Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#61 2012-10-17 20:17:46

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Acid Drinkers

Jest nieźle. Singiel niespecjalnie zrobił na mnie wrażenie, jednak reszta utworów prezentuje dobry poziom. Nie jest to nic odkrywczego, raczej Acids który znamy dobrze z takich albumów jak Broken Head, Rock Is Not Enough czy właśnie ostatni autorski Verses of Steel. Trzeba się osłuchać z tym nowym albumem.

Offline

 

#62 2012-11-03 13:22:13

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Acid Drinkers

I jest teledysk do Old Sparky http://www.youtube.com/watch?v=Jk1UJcKOsLY

Podoba mi się, kawałek też jakby lepiej wchodził po którymś tam przesłuchaniu.

Offline

 

#63 2012-11-04 21:41:14

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Acid Drinkers

Podoba mi się La Part Du Diable. Solidna płyta, bez zachwytów i bez rozczarowań. Uwagę przyciągają wolniejsze utwory Dance Semi-Macabre  i Andrew's Strategy, moim zdaniem to mocna część płyty. Nie podoba mi się tylko to jak został potraktowany bas - w ogóle nie słychać! Nie zawsze też podoba mi się produkcja wokalu, ale tylko w niektórych miejscach jak np. w pierwszym utworze. Gitary za to tną pięknie.
Płyta nie ruszyła mną tak jak Verses, ale nie szkodzi, nie miałem wielkich oczekiwań nie jestem więc rozczarowany.

Dance Semi-Macabre
The Payback

Nastawiłem by wreszcie zobaczyć Acidów na żywo, jak będą w jakimś fajnym klubie to się wybiorę, a co!


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#64 2012-11-04 22:47:32

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Acid Drinkers

XerX napisał:

Nie podoba mi się tylko to jak został potraktowany bas - w ogóle nie słychać!

Co krzyczy basista, gdy się topi? Nic, basistów i tak nigdy nie słychać [/suchar]

Poza tym, może lepiej, że nie słychać, może Titus nie umie grać ; D

Offline

 

#65 2012-11-04 22:52:38

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Acid Drinkers

Umie. Słychać choćby tutaj http://www.youtube.com/watch?v=PrNuSK-dPoc . Ja wiem, że to inny rodzaj muzyki, ale nie rozumiem czemu bas traktuje się po macoszemu.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#66 2013-02-20 20:32:46

 meduza

User

Zarejestrowany: 2013-02-02
Posty: 20
Ulubione zespoły : Children Of Bodom,Alice Cooper
Ulubione zespoły pt. 2: Turbo,Murderdolls,Iron Maiden

Re: Acid Drinkers

Mnie najbardziej porwał Strip Tease z You Are Lost My Dear. oby do 8 marca, bo będą w Stodole!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl