Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#46 2012-02-07 21:37:28

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: Epica

No i mamy pierwszy singiel zapowiadający nową płytę:



Co o nim sądzicie? Jak dla mnie trochę (lub bardziej) odstaje od poprzednich. Jest w nim więcej "Power", niż "Symphonic" metalu. Druga połowa lepsza od pierwszej.
Nie będę pisał więcej, bo bez sensu tylko jeden kawałek oceniać,. Jak wyjdzie album, przesłucham i wtedy się może wypowiem trochę obszerniej. Zobaczymy też, czy nowa płyta wytrzyma próbę czasu


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

#47 2012-02-07 21:39:15

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

TheBestPL napisał:

bez sensu tylko jeden kawałek oceniać,. Jak wyjdzie album, przesłucham i wtedy się może wypowiem trochę obszerniej. Zobaczymy też, czy nowa płyta wytrzyma próbę czasu

Właśnie dlatego i ja nic mówić nie będę. Ale więcej `power`, niż `symphonic` działa u nich na niekorzyść w mych oczach, tyle na dziś mogę rzec. :  )



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#48 2012-02-17 21:22:13

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Morvin napisał:

i innych tam kawałkach,gdzie naprawdę używa  tego mezzo-sopranu.Faktem jest,że po dłuższym słuchaniu Epiki-zaczyna się ona nużyć ; /

Tak! Cudowne jest to, że używa tych swoich umiejętności. Mało znam klasycznie śpiewających mezzosopranów w metalowej muzyce. A co do nużenia, to niestety potwierdzam. No i zraziła mnie babka lekko w wykonaniu mego ukochanego `Burn to a Cinder`na jakimś tam koncercie. Może nie fałszowała, ale zamiast śpiewać darła się, a do tego jakieś dwa podpalone pajace w dziwnych hełmach się tam kręcili za nią... W ogóle nie fajne.

Iron Majden napisał:

Słyszałam ją tylko w kilku kawałkach, aczkolwiek uważam, że ma bardzo sympatyczny głosik .

Szczerze mówiąc, to oni po prostu kilka tych kawałków mają takich... naprawdę, w kurwę dobrych. ; D Pozostałe są tylko dobre lub średnie, ale za to łatwe (dla mnie ) do zaśpiewania, a to dobrze! : D

Iron Majden napisał:

BTW, też prawdopodobnie jestem mezzo.

A weź zbadaj sobie skalę, co ? Bo teraz ja sama jestem ciekawa, czyś rzeczywiście mezzo i jaką masz skalę (ile oktaw) ? : >



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#49 2012-02-18 19:55:48

 Iron Majden

User

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 81
Preferowany styl: Heavy, progresywny, symfoniczn
Ulubione zespoły : Iron Maiden, Within Temptation
Ulubione zespoły pt. 2: Nightwish, Sabaton, Scorpions

Re: Epica

Sigyn napisał:

A weź zbadaj sobie skalę, co ? Bo teraz ja sama jestem ciekawa, czyś rzeczywiście mezzo i jaką masz skalę (ile oktaw) ? : >

Oktaw mam równe trzy, od e do e3, ale góra to już jest dla mnie niewygodna, jeśli nawet brzmi w miarę dobrze. Najlepiej mi się śpiewa między g a a2, a to z tego co się orientuję typowo skala mezzo.


"We live for the magic in the sound, disorted guitars are breaking ground. (...) The passion of metal drives us forth, the best heavy metal comes from the north. The powerful tunes, spectacular shows, the audience screams in ecstasy..." - Sabaton - "Metalizer"

Offline

 

#50 2012-02-20 16:49:58

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Iron Majden napisał:

Oktaw mam równe trzy, od e do e3, ale góra to już jest dla mnie niewygodna, jeśli nawet brzmi w miarę dobrze. Najlepiej mi się śpiewa między g a a2, a to z tego co się orientuję typowo skala mezzo.

