Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2011-02-18 19:18:02

Zipciu

Gość

Re: Manowar

Dla mnie, na przeciw chyba większości z was podoba mi się to, że mają teksty o metalu, o jedności, która często jest pomijana. Podoba mi się też epickość. Wokalista pięknie śpiewa, wszystko jest jak należy. Tylko mogliby zmienić sposób ubierania się. Jestem jak najbardziej na tak. Podobają mi się ''Brothers of metal'' i ''Die for metal'' reszta nie robi na mnie wrażenia.

 

#17 2011-06-20 11:50:35

Negro Defecator

User

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 267
Preferowany styl: dowolny
Ulubione zespoły : heteroseksualne

Re: Manowar

Po stosunku do Manowar można określić danego człowieka. Czy stanie z nami do wspólnej walki, gdy nadejdzie Zmierzch Bogów - czy raczej uklęknie do knagi Odyna, by następnie zostać przebitym Gungnirem na wylot, obficie pojąc posoką świętej ziemi grunt.

KU WOJNIE!


Antinatalism now!

Offline

 

#18 2011-09-17 14:46:45

manieczki

Gość

Re: Manowar

Nie znam lepszej kapeli w gatunku jakim jest heavymetal, epicki, dobry metal, a pierwsze płyty to kanon metalu, co do tekstów Manowar, wiadomo że nie są wybitne, ale powiedzmy szczerze, większość kapel w tym rodzaju muzyki ma żenujące wręcz tekst, a już najbardziej blackmetalowcy i ich śmieszne wypociny o Szatanie i kulcie zła, to już wolę teksty o smokach, bitwach i metalu

 

#19 2011-10-07 20:28:27

Tunik

Gość

Re: Manowar

Zespół bardzo dobry. Tekstów nie można brać na poważnie, no chyba że ktoś chce zostać wyznawcą Odyna i spółki Podoba mi się w nich to, że propagują jedność wśród ludzi słuchających takiej muzyki:)

 

#20 2011-11-03 18:27:27

Kanada

Gość

Re: Manowar

ostatnio zajarałem się Manowar. Teksty naprawdę jakieś takie "inne". Moja ulubiona płyta to "Hail To England"

Kill With Power... Die... Die...

 

#21 2011-11-18 20:35:33

Strasznik

Gość

Re: Manowar

Słyszałem nawet kilka utworów - spoko.

Muszę bardziej zainteresować się ich twórczością.

 

#22 2011-11-19 02:06:47

metal666

Gość

Re: Manowar

tru czy jak to tam sie pisze hmm.... zespół fajnie gra, zresztą to kultowa moim zdaniem kapela, nie to co Lordi też Havy (rzekomo), ale to trochę nie moje klimaty

 

#23 2011-11-19 12:04:10

moonekk

Gość

Re: Manowar

Zipciu napisał:

Dla mnie, na przeciw chyba większości z was podoba mi się to, że mają teksty o metalu, o jedności, która często jest pomijana [...]

Mnie tak samo

Strasznik napisał:

Słyszałem nawet kilka utworów - spoko.

Muszę bardziej zainteresować się ich twórczością.

Ja też słyszałam parę i nawet ściągnęłam ich dyskografie ale mi gdzieś się zgubiła
Z tych piosenek co znam bardzo lubię The Gods Made Heavy Metal, Metal Warriors, Sign Of The Hammer i  Warriors of the World United.

 

#24 2011-11-23 11:38:56

Negro Defecator

User

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 267
Preferowany styl: dowolny
Ulubione zespoły : heteroseksualne

Re: Manowar

moonekk napisał:

Ja też słyszałam parę i nawet ściągnęłam ich dyskografie ale mi gdzieś się zgubiła

WYJDŹ!

Zespół bardzo dobry. Tekstów nie można brać na poważnie, no chyba że ktoś chce zostać wyznawcą Odyna i spółki

WYJDŹ!

co do tekstów Manowar, wiadomo że nie są wybitne

WYJDŹ!



