Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2010-03-27 16:06:22

KaBaNoS

Gość

Re: Coma

Jeszcze ich nie słuchałem ale mam zamiar. W końcu rodaków nie posłuchać to coś haniebnego.

 

#32 2010-03-27 16:11:24

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Coma

Polecam Republikę, a nie toto.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#33 2010-04-24 21:22:40

JJMan

Gość

Re: Coma

Dla mnie ten zespół to wielkie GÓWNO , podpierdalają riffy pełnymi garściami m.in od RATM'a "czas globalnej niepogody"  "Transfuzja" - Korn-Blind

Ostatnio edytowany przez JJMan (2010-04-24 21:46:17)

 

#34 2010-04-25 09:16:14

Daimon

Gość

Re: Coma

E tam, gówno. Dobry zespół, łódzki Rogucki to zajebisty facet, tworzy genialne teksty, nieprzeciętne, głębokie, poruszające, pobudzające myślenie i refleksję. Jego poezja śpiewana też jest bardzo dobra. Coma zajmuje wysokie stanowisko na mojej liście ulubionych zespołów. Ta ostatnia płyta mi tylko jakos nie podeszła.

 

#35 2010-05-06 18:00:06

mistery_18

Gość

Re: Coma

Hideki napisał:

naprawdę nie wiem jak porównać ten mierny rozreklamowany jak puszka pepsi na przystanku tramwajowym zespół .... teksty tragedia (jak wyżej było mówione , bełkot smęcenie) i wszystko na jedno kopyto , przesłuchanie ich jednej płyty jest niewykonalne jak przesłuchanie jednej płyty behemota.... o tak właśnie tak zły to zespół . Kiedy Nergal w behemocie drze ryja przez całą płytę nie orientując się gdzie jest nowa a gdzie poprzednia piosenka to tutaj płacz i stęki mają tak samo .
Czemu są popularni nie wiem chyba z tego samego powodu jak każdy zespół dla krzykliwych nastek które myślą że to poetyckie albo że tylko do nich trafia tekst o smutku i że w ogóle są takie nieszczęśliwe całe życie  (bo tylko one czują taki smutecek ;<<<)
Sprawdzone na kilku dziewojach potwierdzających moją tezę

Nie jestem krzykliwą nastolatką, to raz. Nie chodzę smutna całe życie ani nawet pół:P O dziwo, wyobraź sobie, lubię się śmiać:) Co do ich fanek, nie będę się wypowiadać,fakt trafiają się różne dziewoje. Ale uważam, że każdy ma swój gust i nikomu nic do tego. Wrzuć na luz, przecież do co dla kogoś jest szmirą dla innych może być ważne. Możesz kogoś zwyczajnie obrazić, wypowiadając się o fanach. Krytyka zespołu - nic mi do tego.

 

#36 2010-05-08 13:00:17

Budyń

Gość

Re: Coma

Kiedyś strasznie podobał mi sie debiut, naprawde, teraz uważam ten zespół za totalne nieporozumienie, teksty to wybitna grafomania, wokal Roguckiego jakby miał porządne zatwardzenie od tygodnia, a riffy są podpierdalane od RATM, Korna i Soulfly jak ktoś wyżej wspomniał. Najgorsi są jednak fani, pyszałkowaci, uważają sie za wybrańców, a na tych którzy krytykują Come nie pozostawiają suchej nitki i uznają za idiotów, skoro nie rozumieją cudownego przesłania w tekstach. Straszna kaszanka, w Polsce jest mnóstwo lepszych zespołów na koncerty których przychodzi po 50 osób, a Coma mogłaby im nosić sprzęt.

 

#37 2010-05-08 13:04:08

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Coma

I tu się z Tobą zgadzam, jako że miłością do Comy nie pałam. Mimo sympatii do poezji akurat ich tekstów nie rozumiem a wręcz uznaję za bezsensowne. A nieraz próbowałam do nich podejść. No nie podchodzą mi i już.


