Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#1 2011-01-28 21:15:24

Black Tree

User

Skąd: Prusy Książęce
Zarejestrowany: 2011-01-25
Posty: 320
Preferowany styl: depresyjnomizantropijny
Ulubione zespoły : są ulubione
Ulubione zespoły pt. 2: ze słowem Satan w tytułach
LastFM: Seev

Masachist

Zespół MASACHIST powstał z inicjatywy gitarzysty Thrufela znanego z występów w Azarath i Yattering oraz perkusisty Daraya grającego na co dzień w zespołach Vesania i Vader. Zespół gra ekstremalny death metal. „Pomysł stworzenia MASACHIST zrodził się w mojej głowie już dawno, jednak moją decyzję utwierdziły dopiero spotkania z Darayem w 2005 roku. Nasze podobne zainteresowania muzyczne i poglądy na grę ekstremalnych dźwięków spowodowały, że chciałem stworzyć coś nowego, świeżego i zupełnie innego, niż to, co gramy z naszymi obecnymi zespołami. Z powodu obowiązków Daraya w Vader jeszcze nie występujemy regularnie. Niemniej jednak nasza determinacja spowodowała napisanie obiecującego materiału. Dotychczas nagraliśmy dwa utwory promujące - „Malicious Cleansing” i „Open the Wounds”. Podczas sesji nagrań dołączyli do nas: Heinrich znany z występów w Rootwater i Vesania oraz Aro grający w Shadows Land, więc na dziś obecny skład MASACHIST wygląda następująco: Daray - instrumenty perkusyjne, Thrufel - gitara prowadząca i rytmiczna, wokal, Aro - gitara rytmiczna, drugi wokal i Heinrich - gitara basowa. Człowiekiem piszącym liryki jest Brezniev - utalentowany pisarz, którego niektórzy z was mogą znać z prac nad „Murder’s Concept” i „Genocide”, albumami mojego podstawowego zespołu, czyli Yattering. Mam nadzieję, że w tym składzie nagramy nasz debiutancki album i że nic nie przeszkodzi nam w osiągnięciu naszego celu. Oczywiście, zabierze to czas, ale niestety z tym zespołem takie metody pracy są nieuniknione” - mówi lider zespołu Thrufel.

Thrufel postanowił odstąpić od nagrywania wokali a jego miejsce zajął PIG, znany bardziej jako Sauron - były wokalista Decapitated. Debiutancka płyta „Death March Fury” została wydana przez Witching Hour Productions w 2008 roku.

Obecny skład zespołu:

PIG aka Sauron - wokal
Daray - bębny
Thrufel - gitara prowadząca i rytmiczna, boczny wokal
Aro - gitara rytmiczna i boczny wokal
Heinrich - gitara basowa

Dyskografia:

Death March Fury (2008)

(zapożyczone z last.fm)


Z tych nowych polskich kapel, moj faworyt.
Szybko, agresywnie i mrocznie

http://www.youtube.com/watch?v=t3-G9PvxRN4

Offline

 

#2 2012-09-02 16:18:33

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Masachist

Jutro wychodzi nowa płyta "Scorned".


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#3 2013-10-04 20:55:44

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Masachist

Te "jutro" to było dosyć dawno krakers. Jednakowoż, płyta miażdży w chuj. Jak dla mnie zajebista! Polski death zawsze był dobry a dzięki takiemu Masachist głębokie, dumne westchnięcie wydziera się z piersi ! Tak kurwa, mamy dobre kapele i Masachist z pewnością do nich należy W wielu utworach ewidentnie zasłyszeć można Morbidowskie kształty lecz tutaj dziwnym trafem jakoś mnie to nie przeszkadza Wręcz przeciwnie! Takie wykurwiste kolosy jak "Drilling the nerves" czy " Inner Void" poprostu rozpierdalają system, powodując, że końcówki nerwów zostają porażone niesamowitą energią. Czegoś takiego potrzebuję, czegoś takiego łaknę, właśnie coś takiego jest mnie w stanie postawić rano na nogi. Nie ma to jak lura kawowa sączona przed wyjściem do pracy w towarzystwie takich kurwa wyjebanych dźwięków! Toż to się nie da opisać! Kofeina, Masachist i droga do pracy to igraszka Szkoda tylko ze przez 8 godzin w pracy nie mogę się podładować podlączając się do takiego zasilania! Dlatego jak przekroczę próg tej cholernej sali wypełnionej po brzegi stadem 6-letnich terrorystów, siły nabyte pół godziny wcześniej dramatycznie mnie opuszczają powodując bezwarunkowy zwis rąk do ziemi do godz 15stej Muszę rozkminić jak nie tracić cennej energii w tak nieapetycznie chaotycznym  miejscu jak przedszkole. Może chwila w kibelku i trzy minuty rażenia?



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

#4 2013-10-04 23:14:42

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Masachist

Płytka jest przyzwoita. Nic więcej.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#5 2013-10-05 16:59:26

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Masachist

Nie znasz się i tyle



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

#6 2013-10-05 20:01:57

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Masachist

Masachist na nowym albumie czerpie garściami z dorobku Decapitated. Tyle na temat.

Offline

 

#7 2013-10-05 20:06:55

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Masachist

Powiedział co wiedział.



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky Krnov matki pszczele hinderhofer