Normalnie pierdolnąłem łbem w klawierkę gdy przeczytałem te pokazne pokłady bzdur z ostatnich trzech stron.Poziom spierdolenia gustu na tym forum jest przytłaczająco wysoki,az sie prosi o boską interwencję.To naprawde przykre ,ze tak duza grupa ludzi nie jest w stanie dostrzec Piękna i Potęgi tego zespołu,wartości ,ktore w jego kontekscie sa 100%
o b i e k t y w n e.Dowód na to ,iz wiekszosc z was urodzila sie z powaznymi wadami genetycznymi(naprawde wspólczuje!) lub ,ze wasze narzady słuchu sa nieodwracalnie zdewastowane przez gówna a'la niemiecki metal.Jedna z wiekszych bredni jakie tutaj padły jest stwierdzenie, jakoby Manowar ,,od poczatku stał w miejscu". Do chuja Pana,ta kapela nie dosc ,ze płytami IGR i HTE ustanowila nowa jakosc w heavy metalu to na dodatek, na każdej kolejnej produkcji pokazywala inne,nie mniej atrakcyjne oblicze,zawsze będąc o krok dalej od calej ,,patatajowej" sceny. Jak mniemam,wiekszosc z was zwyczajnie zapierdoliła z netu wybiorczo ich kilka pieśni w zjebanej jakosci i doprawila to teledyskami, w ktorch nie doszukiwala sie niczego innego poza ,,gołymi klatami", i teraz pierdoli nieopatrznie głupoty,raniac serca Prawdziwym Wojom Zagłady oddanym Manowar po grób.Zrozumcie kutafony,ze plyty tego zespolu to nie tylko kolektyw dzwiekow wprawaijacy jego fanow w dobry nastrój,to głęboko u d u c h o w i o n a twórczość bedaca archetypem synkretyzmu Piekna i Potegi wyrazonego za pomoca rockowego instrumentarium.Słuchanie ich to obcowanie z absolutem,wzrost autentycznej Woli Mocy,wewnetrzna wizualizacja Prastarych Epickich Batalii!!!! Osobiscie,fakt ,ze ktos ,pomimo wysilku,nie jest w stanie pojac fenomenu ManOwaR ,jest dla mnie swoistym dowodem na to ,że istnieja rasy poślednie!


Antinatalism now!

Offline

 

#25 2012-05-03 11:20:48

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Manowar

^ uroczy jesteś

takie coś w internetach znalazłem http://kwejk.pl/obrazek/1130460/how,about,u,?.html jak zobaczyłem tylko pierwszy obrazek to pomyślałem sobie, że to kadr z programu a la Rozmowy w Toku, odcinek o transwestytach ten ziom ma najbardziej pedalską fryzurę w całym hewi metalu

i jako bonus mój ulubiony kower Menołor http://www.youtube.com/watch?v=wsD7PUspbK0

Ostatnio edytowany przez Mak (2012-05-03 11:24:49)


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#26 2012-05-03 13:27:11

SarmatAE

Hawkguy

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 3220

Re: Manowar

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/19818067.jpg


http://img593.imageshack.us/img593/6406/a0op.jpg

Offline

 

#27 2012-05-03 16:07:24

Negro Defecator

User

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 267
Preferowany styl: dowolny
Ulubione zespoły : heteroseksualne

Re: Manowar

Mak napisał:

ten ziom ma najbardziej pedalską fryzurę w całym hewi metalu

ale zabiłby cię w moment. I CO TERAS?


pozostał już niecały miesiąc do premiery nowego albumu Królów.
Takie utwory, jak Annihilation, Expendable, El Gringo i na koniec HAIL, KILL and DIE! pokażą zarówno ścierwom, jak i pozerom, a także pozerskim ścierwom, gdzie ich miejsce - W PIECU


Antinatalism now!

Offline

 

#28 2012-05-05 11:06:32

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Manowar

Mam tylko nadzieję, że będzie mniej orkiestry i podobnych wstawek, a więcej heavy metalu. W prawdzie GoW jako całość dawał radę, ale zdecydowanie wolę stary Manowar z 80 z naciskiem na 4 pierwsze płyty i mam nadzieję, że otrzymamy coś w podobnym stylu.

Offline

 

#29 2012-05-05 11:13:05

SarmatAE

Hawkguy

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 3220

Re: Manowar

Manowar z lat 80 >>>>>>> Manowar z lat 2k


http://img593.imageshack.us/img593/6406/a0op.jpg

Offline

 

#30 2012-05-05 12:20:42

Negro Defecator

User

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 267
Preferowany styl: dowolny
Ulubione zespoły : heteroseksualne

Re: Manowar

Izlude napisał:

Mam tylko nadzieję, że będzie mniej orkiestry i podobnych wstawek, a więcej heavy metalu. W prawdzie GoW jako całość dawał radę, ale zdecydowanie wolę stary Manowar z 80 z naciskiem na 4 pierwsze płyty i mam nadzieję, że otrzymamy coś w podobnym stylu.

jeden numer w całości już wyciekł
http://www.youtube.com/watch?v=1B6U_4BYEHs

chujnia na resorach. poczekam do premiery albumu, i jeśli takie będzie brzmienie i jakość numerów, to trzeba będzie wypowiedzieć wojnę samym Królom :drżę:


Antinatalism now!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Nea Fokea Locanda Inn Place