Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2012-06-20 00:11:08

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Prawdziwy Power Metal

Dwa pierwsze albumy Helstar ogarnięte! Przyjemna muzyka, trochę mi AS przypomina. Muszę się jeszcze odnieść do tego demówki. IMO jest znacznie lepsza niż debiutancki LP, który poprzez swoje brzmienie wydaje się "ugrzeczniony" i przez to pozbawiony pazura i zadziorności.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#32 2012-06-20 12:53:05

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Prawdziwy Power Metal

Ja wolę debiut, taki riff z Burning Star niszczy planety

--------

Dobra, to dotarliśmy do kolejnej lekcji a więc:

Lekcja XV - odmawiając schronienia... SANCTUARY!

Wielu z Was na pewno kojarzy (albo chociaż powinno) zespół Nevermore, który zaczął szaleć około połowy lat 90. Jednak zanim zaczął się ten rozdział, jego członkowie mieli inną grupę, o nazwie właśnie Sanctuary, która - cóż za zaskoczenie - wydała tylko dwa albumy. Ale za to jakie! Co ciekawe Sanctuary powróciło znów do gry, czy to znaczy że Nevermore robi sobie wakacje?

Battle Angels
Die For My Sins
The Mirror Black

Ostatnio edytowany przez Izlude (2012-06-20 13:09:20)

Offline

 

#33 2012-06-20 18:19:49

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Prawdziwy Power Metal

Izlude napisał:

Ja wolę debiut, taki riff z Burning Star niszczy planety

--------

Dobra, to dotarliśmy do kolejnej lekcji a więc:

Lekcja XV - odmawiając schronienia... SANCTUARY!

Wielu z Was na pewno kojarzy (albo chociaż powinno) zespół Nevermore, który zaczął szaleć około połowy lat 90. Jednak zanim zaczął się ten rozdział, jego członkowie mieli inną grupę, o nazwie właśnie Sanctuary, która - cóż za zaskoczenie - wydała tylko dwa albumy. Ale za to jakie! Co ciekawe Sanctuary powróciło znów do gry, czy to znaczy że Nevermore robi sobie wakacje?

Battle Angels
Die For My Sins
The Mirror Black

Ale na demówce też jest ten riff, bo demo i debiut to ten sam materiał tylko inaczej brzmiący, a moim zdaniem lepiej jest na demie.

A Nevermore nie zostało rozwiązane? MA pokazuje unknow, a mi obiło się o uszy, że zespół się rozpadł.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#34 2012-06-20 21:39:34

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Prawdziwy Power Metal

Źle to odczytałem, myślałem że piszesz że drugi album jest lepszy . Tak to jest jak zbyt szybko się czyta

Pewnie rozwiązali i pewnie dlatego Sanctuary znów działa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ξενοδοχεία Praia dos Carneiros https://www.hotels-world.pl/