osobiście nie lubię, a wręcz nie znoszę metalcore. Instrumentalnie nawet spoko, ale przeciętny wokalista w metalcore ( zwłaszcza BFMV)  śpiewa tak żałośnie, że moje uszy bombarduje szkło.

Zgadza sie ale podczas gdy prosze o podanie jakis zespolow z danego gatunku nie oczekuje krytyki i czyjegos zdania ze nie lubi tej muzyki czy ze to nie jest muzyka.

Co do BMFV tez tego nie lubie jak wiekszosci zespolow metalcore'owych ale jest sporo naprawde konkretnych zespolow z tego gatunku. Co do wokalu posluchaj sobie np Killswitch Engage, tam jest konkretny czysty wokal, a nie jakies kwiczenie rodziewiczanego emosia.

Offline

 

#77 2012-10-18 16:00:28

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Metalcore

GhostAT napisał:

Ghost of War napisał:

Po za tym jeżeli jest coś takiego jak debata, to każdy ma prawo się wypowiedzieć. Ja osobiście nie lubię, a wręcz nie znoszę metalcore. Instrumentalnie nawet spoko, ale przeciętny wokalista w metalcore ( zwłaszcza BFMV)  śpiewa tak żałośnie, że moje uszy bombarduje szkło.

Zgadza sie ale podczas gdy prosze o podanie jakis zespolow z danego gatunku nie oczekuje krytyki i czyjegos zdania ze nie lubi tej muzyki czy ze to nie jest muzyka.

Aha, fajnie, ale to nie jest koncert życzeń, ani temat ''Co byście polecili przewrażliwionemu chłopaczkowi''. Jeśli komuś się nie podoba metalcore, to ma prawo swoją niechęć wyrazić, nawet jako odpowiedź na Twoje pytanie. Tak Ci zależy na ''dobrych'' metalkorowych kapelach? Poszukaj w odpowiednim dziale: http://www.rock-metal-forum.pun.pl/viewforum.php?id=50 W Niektórych wątkach są posty, zawsze możesz się z nimi zapoznać.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#78 2012-10-18 16:12:50

GhostAT

User

Zarejestrowany: 2012-10-16
Posty: 21

Re: Metalcore

Equus napisał:

GhostAT napisał:

Ghost of War napisał:

Po za tym jeżeli jest coś takiego jak debata, to każdy ma prawo się wypowiedzieć. Ja osobiście nie lubię, a wręcz nie znoszę metalcore. Instrumentalnie nawet spoko, ale przeciętny wokalista w metalcore ( zwłaszcza BFMV)  śpiewa tak żałośnie, że moje uszy bombarduje szkło.

Zgadza sie ale podczas gdy prosze o podanie jakis zespolow z danego gatunku nie oczekuje krytyki i czyjegos zdania ze nie lubi tej muzyki czy ze to nie jest muzyka.

Aha, fajnie, ale to nie jest koncert życzeń, ani temat ''Co byście polecili przewrażliwionemu chłopaczkowi''. Jeśli komuś się nie podoba metalcore, to ma prawo swoją niechęć wyrazić, nawet jako odpowiedź na Twoje pytanie. Tak Ci zależy na ''dobrych'' metalkorowych kapelach? Poszukaj w odpowiednim dziale: http://www.rock-metal-forum.pun.pl/viewforum.php?id=50 W Niektórych wątkach są posty, zawsze możesz się z nimi zapoznać.

Hmm, myslalem ze forum poswiecone muzyke sluzy miedzy innymi do "wymieniania" sie zespolami, jakby kazdy pisal posty typu "tego nie lubie, to nie muzyka, wokalista jest pedalem" itd to by nie mialo najmniejszego sensu. Rozumna osoba zrozumiala by moje zapytanie i zamiast nabijac sobie +1 postem typu ta muzyka jest z dupy, polecilby cos pasujacego do mojego zapytania.

Offline

 

#79 2012-10-18 16:18:55

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Metalcore

Rozumna osoba użyłaby mózgu i poszukała w dziale metalcore, zamiast oczekiwać, że wszystko podetkną mu pod nos.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#80 2012-10-18 16:24:54

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Metalcore

DonMielone napisał:

Z metalcore podobają mi się jedynie dzieła Lamb Of God, Chimaira, Throwdown i Cavalera Conspiracy.

Olaboga. Gdzie tam masz metalcore?


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

 

#81 2012-10-18 16:26:43

GhostAT

User

Zarejestrowany: 2012-10-16
Posty: 21

Re: Metalcore

Equus napisał:

Rozumna osoba użyłaby mózgu i poszukała w dziale metalcore, zamiast oczekiwać, że wszystko podetkną mu pod nos.

w dziale Metalcore jakbyś umial przeczytac sa jeszcze inne pod gatunki zacytuje "Experimental/Technical DeathCore, MathCore, " i pewnie znalazloby sie wiele innych, wiec chcac zablysnac najpierw przemysl to co piszesz mistrzu.