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#38 2010-05-08 21:33:53

mistery_18

Gość

Re: Coma

O gustach się nie rozmawia:)

 

#39 2010-05-08 22:05:10

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Coma

Przecież Budyń obraził fanów ; OO

O gustach się nie rozmawia:)

Widzisz, to jest forum muzyczne, a na forach muzycznych właśnie o gustach się rozmawia.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#40 2010-05-09 20:30:26

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Coma

Mal, dla ścisłości: "grafomania", "wokal Roguciego..." to nie są teksty zawierające jakieś chamskie przytyki w stylu "szambo" ("kaszanka" też jest bez porównania ładniej brzmiącym słowem!).
Riffy pod...lone? Być może, jak pisałam już w innym wątku

W ogóle uważam, że od wielu lat wszystko, co powstaje w muzyce jest w mniejszym lub większym stopniu wtórne, bo nie sposób z określonej liczby dźwięków tworzyć nieskończoną liczbę kombinacji. Do każdego utworu można teraz dobrać po co najmniej kilka odpowiedników w mniejszym lub większym stopniu podobne. Problem leży w wykonaniu, aranżacji itp. Żeby powstał hit, potrzebne jest coś więcej niż kilka dźwięków skleconych razem. Jedni to mają a inni nie i tyle.

i właśnie dlatego, potencjalnych plagiatów nie oceniam jako takich, ale całokształt muzyczno - sceniczny.

Budyń napisał:

Najgorsi są jednak fani, pyszałkowaci, uważają sie za wybrańców, a na tych którzy krytykują Come nie pozostawiają suchej nitki i uznają za idiotów, skoro nie rozumieją cudownego przesłania w tekstach

A ten fragment, bo sądzę że właśnie do niego pijesz, odnosi się bezpośrednio do fanów i oni powinni się bronić. Nie zmieszał z błotem WULGARNYMI słowami (jak w przypadku Nirvany) muzyków. Więc halo! ale znowu się czepiasz dla samej sztuki x\
Osobiście, jak już mówilam, za Comą - łagodnie mówiąc - nie przepadam.


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#41 2010-05-09 20:38:53

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Coma

W temacie Nirvany nie napisał złego słowa o fanach, w tym temacie napisał, ale ty się z nim zgadzasz, więc powodu do minusa nie ma ; ]
I przestań mi wmawiać, że czepiam się dla czepiania, bo tak nie jest.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#42 2010-05-09 21:12:37

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Coma

Mal, przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi Budynia z rzeczonego wątku i przemyśl, zamiast robić tu off.
Jak nazwie Comę "szambem" albo podobnym "nieeleganckim" określeniem, to też mu się dostanie (poprzednio to właśnie zadecydowało m.in). (http://www.rock-metal-forum.pun.pl/view … id=329&p=5 poczytaj dokładnie posty od 3.0.
Coma nie jest dla mnie ciekawym zespołem, i ani jej, ani jej fanów nie będę bronić, chyba że staną się powodem pezpośredniego ataku (indywidualne czepianie się i ubliżanie, j/w) jak również będzie offtopował (tu upomnienie dla Ciebie).


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#43 2010-06-09 15:02:12

kheme

Gość

Re: Coma

Nie jest to jakaś superniewiadomojaka muzyka, ale przyjemna dla ucha. Nowa płyta dno. Koncertowo rewelacja.

 

#44 2010-06-28 11:52:15

Katarakta_

Gość

Re: Coma

NAJLEPSZY NIEMETALOWY POLSKI ZESÓŁ !!! A "Leszek Żukowski" to ich najlepsza piosenka, jeśli nie nawet najpelsza z dorobku całego polskiego rocka!!! Poprostu kocham ten zespół ;D

 

#45 2010-08-12 18:54:17

tarakum

Gość

Re: Coma

Silent Pls - i hate this band

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Stadelnieki