Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#1 2013-03-05 17:37:18

mariuszgr4

User

Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 41
WWW

Lessdress

Zna ktoś? Na forum tylko d6r6a6c6o6 wspomniał o nich w Powitalni.
Pierwszy raz usłyszałem ich w 2007 roku w Antyradiu, zaraz kupiłem ich nową, i póki co ostatnią, płytę Sugarfree! (piszę o niej na blogu).
Gdzie jest dziś ten zespół, dodajmy: polski, a grający jak najlepsze kapele zachodnie?! Zaczęli w 1984 roku. Pięć lat później wydali pierwszą płytę Dumblondes, w 1993 drugą – Love Industry. Krytyka się zachwycała, ludzie też. Potem zmarł basista i słuch o zespole zaginął. Wrócili w 2007 roku i znów zniknęli. W 2010 byli na Przystanku Woodstock. Ostatnia informacja, jaką znalazłem o grupie w internecie, pochodzi sprzed ponad pół roku - że nagrywają nowy materiał. Są na fb, ale też raczej uśpieni.
Na Sugarfree! jazda jest naprawdę do przodu. Warsztat czterech panów bez zarzutu, świetny, ostry, mokry w gardle wokal. Kolejne utwory skrzą się od pomysłów, ich bogactwo przywodzi na myśl Apetyt na destrukcję Gunsów albo pierwsze płyty van Halen. Próbowałem, poza wyżej wymienionym, znaleźć jeszcze jakieś swoje typy, ale krążek jest po prostu bardzo równy, więc odstępuję od tego zamiaru.
http://www.youtube.com/watch?v=qj2VMDprsqo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl