Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#196 2013-01-28 17:11:21

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Slayer

A ja dosyć ciekawy artykuł znalazłem na temat biografii Slayera i o samym Slayerze http://sekowski.wordpress.com/2011/01/1 … for-money/


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#197 2013-02-21 13:06:10

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Slayer

Lombardo wydał takie to oświadczenie:

„Chciałbym osobiście przeprosić wszystkich naszych australijskich fanów, którzy kupili bilety na nasze nadchodzące koncerty i spodziewali się, że zobaczą mnie tam gdzie powinni – za zestawem perkusyjnym.

Chcę byście wiedzieli, iż 14 lutego oświadczono mi, iż nie będę grał w nadchodzącej trasie zespołu. Doznałem szoku.

W ostatnim roku odkryłem, iż 90% dochodów SLAYER‚a z tras było księgowane jako wydatki. 10% szło dla nas do podziału. A przecież zespół zarabia miliony dolarów! Razem z Tomem zatrudniliśmy audytorów by sprawdzić na co idą nasze ciężko zarobione pieniądze. I wyobraźcie sobie, iż odmówiono im i poniekąd nam dostępu do dokumentów!

Podczas Świąt dotarło do mnie, że pomimo, iż niemalże cały 2012 rok spędziłem w trasie nadal nie otrzymałem należnego mi wynagrodzenia (poza małą zaliczką). Co więcej – zagrożono mi, iż nie dostanę pieniędzy do czasu aż nie podpiszę długoterminowego kontraktu. Kontraktu, w którym nie mam nic zagwarantowane. Kontraktu, gdzie pojawiły się klauzule, że rozliczenia finansowe nie zostaną mi udostępnione i nie będę mógł się wypowiadać w imieniu zespołu i udzielać wywiadów bez zezwolenia.

W zeszły poniedziałek spotkałem się z Kerrym i Tomem w celu omówienia mojego sposóbu na rozliczanie się. King odrzucił propozycję i zagroził, że jak się nie uspokoję to znajdzie sobie innego perkusistę. W czwartek nie pojawił się już na kolejnym naszym spotkaniu. W zamian przysłał mi informacje przez prawników, iż zostaję zastąpiony przez kogoś innego na australijskiej trasie.

Mam nadzieję, że jakoś dojdziemy do porozumienia. Niemniej jeszcze raz chciałbym Was wszystkich przeprosić i mam nadzieję, iż wkrótce się zobaczymy”.

źródło: http://rockville.pl/slayer-lombardo-wyr … z-zespolu/


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#198 2013-02-21 13:08:37

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Slayer

No to nieciekawie, konflikty o kasę są zawsze najpoważniejsze.

Offline

 

#199 2013-02-21 16:50:53

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Slayer

No Bill no Slayer!
No Dave no Sabbath!
...oh wait!

Jestem ciekawy jak się sytuacja rozwinie. Lombardo wszyscy lubią, Kerry pewnie już jest znienawidzony. A co ma do powiedzenia Araya? I w ogóle co z Hannemanem, wróci czy nie?


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#200 2013-02-21 16:59:35

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Slayer

Niech King jeszcze Araye wypieprzy. Gość ma chyba zbyt wybujałe ego. Zresztą od zawsze tak uważałem. Szkoda Lombardo.

Offline

 

#201 2013-02-21 17:24:36

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Slayer

Z tego wychodzi że "na nogach" jest już tylko dwóch głównych członków zespołu, a może być i tak , że i Araya wypadnie.   Hanneman robi się też podejrzany, bo gdyby byłoby z nim naprawdę źle, to nie zagrałby podczas jednego z koncertów w zeszłym roku.

