Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2011-12-06 18:05:36

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Venom

Nowy album, Fallen Angles jest super. Do tej pory miałem tylko 3 pierwsze płyty, więc twórczość późniejsza, łącznie z tą z tego wieku jest mi obca. Wiedziałem, że nagrywają nowy album, ale kilka razy przekładali datę premiery. Jakiś czas temu Lipa mi powiedział, że nowy Venom już jest, no i sobie posłuchałem na youtube, spodobało mi się to i mam. Utwory są fajne, doskonale czuć, że to Venom. Można wyczuć klimat dawnych lat. Bardzo fajne nagrania to Hammerhead, Hail Satanas, Death Be thy Name, Valley of the Kings, Fallen Angels no i niesamowity Blackened Blues z niespodzianką. Z resztą wszystkie kawałki łykam bez popity.

Kolejne pozytywne zaskoczenie tego roku.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#17 2011-12-06 19:28:52

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Venom

Obczaj so Sabbatrinity to dopiero będziesz zaskoczony.
Nie słuchałem jeszcze najnowszego Venom, ale jako lojalny członek Venom's Legions nie śmiem wątpić w jego zajebistość.

Offline

 

#18 2011-12-15 20:06:19

Demonaz

Gość

Re: Venom

Nowe wymioty Venom w pyte jak dla mnie

 

#19 2011-12-15 20:11:57

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Venom

Kupiłem 5 grudnia i od  tego dnia słucham przynajmniej raz dziennie. A nawet po kilka razy dziennie. Hammerhead jest tak przekozackim kawałkiem koncertowym. Łeb sam lata.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#20 2012-06-24 18:37:48

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Venom

Przesłuchałam "Black Metal" i jestem mile zaskoczona, bo wcześniej myślałam, że Venom to kapela z piekła rodem, przesiąknięta szatanem w każdym calu. Utwór o takim samym tytule jak nazwa płyty wymiata ; D !
edit: Nawet nie wiedziałam że znam "Don't burn the Witch"

Ostatnio edytowany przez Ginger (2012-06-24 18:43:24)

Offline

 

#21 2012-06-24 21:45:53

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Offline

 

#22 2012-06-24 22:16:02

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Venom

Chodziło mi o to, że spodziewałam, że czegoś w rodzaju rzyganki, której nie da się słuchać.

Offline

 

#23 2012-06-24 22:22:19

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Offline

 

#24 2012-06-25 11:21:12

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Venom

Teraz idź słuchaj Welcome to Hell and lay down your soul to the gods rock n roll......


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#25 2012-12-20 15:59:54

 Vicultum

User

Skąd: From the very depths of Hell..
Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 55
Preferowany styl: Thrash/black/speed, heavy.
Ulubione zespoły : To, czego każdy kinder słucha.
Ulubione zespoły pt. 2: V - E - N - O - fuckin' M!

Re: Venom

Venom to Venom i ich nie da się zastąpić. Są po prostu... venomowaci. To są bogowie i królowie zarazem. Nie pojmuję w ogóle, jak fani thrashu, blacku i innych gatunków (bo to właśnie Venom wymyślił nazewnictwo dla gatunków, m.in. power metal, black metal, death metal, speed metal) mogli nie słyszeć przynajmniej raz o nich?! Bo nieprawdopodobnie mało się o nich mówi. Fakt, nie poszli w świat jak ich "rówieśnicy", Slayer czy Metallica, ale Jezu! Oni są prekursorami thrashu i ojcami blacku. Zawsze będą niesamowici i piekielni. Byli w ogóle sensacją jak na tamte czasy - chcieli czegoś więcej niż heavy metal. Uważam, iż wykreowali sobie niezwykle interesujący image i świetną muzykę mają naturalnie. Nie starzeją się i ciągle zaskakują czymś nowym. Bardzo dużo jak sami możemy zauważyć im zawdzięczamy - bez nich metal nie byłby metalem w mojej opinii. To oni to wszystko zapoczątkowali. All hail!


http://img822.imageshack.us/img822/9809/vicsyg.jpg

Offline

 

#26 2012-12-20 16:21:33

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Venom

Chyba jednak żyjemy w innych światach, bo w moim to Venom jest zespołem niezwykle popularnym i cenionym w całym metalu, a Ty ich tu przedstawiasz jako jakaś zapomnianą i przemilczaną kapele. Poza tym co to znaczy "nie poszli w świat"? Są znani w metalowym środowisku na całym globie.

Offline

 

#27 2012-12-20 17:30:24

 Vicultum

User

Skąd: From the very depths of Hell..
Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 55
Preferowany styl: Thrash/black/speed, heavy.
Ulubione zespoły : To, czego każdy kinder słucha.
Ulubione zespoły pt. 2: V - E - N - O - fuckin' M!

Re: Venom

Może trochę źle to przedstawiłam. Oczywiście stanowią inspirację dla wielu, wielu kapel i są bardzo popularni. Tylko chodziło mi bardziej, jak to powiedzieć, się nie wpychali? Nie wiem jak to ująć, ale zauważyłam, że ilekroć wypowiem nazwę Venom, to wielu ludzi słuchających metalu o nich nie słyszało się okazuje. Przynajmniej w Polsce. Chodziło mi też o to, że na czołówkę zsunęli się też nieco bardziej Slayer, Metallica, Iron, itp. Przynajmniej w Polsce. Taka moja obserwacja.


http://img822.imageshack.us/img822/9809/vicsyg.jpg

Offline

 

#28 2012-12-20 17:43:58

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Venom

Zależy z kim rozmawiasz. Widocznie twoje towarzystwo nie zna historii gatunku.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#29 2012-12-20 18:05:06

 Vicultum

User

Skąd: From the very depths of Hell..
Zarejestrowany: 2012-12-01
Posty: 55
Preferowany styl: Thrash/black/speed, heavy.
Ulubione zespoły : To, czego każdy kinder słucha.
Ulubione zespoły pt. 2: V - E - N - O - fuckin' M!

Re: Venom

Też tak myślę. ;P Tak czy inaczej - są  wielcy.


http://img822.imageshack.us/img822/9809/vicsyg.jpg

Offline

 

#30 2012-12-20 20:06:25

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Venom

XerX napisał:

Zależy z kim rozmawiasz. Widocznie twoje towarzystwo nie zna historii gatunku.

To jedyne wytłumaczenie. W sumie za bardzo nie dziwię się, niedawno na jednym koncercie jakaś laska pytała się mnie co za zespołu mam koszulkę (miałem Venom). A pewnie te grindowe gówna z nieczytelnymi logami to zna.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa www.hotels-world.pl