Offline

 

#82 2012-10-18 16:38:14

 Macko

User

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-25
Posty: 582
LastFM: maciek_m

Re: Metalcore

Lipa napisał:

DonMielone napisał:

Z metalcore podobają mi się jedynie dzieła Lamb Of God, Chimaira, Throwdown i Cavalera Conspiracy.

Olaboga. Gdzie tam masz metalcore?

wszendzie, nie znasz sie lipa.

Offline

 

#83 2012-10-18 16:41:33

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Metalcore

w dziale Metalcore jakbyś umial przeczytac sa jeszcze inne pod gatunki zacytuje "Experimental/Technical DeathCore, MathCore, " i pewnie znalazloby sie wiele innych, wiec chcac zablysnac najpierw przemysl to co piszesz mistrzu

Bożesz ; | W pierwszym poście ZAWSZE jest napisane jaką muzyka gra dany zespół. To naprawdę nie moja wina, że dla Ciebie kliknęcie na topic i przeczytanie KILKU zdań, to zbyt wielki wysiłek intelektualny.

Ostatnio edytowany przez Equus (2012-10-18 16:42:13)


Tak bardzo nie.

Offline

 

#84 2012-10-18 16:45:14

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Metalcore

A do tego Deathcore, Mathcore itp. to też metalcore, tyle że trochę wymieszany, ale jednak.


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#85 2012-10-18 16:45:28

GhostAT

User

Zarejestrowany: 2012-10-16
Posty: 21

Re: Metalcore

Ghost of War napisał:

A do tego Deathcore, Mathcore itp. to też metalcore, tyle że trochę wymieszany, ale jednak.

Zgadza sie jednak jest spora roznica miedzy danymi gatunkami


Equus napisał:

w dziale Metalcore jakbyś umial przeczytac sa jeszcze inne pod gatunki zacytuje "Experimental/Technical DeathCore, MathCore, " i pewnie znalazloby sie wiele innych, wiec chcac zablysnac najpierw przemysl to co piszesz mistrzu

Bożesz ; | W pierwszym poście ZAWSZE jest napisane jaką muzyka gra dany zespół. To naprawdę nie moja wina, że dla Ciebie kliknęcie na topic i przeczytanie KILKU zdań, to zbyt wielki wysiłek intelektualny.

przykro mi boga nie ma. Tylko nadal nie rozumiesz ze metalcore, metalcore'owi nie rowny? Dlatego na samym poczatku napisalem mniej wiecej jaki to mialby byc , miedzy zgraja emosiow spiewajacych o zlamanym sercu do  kapeli pokroju Killswitch Engage jest wielka roznica

Ostatnio edytowany przez GhostAT (2012-10-18 16:47:33)

Offline

 

#86 2012-10-18 16:48:23

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Metalcore

Jaka?


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#87 2012-10-18 16:52:45

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Metalcore

Jedni tną się żyletką, drudzy wiszą na sznurze.


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#88 2012-10-18 16:57:19

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Metalcore

Macko napisał:

Lipa napisał:

DonMielone napisał:

Z metalcore podobają mi się jedynie dzieła Lamb Of God, Chimaira, Throwdown i Cavalera Conspiracy.

Olaboga. Gdzie tam masz metalcore?

wszendzie, nie znasz sie lipa.

Chyba w tagach na lastfm


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

 

#89 2012-10-18 17:00:10

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Metalcore

GhostAT napisał:

Equus napisał:

w dziale Metalcore jakbyś umial przeczytac sa jeszcze inne pod gatunki zacytuje "Experimental/Technical DeathCore, MathCore, " i pewnie znalazloby sie wiele innych, wiec chcac zablysnac najpierw przemysl to co piszesz mistrzu

Bożesz ; | W pierwszym poście ZAWSZE jest napisane jaką muzyka gra dany zespół. To naprawdę nie moja wina, że dla Ciebie kliknęcie na topic i przeczytanie KILKU zdań, to zbyt wielki wysiłek intelektualny.

przykro mi boga nie ma. Tylko nadal nie rozumiesz ze metalcore, metalcore'owi nie rowny? Dlatego na samym poczatku napisalem mniej wiecej jaki to mialby byc , miedzy zgraja emosiow spiewajacych o zlamanym sercu do  kapeli pokroju Killswitch Engage jest wielka roznica

Facet, czy Ty naprawdę nie ogarniasz? W każdym temacie o zespole jest napisane JAKO MUZYKĘ TWORZYLI.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#90 2012-10-18 17:05:12

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Metalcore

DonMielone napisał:

Z metalcore podobają mi się jedynie dzieła Lamb Of God, Chimaira, Throwdown i Cavalera Conspiracy.

W takim razie lubię metalcore.

A tak na poważnie zawsze myślałem, że te zespoły zaliczane są do nurtu Groove, który osobiście bardzo lubię.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com