Oktawy liczy się od a (nie A; tak, to jest różnica. ; p) zatem, jeśli możesz dośpiewać do e3 (wszystko jedno, czy śpiewając coś konkretnego, czy podczas `rozśpiewki`) to znaczy, że masz 2,5. To ładnie, podobnie, jak ja. No i to zupełnie tak, jak Simone (żeby od tematu nie odbiegać. ; p). A weź zobacz jeszcze, ile możesz w dół, co ? : > Bo to też ważne, wtedy (jeśli dotrzesz do dajmy na to C) będzie można stwierdzić, czy nie jesteś już 4 oktawowym mezzo ? : >

A żeby bardziej od tematu nie odbiegać dodam jeszcze, że dziwne artykuły w (h)amerykańskiej wersji Wikipedii znalazłam. Mianowicie, piszą, że Simone obejmuje 4 oktawy (i udowadniają to argumentami i nawet dla poparcia argumentów podają, jaką skalę osiągnęła w danej piosence) i Sharon den Adel również 4. A to mi się wydaje dziwnie naciągnięte, bo Sharon na pewno nie ma 4 w górę, bo za bardzo piszczy. Z drugiej strony, nie może mieć 4 razem z dołami, bo wtedy z bardzo ryczy, poza tym, Simone ma dużo bardziej rozległą i wyraźniejszą tą skalę, niż Sharon, więc coś mi tutaj nie pasuje. W 4 oktawy (góry i doły) Simone uwierzyłabym, ale nie w Sharon. Dodatkowo, polskie strony i Wikipedia podają, że Simone to mezzo o 2,5 oktawowej skali, a (h)amerykańska wersja podaje, że 4, jak już wspomniałam, więc WTF, ja się pytam!



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#51 2012-02-22 16:48:58

 Iron Majden

User

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 81
Preferowany styl: Heavy, progresywny, symfoniczn
Ulubione zespoły : Iron Maiden, Within Temptation
Ulubione zespoły pt. 2: Nightwish, Sabaton, Scorpions

Re: Epica

Sigyn napisał:

Oktawy liczy się od a (nie A; tak, to jest różnica. ; p) zatem, jeśli możesz dośpiewać do e3 (wszystko jedno, czy śpiewając coś konkretnego, czy podczas `rozśpiewki`) to znaczy, że masz 2,5. To ładnie, podobnie, jak ja. No i to zupełnie tak, jak Simone (żeby od tematu nie odbiegać. ; p). A weź zobacz jeszcze, ile możesz w dół, co ? : > Bo to też ważne, wtedy (jeśli dotrzesz do dajmy na to C) będzie można stwierdzić, czy nie jesteś już 4 oktawowym mezzo ? : >

A żeby bardziej od tematu nie odbiegać dodam jeszcze, że dziwne artykuły w (h)amerykańskiej wersji Wikipedii znalazłam. Mianowicie, piszą, że Simone obejmuje 4 oktawy (i udowadniają to argumentami i nawet dla poparcia argumentów podają, jaką skalę osiągnęła w danej piosence) i Sharon den Adel również 4. A to mi się wydaje dziwnie naciągnięte, bo Sharon na pewno nie ma 4 w górę, bo za bardzo piszczy. Z drugiej strony, nie może mieć 4 razem z dołami, bo wtedy z bardzo ryczy, poza tym, Simone ma dużo bardziej rozległą i wyraźniejszą tą skalę, niż Sharon, więc coś mi tutaj nie pasuje. W 4 oktawy (góry i doły) Simone uwierzyłabym, ale nie w Sharon. Dodatkowo, polskie strony i Wikipedia podają, że Simone to mezzo o 2,5 oktawowej skali, a (h)amerykańska wersja podaje, że 4, jak już wspomniałam, więc WTF, ja się pytam!

A pisałam, na dół ciągnę do e (a chciałabym es ;(). A na to, że będę mieć kiedykolwiek cztery oktawy nawet nie liczę.

Wikipedia często pieprzy, czasem nawet w tej samej wersji językowej są sprzeczne informacje. Na przykład do niedawna (zostało to poprawione)  na liście "List of baritones in non-classical music" odnaleźć można było Roba Halforda, natomiast artykuł o nim znajduje się w kategorii "English tenors".


"We live for the magic in the sound, disorted guitars are breaking ground. (...) The passion of metal drives us forth, the best heavy metal comes from the north. The powerful tunes, spectacular shows, the audience screams in ecstasy..." - Sabaton - "Metalizer"

Offline

 

#52 2012-02-22 17:04:52

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Iron Majden napisał:

A pisałam, na dół ciągnę do e (a chciałabym es ;(). A na to, że będę mieć kiedykolwiek cztery oktawy nawet nie liczę.

No to od c i tak się liczy, a więc jeśli do E docierasz (nie do e; jest różnica między małym, a dużym e, uwierz; E to z zasięgu klucza basowego, zatem schodzi się w dół, a e to zasięg normalnego, wiolinowego, czyli coraz wyżej) to masz te 4. Rozumiesz ? Bo wątpię, czy byś miała na myśli naprawdę małe e, bo to wtedy niezbyt rozległą masz tą skalę, ba! nawet soprany dają radę na G, a ty jako mezzo nie dałabyś do E (CHOCIAŻBY!) ? ; >

Iron Majden napisał:

Wikipedia często pieprzy, czasem nawet w tej samej wersji językowej są sprzeczne informacje. Na przykład do niedawna (zostało to poprawione)  na liście "List of baritones in non-classical music" odnaleźć można było Roba Halforda, natomiast artykuł o nim znajduje się w kategorii "English tenors".

Jasne. W ogóle, Wikipedia to niezbyt wiarygodne źródło jednak. No ale żeby aż taką rozbieżność mieć (jednak 2,5 a 4 ktawy to w chuuuuj wielka różnica!). Ale ja docieknę czy Simone ma 2,4 czy 4! Na razie obstawiam 4. Chyba, że oni po prostu nie liczą jej dołów ? : > Ale to wobec tego błąd, bo jak ona jest mezzo to i na dołach trzeba byłoby się skupić. ; )



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#53 2012-02-22 17:36:24

 Iron Majden

User

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 81
Preferowany styl: Heavy, progresywny, symfoniczn
Ulubione zespoły : Iron Maiden, Within Temptation
Ulubione zespoły pt. 2: Nightwish, Sabaton, Scorpions

Re: Epica

Sigyn napisał:

Iron Majden napisał:

A pisałam, na dół ciągnę do e (a chciałabym es ;(). A na to, że będę mieć kiedykolwiek cztery oktawy nawet nie liczę.

No to od c i tak się liczy, a więc jeśli do E docierasz (nie do e; jest różnica między małym, a dużym e, uwierz; E to z zasięgu klucza basowego, zatem schodzi się w dół, a e to zasięg normalnego, wiolinowego, czyli coraz wyżej) to masz te 4. Rozumiesz ? Bo wątpię, czy byś miała na myśli naprawdę małe e, bo to wtedy niezbyt rozległą masz tą skalę, ba! nawet soprany dają radę na G, a ty jako mezzo nie dałabyś do E (CHOCIAŻBY!) ? ; >

Kurna, nic nie ogarniam *__*. Wiem, że małe i wielkie litery robią różnicę. Nie mam tu na celu jakiegoś wytknięcia Ci braku wiedzy czy czegokolwiek w tym rodzaju, ale nie popieprzyły Ci się przypadkiem oznaczenia? Bo wszędzie widziałam, że doły mezzo to ok. g małe, a G wielkie to doły barytonu.


"We live for the magic in the sound, disorted guitars are breaking ground. (...) The passion of metal drives us forth, the best heavy metal comes from the north. The powerful tunes, spectacular shows, the audience screams in ecstasy..." - Sabaton - "Metalizer"

Offline

 

#54 2012-02-22 18:05:24

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Jajebię. ; DD No bo g to za kluczem wiolinowym, czyli (można powiedzieć) skala żeńska, a poniżej i wszystkie DUŻE LITERY to klucz basowy, czyli (można powiedzieć) skala męska, ALE! Jako mezzosoprany możemy schodzić w DÓŁ, czyli te słynne DOŁY, które osiągają MEZZOSOPRANY, w przeciwieństwie do SOPRANÓW to te duże litery, czyli za kluczem basowym. Rozumiesz ? : > : D



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#55 2012-02-22 18:15:52

 Iron Majden

User

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 81
Preferowany styl: Heavy, progresywny, symfoniczn
Ulubione zespoły : Iron Maiden, Within Temptation
Ulubione zespoły pt. 2: Nightwish, Sabaton, Scorpions

Re: Epica

Coś chyba tak. Jeszcze raz mi to wytłumaczysz za jakieś dwa dni, bo dzisiaj nic nie ogarniam (miałam koszmarną noc) .

Ja pierdolę, jaki offtop *__*.


"We live for the magic in the sound, disorted guitars are breaking ground. (...) The passion of metal drives us forth, the best heavy metal comes from the north. The powerful tunes, spectacular shows, the audience screams in ecstasy..." - Sabaton - "Metalizer"

Offline

 

#56 2012-02-22 18:19:17

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Uff... dobrze, osiągnęłam już jakiś sukces. hm.. jeszcze nie łapiesz ? Ehie.. no to dawaj na gadu lepiej lub PW , bo bez kitu kurewski offtop i zaraz jakaś mądrala pousuwa posty i rozmowy nie będzie. ; D


Łaskawie wam nie pousuwam, bo czasem wspominacie o pani SS, ale nie wiem czy jakiś admin nie wywali. Ale więcej już nie offujcie, bo powywalam wszystko.
X



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#57 2012-03-20 00:20:48

 Fokcuf

User

3890358
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 485
Preferowany styl: Black Metal
Ulubione zespoły : Necromantia, Furia,Lux Occulta
LastFM: http://lastfm.pl/user/Fokcuf
WWW

Re: Epica

Sigyn napisał:

Z ciekawostek o Simone:

- umie grać na flecie poprzecznym,
- (ponoć) jest nimfomanką ,
-  obejmuje skalą 2,5 oktawy,
- śpiewała w chórkach w zespole After Forever (także holenderski), a później Mark Jansen pewnie się z Floor pokurwiał i odszedł z zespołu, a ona wraz z nim, jako że wtedy jego lachoną lubą była i po założeniu przez Marka Epiki, wstąpiła na wokal; czyli od śpiewania w chórku do wokalistki znanego zespołu, oby i w moim przypadku tak było. ; <
- w wieku 15 lat zapisała się do szkoły muzycznej na śpiew klasyczny po usłyszeniu której tam płyty Nightwish
- gdy przylazła do Epiki, zespół został, że tak to określę `wypromowany` przez Tarję Turunen, której Simons jest psychofanką
- ZNA TARJĘ TURUNEN (DIE IN HELL, BITCH! btw.; to JA chcę znać Tarję!)
- dłuższy czas była z Markiem Jansenem, ale chyba się facet zorientował, że jest niewyżyta seksualnie i szuka ofiar, więc z nią zerwał, a Simone jest teraz związana z jakimś tam Oliver Palotaim z Kamelotu.

Chyba tyle o niej wiem. Dajmy jeszcze jakieś zdjęcie, chociaż pewnie każdy wie, co to za babka. ; D
http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2011/ … 3dwu83.png

- mogłaś dodać zdjęcie tego fletu bo trudno to sobie zobrazować.
- fuck yeah! (powtarzam się, wiem)
- ...
- a tam...wziął ją dlatego bo miała fajne cyc...znaczy się głos.
- I widać co Nightwish robi z nastolatkami.
- Pewnie gdyby Tarja (czy jak jej tam) promowała wiejski chór kościelny to by się wypromował.
- Pewnie są lesbijkami.
- O Matko o_0 Pewnie Mark się zorientował, że kreci z Power Olim i postanowił uciec. W sumie wcale mu się nie dziwie. Ale jak pomyśle o jej talencie to zaczynam mieć jednak wątpliwości.


The Ancient Pride! Still Burns Within Us!

Offline

 

#58 2012-03-21 17:34:14

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Ha-ha! Ale z Ciebie wredne stworzenie. ; p

Fokcuf napisał:

- mogłaś dodać zdjęcie tego fletu bo trudno to sobie zobrazować.
- fuck yeah! (powtarzam się, wiem)
- ...
- a tam...wziął ją dlatego bo miała fajne cyc...znaczy się głos.
- I widać co Nightwish robi z nastolatkami.
- Pewnie gdyby Tarja (czy jak jej tam) promowała wiejski chór kościelny to by się wypromował.
- Pewnie są lesbijkami.
- O Matko o_0 Pewnie Mark się zorientował, że kreci z Power Olim i postanowił uciec. W sumie wcale mu się nie dziwie. Ale jak pomyśle o jej talencie to zaczynam mieć jednak wątpliwości.