Ostatnio edytowany przez Ghost of War (2013-02-21 17:27:10)


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#202 2013-02-21 18:26:34

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Slayer

Nie wiem, nigdy jad pająka nie zaczął mi wpierdalać ręki, więc nie mam pojęcia jak wygląda rehabilitacja po czymś takim i ile trwa. Zagranie kilku numerów podczas jednego koncertu to nie to samo co wymagająca i wyczerpująca trasa. Stawiam na to, że obecnie dla Jeffa powrót do zdrowia jest priorytetem. Im szybciej wydobrzeje tym prędzej zacznie grać, nie odwrotnie.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#203 2013-02-21 18:39:33

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Slayer

Pytanie czy w ogóle wróci. King w kilku wywiadach mówił, że nie mają z Jeffem kontaktu, nie wiedzą co i jak poza tym, że się kuruje. Poza tym dawał do zrozumienia, że wcale go nie potrzebuje, bo i tak Kerry odwala wszystkie partie gitar od dawna.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#204 2013-03-01 15:41:04

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Slayer

Śmieszna sprawa z tym wyrzuceniem Lombardo z trasy. Teraz cały internet nienawidzi Kinga. Został już nawet wymyślony stosowny dowcip:

A spider walks into a bar and bites a guitar player. Which one?

Wrong one.
; D


Tak bardzo nie.

Offline

 

#205 2013-03-01 15:57:26

 Felek

User

Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 61

Re: Slayer

$layer jednym słowem. Znaleźli zastępstwo http://www.metalinjection.net/av/get-to … -jon-dette

Offline

 

#206 2013-03-01 19:23:41

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Slayer

Slayer to firma, a nie grupa przyjaciół. Dave już wcześniej odchodził z zespołu 2 razy. W internecie można znaleźć jeszcze wywiady z tamtego czasu i poczytać/posłuchać co Lombardo mówi o Kerrym.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#207 2013-03-02 11:54:45

 Felek

User

Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 61

Re: Slayer

Oczywiście, ze to firma. O ideały DIY ich nie posądzałem.

Offline

 

#208 2013-03-02 13:49:23

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Slayer

XerX napisał:

Slayer to firma, a nie grupa przyjaciół.

Wiadomo, ale i tak jest zabawnie. Szczególnie, że wielu fanów zespołu uważała ich za prawdziwych i niesprzedajnych synów Szatana, a taką Metallikę miała za komercję i biznes. : )


Tak bardzo nie.

Offline

 

#209 2013-03-24 13:23:40

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Slayer

Fajnie jest poczytać o metaluchach kłócących się o kasę, zwłaszcza, że Ci ze Sleja byli jeszcze nieźle dojeni przez management i nic z tym nie zrobili, kolesiostwo po prostu : ) Piszę w czasie przeszłym bo nie sądzę by coś z tego było jeszcze hehe


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#210 2013-03-24 13:26:16

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Slayer

A tutaj list jaki LICH KING wystosował do Lombardo

Lich King napisał:

Mr. Lombardo



What with your contract woes with Slayer, it seems you are now no longer a member. Well, Dave, they say with every door that closes, another opens. A big door with our logo on it has just swung wide.



That's right, you just got called up to the big leagues. We'd like to invite you to drum for Lich King.



We are the world's premier unsigned western Massachusetts thrash metal band, and a position with us carries a great deal of clout and privilege. In addition to the twelve dollars we can give you out of our pay split after EVERY SHOW, we are willing to offer you a signing bonus of ONE HUNDRED DOLLARS and one (1 ) gift certificate for $20 at Red Robin.



Your duties will include

• Drumming

• Hauling gear

• Driving long hours on tour

• Providing us with a practice space because ours belongs to our current drummer Brian

• Booking tours (also a Brian duty)

• Doing the band accounting (another Brian job)

• Recording and producing our albums (Brian again)

• Telling Brian he's fired



A caveat: we already have a Dave in the band, and to avoid confusion, you will have to pick a different first name. I think Steve Lombardo has a nice ring to it, but the choice is yours so long as it does not clash with any of our names and it passes our approval by a majority vote.



If you accept our terms, there will of course be an audition. We can't just let you in without seeing what you can do. Practice up on any three of our songs. We can send you the mp3s to practice to (we will deduct the 99 cents per song from your future earnings) and can schedule your audition at your convenience.



We await your response.

Cordially

-Tom, Dave, Joe & Rob

LICH KING


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa