Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2012-11-19 20:19:40

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Country

Nowa konwencja jest mnóstwo okej, to powyżej dla wieśniaków, ja jako parafianin Dawida zdecydowanie jestem w opozycji do niewiernych.


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#17 2012-11-19 20:25:35

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Country

Masz coś do wieśniaków miastowy? : P

No ale tak, Dawid ma smykałke do zajebistej muzy - http://www.youtube.com/watch?v=1j46Oa69 … re=related

Polecam jeszcze to - http://www.youtube.com/watch?v=zYX6DIySsqU

I to - http://www.youtube.com/watch?v=utsS45bpI9s

I to - http://www.youtube.com/watch?v=iKThpBjIcGw

I to - http://www.youtube.com/watch?v=kAwrp42ldyM

I to - http://www.youtube.com/watch?v=sRST4XvV-50

Ostatnio edytowany przez Wojtek_37 (2012-11-19 20:35:03)


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#18 2012-11-19 20:29:56

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Country

Chodzi o to ze jest to bardzo pretensjonalne, jak festyn w Mrągowie, w 16 Horsepower czuć różnicę, korzenną indiańską pieczęć, chrześcijańską ideologię.


PS. Powinienes tez jeszcze badac Denver Gentlemen, Slim Cessna's Auto Club i pozycje ich bylych i obecnych czlonkow, powinno Ci wejsc ; )
Woven Hand jest bardzo uduchowione, zwlaszcza na Mosaic i poprzedniej, ale chyba najmocniej sobie cenie debiut, ostatnie trzy sa bardziej juz utrzymane w rockowej estetyce. : )

Ostatnio edytowany przez Rob (2012-11-19 20:45:40)


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#19 2012-11-22 08:36:02

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Country

Dobra, w sumie nie powinienem się dopierdalać ale oryginalna wersja Hanka Williamsa nie może być pretensjonalna bo jest oryginałem poza tym nagrywana bodajże w latach 20 soł...
Ale nieważne ten pan wyjaśnia o co chodzi


A swoją drogą po przeczytaniu tego tematu, nie ma już, mam nadzieję osób uważających że muzyka country jest martwa i nudna : )
Jednakże osoba dalej utrzymująca taki pogląd proszona jest o kliknięcie w ten link - http://www.youtube.com/watch?v=N1D41FCSuOo

Ostatnio edytowany przez Wojtek_37 (2012-11-22 08:36:28)


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#20 2012-11-24 11:47:54

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Country

Kantry jest fajne pod warunkiem, że jest połączone z innym gatunkiem, szczególnie z hard rockiem.  Tradycyjna forma w ogóle do mnie nie trafia. Przynajmniej z tego, co zdążyłam usłyszeć w całym moim młodym życiu. W większości to nudne, wiejskie pitu-pitu.

EDIT: I nie, nie zabiję się. ;p

Ostatnio edytowany przez Equus (2012-11-24 11:50:36)


Tak bardzo nie.

Offline

 

#21 2012-11-24 13:02:14

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Country

chuj z tym czy jest oryginalem czy nie, wies to wies. Jakby kawalek disco polo przerobic na ambient to tez oryginal bylby wiejski i tandetny a jego ambientalna wersja juz nie. taka roznica. A Edwards stoi nad country z aroganckim usmiechem na twarzy.


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#22 2012-11-25 21:07:05

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Country

Dobrze że Edwards też podziela twoje zdanie, dlatego kowerował utwór klasyka Hanka Williamsa. Those Poor Bastards też na pewno się z tobą zgadzają, bo nawet w tekstach pojawia się często że Hank Williams to wzór do naśladowania i protoplasta country. Każdy z nich przez głęboki szacunek dla klasyków wyraża zgodę z twoją opinią panie miastowy, bo to widać po tym jak wielki szacunek mają doi tego muzyka. Dlatego Edward pierdoli country bo bardzo je szanuje i dlatego je gra bo go pierdoli przez wielki szacunek.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#23 2012-11-25 22:02:55

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Country

Wiadomo.


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#24 2013-11-07 19:50:47

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Country

Jak już mówiłem, Najważniejszą kwestią dzisiejszego życia jest wyrwanie się z okowów globalnego kapitalizmu i judeo korporacji. Banki drukuja pieniądze na wojny w imieniu USA a największy bohater naszych czasów Piotr Ikonowicz siedzi w więzieniu za pomoc biednej braci obywateli towarzyszy. Kapitalistyczne i burżuazyjne państwo posłało go do paki za to że sprzeniewierzył się ostracyzmowi urzędników, hołdującym żydom i masonom, którzy niszczą nasz kraj i naszych ludzi. Ludzkość gnie kark pod jarzmem wielkiego biznesu. Należy zniszczyć wolny rynek! Wolny rynek to zalążek chaosu, prawo silniejszego! Nie ma zgody na zniewolenie mas ludzkich w rękach kilku posiadaczy, mających za nic nasze potrzeby. Walczmy z ekonomią! Po pierwsze człowiek, po drugie przyroda, po trzecie REAKCJA!!!


edit...
O kurwa to nie ta strona!!! A backspace mi się spierdolił i nie mogę tego usunąć. Wyda się teraz że jestem agentem hamasu : (

A chuj.
To żeby nie offtopować, dodam jeszcze:
Do pewnego muzyka country mam szczególny sentyment. Z kilku powodów. Pierwszy jest dziecinny i nie powinienem o tym mówić, bo jestem dużym chłopcem, ale chuj i tak powiem. A drugi jest czysto estetyczny i powiązany z moim zamiłowaniem do prostoty.
Angry Johnny!
Naprawdę to byłem przekonany przez większość czasu, że to zwykła kapela, new wave country jak Ghoultown, Highlonesome, Goddamn Gallows czy powiedzmy Coffinshackers. Jednak nie! Nie wiem jakim cudem umknęło mi to że na jego stronie internetowej www.getangry jest jego cała dyskografia, ale umknęło.
Pierwszy powód mojego nowego podejścia do niego ze zdwojonym uwielbieniem jest taki, że moja obecna połowica, również (mimo że country nigdy nie lubiła) pokochała tę kapelę, a dowiedziałem się o tym w pięknej katowickiej romantycznej kurwa scenerii na Mariackiej w pubie przy kuflu Kozela. Wtedy też powiedzieliśmy sobie znamienne "ja ciebie też" : ) Zajebiście c'nie!?
Drugi powód była taki że zacząłem wgłębiać się dokładnie w liryki i co się okazało?! Że Angry Johnny jest naprawdę cholernie zdolny, do tworzenia historii, krótkich, prostych acz wzniosłych jednak często obrzydliwym. Ta synteza abominacji i romatyzmu jest jak połączenia punk rocka i ... i country. Fuckt fucktem, Angry Johnny jest uznany za jeden z pierwszych, prawdziwych fundamentów country punka. A nawet jeśli nie jest uważany, to chuj mnie to.
Wystarczyło że zasłuchałem się w tekscie utworu High Noon in Killville. Wcześniej nie miałem pojęcia że jest on TAK napakowany emocjami. Krótka, prosta, acz wzniosła historia z dodatkiem gore.
Bruce, Ed i on poszli obrabować grocery store, żeby szybko zarobić dużo pieniędzy i nie musieć już okradać grocery store (FCK LOGIC xD) Jest tam zawarta nienawiść, osaczenie, krew, śmierć, mózg na ścianie, wspomnienie wielkiej miłości, kłamstwo, zdrada, poświęcenie, beznadzieja, zły wybór w życiu, nieodwracalny błąd, kara do końca życia.
Z resztą co ja bedę pierdolił jak możecie sami se posłuchać.
http://www.youtube.com/watch?v=6DsbpTKyxvA

Mógłbym o Angry Johhnym pisać długo, ale nie wiem czy takie betony muzyczne jak wy w ogóle się tym zainteresują. Więc poczekam na reakcję.
NA REAKCJĘ KURWA : D


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#25 2013-11-07 20:23:49

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: Country

Nie znam się na polityce i w ogóle, ale fajną muzykę czasem docenić potrafię i tako Wam rzeknę: ten wyżej dobrze gada. W ogóle kantry może być zajebiste, jak ma zajebiste wpływy, np. rocka, czy punku, czy cokolwiek. Takiego czystego zajebistego kantry jeszcze nie słyszałem, ale pewnego pięknego dnia zakochałem się w The Kill Devil Hills (http://www.youtube.com/watch?v=N5Wf-1EVXaE) i miłość ta nadal trwa, a w/w pan Angry sprawia, że stanie się redneckiem już nie wydaje się być taką przywarą, jaką się być zdawało przed poznaniem pana Johnny'ego. A jak ktoś nie wierzy, to wstawiam jego najlepszy (tak mi się wydaje, chyba że ma jeszcze drugi najlepszy, którego jeszcze nie słyszałem) kawałek:

http://www.youtube.com/watch?v=xnHxs3av0_U

A jak się komuś nie podoba, to jest pustak bez gustu, brudas i... itd.


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

#26 2013-11-07 20:26:07

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Country

Chuja się znam, ale country jest fajne. Ten Angry Johnny daje radę

Offline

 

#27 2013-11-07 20:54:59

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Country

Cieszy mnie wasza reakcja. Jeszcze tylko Malwine musze przekonać. Nie wiem jak, ale przekonam ją! Rzekłem.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Producent szamb Nekla https://www.berlin-hotel.pl