- proszę, jeden z ładniejszych. http://www.gamawitczak.pl/user_files/gallery/produkty/flet-poprzeczny-jfl-611-rbs.jpg
- ... ; D
- edit: 4 oktawy; 2,5 w górę, 1,5 w dół. ; ) zaraz będzie zmiana w pierwszym poście tego tematu.
- na pewno, na pewno. ; p to znaczy, że jak ja nie mam fajnego cyca, to mnie nigdy nie wezmo ? : <
- daj spokój Najtmisiowi, ja ich kosiam <3
- haha, tak, tutaj przyznać rację trzeba. ; ) chciałabym żeby wypromowała mój wiejski chór kościelny... gdybym taki miała.
- nie.
- talencie... ? no nie wiem, który talent masz na myśli ? i fakt, dobrze, że uciekł. Teraz ja mogę rzucić się na niego



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#59 2012-03-26 14:56:31

 Fokcuf

User

3890358
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 485
Preferowany styl: Black Metal
Ulubione zespoły : Necromantia, Furia,Lux Occulta
LastFM: http://lastfm.pl/user/Fokcuf
WWW

Re: Epica

O dziękuje za komplement ; )

To chyba nie ten flet na którym grałem w szkole podstawowej "Wlazł kotek na płotek". Z tymi oktawami to i tak nic nie czaje a co do twoich wątpliwości związanych z cyckami to zawsze możesz mi przysłać fotki, wtedy chętnie pomogę ocenić czy się nadajesz xD I nie dziękuj bo przemawia przez mnie czysty, bezinteresowny altruizm i chęć niesienia pomocy bliźniemu ; p

Czyli wychodzi na to, że oprócz swojego talentu, wiedziała koło kogo się jeszcze zakręcić. W sumie mnie to nie dziwi bo żeby się wybić także w metalu czasem potrzebne są wzorce żywcem zaczerpnięte z popu. Pani Simone widocznie wie jak zrobić użytek z młodych napalonych metalowców w podobnym stopniu co "gwiazdy" mtv. Polecam obejrzeć przez 5 minut mtv i zadać sobie pytanie czy w tym wszystkim chodzi tak naprawdę o muzykę czy o cycki.


The Ancient Pride! Still Burns Within Us!

Offline

 

#60 2012-03-26 15:06:37

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Fokcuf napisał:

O dziękuje za komplement ; )

Komplement... ? Pfyyy. ; p

Fokcuf napisał:

To chyba nie ten flet na którym grałem w szkole podstawowej "Wlazł kotek na płotek". Z tymi oktawami to i tak nic nie czaje a co do twoich wątpliwości związanych z cyckami to zawsze możesz mi przysłać fotki, wtedy chętnie pomogę ocenić czy się nadajesz xD I nie dziękuj bo przemawia przez mnie czysty, bezinteresowny altruizm i chęć niesienia pomocy bliźniemu ; p

O! A ja byłam tak leniwa, że nie chciało mi się nawet na tej hm.. fujarze xDDD grać w podstawówce, więc zapisałam się do chóru i... tam już zostałam do 18 roku życia. Teraz sobie poszłam, bo matura i nie bardzo mam czas na próby (a śpiewałam w dwóch chórach, musisz wiedzieć! ; D). Co do moich cycków i twojej tego... `pomocy` ; D - wydaje mi się to podejrzane, ale jeszcze nie wiem, z jakiej przyczyny xD Jednak podziękuję i odmówię.

Fokcuf napisał:

Czyli wychodzi na to, że oprócz swojego talentu, wiedziała koło kogo się jeszcze zakręcić. W sumie mnie to nie dziwi bo żeby się wybić także w metalu czasem potrzebne są wzorce żywcem zaczerpnięte z popu. Pani Simone widocznie wie jak zrobić użytek z młodych napalonych metalowców w podobnym stopniu co "gwiazdy" mtv. Polecam obejrzeć przez 5 minut mtv i zadać sobie pytanie czy w tym wszystkim chodzi tak naprawdę o muzykę czy o cycki.

Na to by mi to wszystko wyglądało. Ale z niej głupia pizda i tak, że takiego Mareczka zostawiła dla jakiegoś oblecha, w dodatku szwabkiego. Fee...
A mnie dziwi właśnie! No błagam, czyżby wokalistka zespołu (jak by nie patrzeć!) metalowego stoczyła się i zniżyła do poziomu `gwiazdeczek `mtv ? : < Wstyd, hańba i przykrość...
Ale głos p. Simone ma dobry. Na ostatniej płycie, której wielką fanką jestem ofkors, próbuje zaśpiewać jakoś tak z tzw. `pazurem`, ale jej nie wychodzi bo i tak brzmi słodziutko. Niemniej, teksty w sumie dobre, głos słodziutki, ale ale! WYSOKI I ZALATUJĄCY WOKALEM KLASYCZNYM (), melodie genialnie + CHÓRYYYYYY!



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging French Guiana Алжир