Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2011-12-09 16:41:12

 Szymonoslaw

Laserowy Lotos rangi 5.

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 1339
Preferowany styl: Kraul
Ulubione zespoły : same oklepane

Re: Lady Pank

''Na co komu dziś" i "Strach się bać" to dwa kawałki , które mi się podobają, co do reszty to niektóre ujdą a niektórymi już rzygam (chociażby wspominanym już wyżej "Zawsze tam gdzie ty").


http://31.media.tumblr.com/tumblr_m5naeweCGA1rqrf25o1_400.gif

Offline

 

#32 2011-12-09 23:42:04

max003

Gość

Re: Lady Pank

Szymonoslaw napisał:

''Na co komu dziś" i "Strach się bać" to dwa kawałki , które mi się podobają, co do reszty to niektóre ujdą a niektórymi już rzygam (chociażby wspominanym już wyżej "Zawsze tam gdzie ty").

a taki szlagier jak "Tańcz głupia tańcz" Cię nie urzekł?
Do mnie Lady Pank niestety nie przemawia osobiście uważam, że gdyby ich nigdy nie było to Polska scena muzycznia nic by nie straciła, no może Borysewicza którego z kolei bardziej cenię za OST z Kukizem do filmu E=MC2 i to też mój ulubiony polski OST po dzień dzisiejszy (w tym miejscu przepraszam K. Komedę).

 

#33 2011-12-10 08:45:19

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Lady Pank

ja do Lady Pank mam dystans straszny po pewnych Juwenaliach Krakowskich


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#34 2011-12-10 09:03:28

 Szymonoslaw

Laserowy Lotos rangi 5.

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 1339
Preferowany styl: Kraul
Ulubione zespoły : same oklepane

Re: Lady Pank

max003 napisał:

Szymonoslaw napisał:

''Na co komu dziś" i "Strach się bać" to dwa kawałki , które mi się podobają, co do reszty to niektóre ujdą a niektórymi już rzygam (chociażby wspominanym już wyżej "Zawsze tam gdzie ty").

a taki szlagier jak "Tańcz głupia tańcz" Cię nie urzekł?

Ten kawałek leży w kategorii "ujdą".


http://31.media.tumblr.com/tumblr_m5naeweCGA1rqrf25o1_400.gif

Offline

 

#35 2011-12-15 12:13:14

SarmatAE

Hawkguy

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 3220

Re: Lady Pank

max003 napisał:

Do mnie Lady Pank niestety nie przemawia osobiście uważam, że gdyby ich nigdy nie było to Polska scena muzycznia nic by nie straciła, no może Borysewicza którego z kolei bardziej cenię za OST z Kukizem do filmu E=MC2 i to też mój ulubiony polski OST po dzień dzisiejszy (w tym miejscu przepraszam K. Komedę).

Jesteś pewien, ze nie pomyliłeś polskiej sceny muzycznej z y... na przykład brytyjską? Bo w naszej to przecież bieda, aż piszczy i Lady Pank w porównaniu z tymi wszystkimi metaluchowymi zespołami bez pomysłu za 5 złotych, pseudo alternatywą spod buraczanego znaku happyskładu, hordą wyjców klonów Edzi Górniak i Mariah Carey, plekami którzy błyszczą się jak miliony monet, Manieczkami z Ekwadoru i przyjaciółmi, oraz wspaniałej tzw. nowej fali disco polo [*] (bo nie oszukujmy się to jest z 90% polskiej sceny muzycznej), to niebo, a nawet nie ziemia, a dno bajora i 17 metrów mułu. I wystarczyłoby jakby tylko debiut nagrali, by tak było.


http://img593.imageshack.us/img593/6406/a0op.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl