Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

  • Index
  •  » INNE
  •  » Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

#16 2010-03-25 09:26:47

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Przeciwko jego muzyce ogólnie nic nie mam, nawet czasami zdarza mi się go posłuchać, ale wizerunek sceniczny ma makabryczny, my - to  ok, ale dla maluchów to przesada, zwłaszcza że klipy emanują wulgarnym sexem (jak mówię, mi to rybka, ale nie sądzę, żeby dla dzieci był to odpowiedni wzorzec ;p)


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#17 2010-03-25 21:01:11

beatag60

User

4568638
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-11-04
Posty: 321
Ulubione zespoły : Nightwish
WWW

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Bardzo kontrowersyjny gość. Nie przyciągnął mnie ani swoją twórczością, ani wyglądem. Dla mnie może? stanowić jedynie artystyczną "ciekawostkę:)


Nightwish Music is medicine for my life!

Offline

 

#18 2010-08-01 14:54:32

Tzezse

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Nie można wierzyć w to co mówi manson bo on robi sobie żarty z ludzi i nikt tego nie widzi (aż nie moge się powstrzymać jak widze prymitywne interpretacje mansona na forach z recenzjami itd. {nie ze śmiechu tylko przed zniszczeniem komputera} )
A ma z czego sobie żartować i mu to wychodzi (z tego co mi wiadomo o świecie) skoro ludzie myślą że jest taki wiadomo jaki... Jeśli ktoś się go zapyta czy kogoś zabił co odpowie? nie wiadomo, ale gdyby chodziło o sensację prasową a nie (wiadomo.) więzienie, pewnie znowu coś w stylu "mieszanym", i ludzie wierzą w co chcą, nie najlepszy przykład ale ludzie to parodia mansona i na odwrót, robią i myślą to czego chce manson, który jawnie pokazuje ich prymitywizm, haha i ładnie, bardzo mnie ciekawi czy ktoś się kapnął? To nie moje ostateczne myślenie bo nigdy nic nie wiadomo.

 

#19 2010-08-27 11:20:56

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Tzezse napisał:

Nie można wierzyć w to co mówi manson bo on robi sobie żarty z ludzi i nikt tego nie widzi (aż nie moge się powstrzymać jak widze prymitywne interpretacje mansona na forach z recenzjami itd. {nie ze śmiechu tylko przed zniszczeniem komputera} )
A ma z czego sobie żartować i mu to wychodzi (z tego co mi wiadomo o świecie) skoro ludzie myślą że jest taki wiadomo jaki... Jeśli ktoś się go zapyta czy kogoś zabił co odpowie? nie wiadomo, ale gdyby chodziło o sensację prasową a nie (wiadomo.) więzienie, pewnie znowu coś w stylu "mieszanym", i ludzie wierzą w co chcą, nie najlepszy przykład ale ludzie to parodia mansona i na odwrót, robią i myślą to czego chce manson, który jawnie pokazuje ich prymitywizm, haha i ładnie, bardzo mnie ciekawi czy ktoś się kapnął? To nie moje ostateczne myślenie bo nigdy nic nie wiadomo.

może mi ktoś przetłumaczyć tego posta? pytam bez cienia bez złośliwości. chciałabym odpowiedzieć, ale nie rozumiem, co autor ma na myśli.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#20 2010-08-27 13:44:38

pietras

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Przeczytałem posta Tzesze - uśmiechnąłem się szeroko.

Przeczytałem posta Equus - uśmiechnąłem się jeszcze szerzej.

Odpowiadając na pytanie: <biała chorągiewka>

 

#21 2010-08-27 21:18:35

Billy

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Moim zdaniem gościu jest nieźle walnięty, ale muzykę ma nawet dobrą, podobają mi się niektóre jego kawałki.

 

#22 2010-09-19 12:50:28

 MD

User

9280264
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 216
Preferowany styl: Bubblegum Pop
Ulubione zespoły : Bee Gees
WWW

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Prywatnie podobno całkiem sympatyczny koleś. Wokalista jest rewelacyjnym, to po prostu ideał rockowego frontmana z tych bardziej szokujących kręgów o wybitnej charyzmie. Jeden z muzycznych symboli lat dziewięćdziesiątych. W dodatku to dojrzały i naprawdę dobry poeta. Ostatnia płyta jego zespołu zrobiła na mnie ogromne wrażenie, to niesamowite, jak daleko zaszli.


http://img101.imageshack.us/img101/4066/bannerwiekszy.jpg

Offline

 

#23 2010-09-20 21:21:30

Kz.

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

MD napisał:

Prywatnie podobno całkiem sympatyczny koleś. Wokalista jest rewelacyjnym, to po prostu ideał rockowego frontmana z tych bardziej szokujących kręgów o wybitnej charyzmie. Jeden z muzycznych symboli lat dziewięćdziesiątych. W dodatku to dojrzały i naprawdę dobry poeta. Ostatnia płyta jego zespołu zrobiła na mnie ogromne wrażenie, to niesamowite, jak daleko zaszli.

W filmie dokumentalnym "Marilyn Manson - Wewnętrzne sanktuarium" widać (z tej dobrej strony) jaki naprawdę jest Manson.
A jeśli chodzi o ostatnią płytę... pierwszy raz w życiu popłakałem się przy utworze "Running to the Edge of The World".

Książkę ma ciekawą i kilka prawdziwych cytatów:

Źródło: esej Mansona „Columbine: Whose fault is it” napisał:

Jesteśmy ludźmi, którzy siedzą z tyłu i tolerują dzieci posługujące się bronią oraz tymi, którzy przerzucają kanały i oglądają szczegóły z ostatniej chwili, co z tą bronią robią. Uważam, że to okropne, gdy ktokolwiek umiera, szczególnie, jeśli jest to ktoś, kogo znamy i kochamy. Ale najbardziej przykre jest to, że kiedy te tragedie się wydarzają, większość ludzi tak naprawdę nie przejmuje się tym bardziej, aniżeli sezonowym finałem Przyjaciół albo Real World.


Jestem kontrowersyjnym artystą, takim, który odważył się mieć opinię i niepokoi tworząc muzykę i klipy rzucające wyzwanie ludzkim ideom w świecie, który jest zatopiony i denny. W mojej pracy testuję Amerykę, w której żyjemy i zawsze próbowałem pokazać ludziom, że Szatan, którego winimy za nasze okrucieństwa jest tak naprawdę każdym z nas. Więc nie oczekujmy, że koniec świata przyjdzie niespodziewanie pewnego dnia – to się wydarza codziennie od długiego czasu.

Ostatnio edytowany przez Kz. (2010-09-20 21:30:45)

 

#24 2010-11-16 06:45:29

panidetox

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

maryiwszystkojasne napisał:

o ile się nie myle reklamował maszynkę do golenia... nie wiem czy reklama była w PL, ale jak byłam w Stanach to go widziałam w reklamie. obiecuje, ze sprawdzę dokładnie jaka to byla reklama.

Marilyn Manson nigdy nie wystapil w reklamie , tymbardziej maszynki do golenia, padlam ze smiechu XD
Wyobrazacie sobie zeby ktos kto jest zwany antychrystem wystepowal w reklamie takiego produktu : D Predzej prezerwatyw albo Absinthu..
Ale mysle, ze dowicp z reklama maszynki jest taki zabawny , ze sam Marilyn Manson to chwyci i pusci dalej w obieg, bo to zabawniejsze niz plotki, ze sam robi sobie laske, albo ze ma sztuczne oko czy sypia z diablem, czy tez to , ze jest Kevinem z Cudownych Lat.. A jak wiadomo niezrozumienie to tez forma reklamy..
Zdanie o Mansonie mozna miec rozne, sama nie ukrywam , ze covery wybiera takie by ciezko bylo je zepsuc ale do powiedzenia ma bardzo duzo. Jesli ktos widzi w nim tylko umalowana gebe i samozwanczego antychrysta, to ocenia ksiazke nie tylko po okladce ale i grzeszy niewiedza..
Polecam wam wywiad w ktorym wystarczy zobaczyc w jaki sposb sie wypowiada, jesli nie prekonam tym nikogo , ze to inteligetna postac, nie bede wiecej probowac..

http://www.youtube.com/watch?v=bMToT9kzTOk

Ostatnio edytowany przez panidetox (2010-11-16 06:46:39)

 

#25 2010-12-14 18:52:56

cosomnieiotobie

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Moja siostra porównuje go do tytułowej postaci z filmu "Klątwa". W sumie nie dziwię jej się...
Ogólnie to jest tak, że muzyka bardzo na TAK, ale wizerunek - hmm... aczkolwiek szanuje go.

 

#26 2011-05-11 01:08:43

FreakOfNature

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Zgodzę się, że Jego wizerunek może być szokujący, ale muzykę ma całkiem dobrą. ^^

 

#27 2011-08-09 16:06:30

Adiee

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Manson jest niezły, ale to wszystko już mi się przejadło....
Teraz to wszystko dla pieniędzy i żeby szał zrobić.

 

#28 2011-08-16 10:45:15

.szamanka.

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

FreakOfNature napisał:

Zgodzę się, że Jego wizerunek może być szokujący, ale muzykę ma całkiem dobrą. ^^

i z tym się w 100% zgodzę

 

#29 2011-08-16 11:03:15

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Po tylu latach kogoś jeszcze szokuje wygląd Marilyn'a Manson'a?

Offline

 

#30 2011-08-16 21:22:04

.szamanka.

Gość

Re: Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Her napisał:

Po tylu latach kogoś jeszcze szokuje wygląd Marilyn'a Manson'a?

Moża powiedzieć, że każdego nowo poznającego  muzyke i wizerunek Manson'a  może z lekka przestarszyć :> Ale jak sie już człowiek przyzwyczai, to nie zwraca już na to uwagi zbytnio

 
  • Index
  •  » INNE
  •  » Marilyn Manson (właśc. Brian Hugh Warner)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl