Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2012-01-13 02:09:45

 Fokcuf

User

3890358
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 485
Preferowany styl: Black Metal
Ulubione zespoły : Necromantia, Furia,Lux Occulta
LastFM: http://lastfm.pl/user/Fokcuf
WWW

Re: Epica

To czy zespół fajnie gra to jedno. A druga sprawa to uroda wokalistki. Oczywiście tzw. metalowce myślą tylko o kopulacji, więc co tu się dziwić. Wystarczy pojechać na pierwszy lepszy koncert i zadać sobie pytanie "kogo tak naprawdę interesuje tu muzyka?"

Zresztą Sigyn nie wymagaj wiele od męskiego umysłu. Jak zaczynałem słuchać Epici to mym jedynym źródłem informacji był metal hammer i dopiero po kilku miesiącach zobaczyłem jak wygląda wokalistka. Jednak w żaden sposób nie zmieniło to mojego podejścia do tego zespołu. Ale znając mój gatunek to pewnie niektórzy mają problem z rozdzieleniem tych rzeczy.

Sigyn napisał:

...ona ma tylko cycki...

Yeah!

Sigyn napisał:

...i jest jakąś pojebaną nimfomanką z tego, co wiem...

Fuck yeah!


Sigyn napisał:

także pacząc na zdjęcia dowartościowałam się, że oprócz tego, że jestem tak gruba, jak ona, mam większą skalę, niż ona (ona ma 2,5 oktawy, a ja 3 i jeszcze kawałek, bo do a2, czyli już sopranowa oktawa ), to jeszcze ja mam piękne, białe zęby, a ona jakieś małe i żółte ; D huehueh. ]:->/

Jak usłyszę, że zamachowiec samobójca wysadził się podczas koncertu Epici to już będę wiedział kogo to sprawka ; )


The Ancient Pride! Still Burns Within Us!

Offline

 

#32 2012-01-13 18:04:25

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Tak, tak, to juz wiemy, że mamy drugiego faceta, który nie od razu poleciał na wokalistkę, super, to po prostu wspaniale dla Ciebie i na pewno zyskujesz tym mój szacunek, ale co z tego, skoro, gdy dam wam hm.. http://1.bp.blogspot.com/_JRg-Q43n1Gs/SMqjQ7dN6BI/AAAAAAAAS9Q/zzmwy5XEThQ/s1600/epica.2.jpg takie zdjęcie to i tak polecicie TYLKO na wokalistkę, tudzież CYCE WOKALISTKI , a gdybyście ujrzeli to podczas koncertu to wyszłoby jedno, wielkie pole namiotowe z waszych spodni

Dobrze, wybacz... Ależ ja nie wymagam wiele od męskich umysłów, ja wszystko to wiem. Miałam kiedyś z kolegą całą debatę o cyckach i tym, że może być to forma tęsknoty za mamą, czyli najukochańszą dla was osobą na świecie, etc., etc.; wiem przecież, że lecicie na cycki, a nie na śpiew na koncercie, looool ; d to by nawet dziwne było, gdyby stało się odwrotnie.

Fokcuf napisał:

Yeah!

Zwątpiłam...

Fokcuf napisał:

Fuck yeah!

Bardziej zwątpiłam...

Fokcuf napisał:

Jak usłyszę, że zamachowiec samobójca wysadził się podczas koncertu Epici to już będę wiedział kogo to sprawka ; )

Nie, to nie będę ja wobec tego. Ja nie poświęcę nigdy swego życia posiadając anielski głos dla jakiejś tam babiny. ; p poza tym... już kiedyś zarwała w oko na koncercie jakąś bransoletką, a nie była to moja sprawka!

Ostatnio edytowany przez Sigyn (2012-01-13 18:09:49)



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#33 2012-01-13 18:08:51

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Epica

Fajne. Wiadomo, że zespoły z fajną laską na wokalu lepiej się sprzedają. Ale jak będę chciał popatrzeć na cycki to pójdę na striptiz


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

 

#34 2012-01-13 18:11:03

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Lipa napisał:

Fajne. Wiadomo, że zespoły z fajną laską na wokalu lepiej się sprzedają. Ale jak będę chciał popatrzeć na cycki to pójdę na striptiz

Oczywiście, potwierdzam, etc., etc.
Cyaaa... pędź, a Epicę załącz sobie idąc/jadąc do.. w... to miejsce, gdzie tenże striptiz oglądać będziesz.



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#35 2012-01-13 18:23:55

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Epica


Tu je kapitalnie piękna kobieta na wokalu, która ma w sobie tyle wdzięku ile przestępczości w Ameryce Południowej, albo ropy w Meksyku, czy kapitalizmu w Gurgaon... jeżeli ktoś nie załapał, to ona ocieka kobiecością.
Muzyka trąca chujowizną na dwieście cztery hektary, ale ta kobieta...

Pewnie wygląda tak tylko dzięki wizażystom, ale mimo to ... jest tak przeurocza że mam ochotę najebać sęków do ryja temu wokaliście.
I ten głos.... !!!
Jestem fetyszystom kobiecego głosu. Ale nie mówicie nikomu.

Simone ma wyraz twarzy jak żołnierz Waffen SS i tyle samo wdzięku, tak powtarzam się, dobranoc.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#36 2012-01-13 18:43:57

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Wojtek_37 napisał:


Tu je kapitalnie piękna kobieta na wokalu, która ma w sobie tyle wdzięku ile przestępczości w Ameryce Południowej, albo ropy w Meksyku, czy kapitalizmu w Gurgaon... jeżeli ktoś nie załapał, to ona ocieka kobiecością.
Muzyka trąca chujowizną na dwieście cztery hektary, ale ta kobieta...

Pewnie wygląda tak tylko dzięki wizażystom, ale mimo to ... jest tak przeurocza że mam ochotę najebać sęków do ryja temu wokaliście.
I ten głos.... !!!
Jestem fetyszystom kobiecego głosu. Ale nie mówicie nikomu.

Simone ma wyraz twarzy jak żołnierz Waffen SS i tyle samo wdzięku, tak powtarzam się, dobranoc.

haha, kocham Twoje porównania, styl wypowiedzi, a do tego zdanie na temat urody, wdzięku czy nawet całego wyglądu Simone, bo nie mogę się w pewnych kwestiach nie zgodzić. ; D <3

Ostatnio edytowany przez Sigyn (2012-01-13 18:44:55)



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#37 2012-01-14 12:27:55

 Fokcuf

User

3890358
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 485
Preferowany styl: Black Metal
Ulubione zespoły : Necromantia, Furia,Lux Occulta
LastFM: http://lastfm.pl/user/Fokcuf
WWW

Re: Epica

No co...fajne ma cycki xD

Metalowce i tak maja pola namiotowe na koncertach jak zarywają mroczne metalówki, wiec widocznie ta pani dostosowała się do wymogów.

Ja bym nie powiedział, że do forma tęsknoty za mamą. Jak już mamy rozpatrywać to od tej strony to raczej jest to wina ewolucji a szczególnie doboru płciowego. Tak jak w definicji:

"Dobór płciowy jest szczególnym przypadkiem doboru naturalnego, gdzie o dostosowaniu decyduje postrzegana atrakcyjność dla płci przeciwnej. Dobór płciowy został zaproponowany przez Karola Darwina jako wytłumaczenie pochodzenia ekstrawaganckich i kosztownych cech u organizmów żywych takich jak pawi ogon."

Tak więc pawie mają ogony a kobiety cycki. Przetrwa najlepiej przystosowany, czyli w tym przypadku osobnik posiadający fajne cycki. Co by wyjaśniało pociąg tzw. metalowców do tej pani.

Sigyn napisał:

już kiedyś zarwała w oko na koncercie jakąś bransoletką, a nie była to moja sprawka!

Radio Maryja jest wszędzie i odnajdzie każdą lafiryndę prowadzącą rozpustę wśród młodzieży.

Lipa napisał:

Fajne. Wiadomo, że zespoły z fajną laską na wokalu lepiej się sprzedają. Ale jak będę chciał popatrzeć na cycki to pójdę na striptiz

Lipa to nie po katolicku ; /


The Ancient Pride! Still Burns Within Us!

Offline

 

#38 2012-01-14 13:51:11

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Fokcuf napisał:

Metalowce i tak maja pola namiotowe na koncertach jak zarywają mroczne metalówki, wiec widocznie ta pani dostosowała się do wymogów.

Dziwne, nie zauważyłam pola namiotowego na żadnym z koncertów. Może część męska widowni była aż tak nakurwiona, że nie chciała wyrywać, a może po prostu brakowało `mrocznych metalówek` w żeńskiej części widowni; były same tru

Fokcuf napisał:

Radio Maryja jest wszędzie i odnajdzie każdą lafiryndę prowadzącą rozpustę wśród młodzieży.

Haha, myślisz, że to ojciec dajrektor ma wszędzie swoje wtyki ? : >



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#39 2012-01-14 14:32:47

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Epica

Sigyn napisał:

Miałam kiedyś z kolegą całą debatę o cyckach i tym, że może być to forma tęsknoty za mamą, czyli najukochańszą dla was osobą na świecie


Mój światopogląd na temat cycków został zniszczony, przeraziłem się wręcz że każdy ma w sobie skrywany kompleks Edypa...

Ostatnio edytowany przez Izlude (2012-01-14 14:33:47)

Offline

 

#40 2012-01-14 15:19:12

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Epica

Izlude napisał:

Sigyn napisał:

Miałam kiedyś z kolegą całą debatę o cyckach i tym, że może być to forma tęsknoty za mamą, czyli najukochańszą dla was osobą na świecie


Mój światopogląd na temat cycków został zniszczony, przeraziłem się wręcz że każdy ma w sobie skrywany kompleks Edypa...

, zasmuciłeś mnie... Teraz jestem w dziwnym nastroju i zastanawiam się nad tym Twoim kompleksem... Właściwie waszym.



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#41 2012-01-14 16:07:59

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Epica

Facet podświadomie wybiera se kobietę, która przypomina jego matkę. To je fuckt, wie wiem tylko skąd się u tego Sign kolegi zwiął pogląd że tęsknota na mamą to cycki.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#42 2012-01-14 16:53:54

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Epica

Proszę państwa koniec offtopowania. Piszcie o muzyce Epiki, a nie o cyckach wokalistki. Uprzedzam, że następne posty nie na temat będą kasowane.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#43 2012-01-15 00:52:40

 Fokcuf

User

3890358
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 485
Preferowany styl: Black Metal
Ulubione zespoły : Necromantia, Furia,Lux Occulta
LastFM: http://lastfm.pl/user/Fokcuf
WWW

Re: Epica

Sigyn napisał:

Dziwne, nie zauważyłam pola namiotowego na żadnym z koncertów.

Każdy skaut wie, że wbrew pozorom nie jest łatwo postawić namiot w jeansach ;p

Sigyn napisał:

Haha, myślisz, że to ojciec dajrektor ma wszędzie swoje wtyki ? : >

Myślę, że ojciec dyktator to ciota przy ks. Natanku.

XerX napisał:

Proszę państwa koniec offtopowania. Piszcie o muzyce Epiki, a nie o cyckach wokalistki. Uprzedzam, że następne posty nie na temat będą kasowane.

XerX wybacz powyższego offtopa ale było by nie ładnie nie odpisać na posta koleżanki.

Osobna sprawa to cycki wokalistki. Bo tu nie tylko o cycki chodzi ale też o to jak wokalistka jest postrzegana przez pryzmat tych cycków i czy dzięki temu Epica ma więcej fanów itd. Uważam, że w tym kontekście to temat całkiem na miejscu.


The Ancient Pride! Still Burns Within Us!

Offline

 

#44 2012-01-18 21:33:22

 Morvin

User

22966774
Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 648

Re: Epica

Aww,piękna uroda i śpiew.Bardzo lubię jej głosik w "Tides of time","unleashed" i innych tam kawałkach,gdzie naprawdę używa  tego mezzo-sopranu.Faktem jest,że po dłuższym słuchaniu Epiki-zaczyna się ona nużyć ; /

Offline

 

#45 2012-01-30 15:02:23

 Iron Majden

User

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 81
Preferowany styl: Heavy, progresywny, symfoniczn
Ulubione zespoły : Iron Maiden, Within Temptation
Ulubione zespoły pt. 2: Nightwish, Sabaton, Scorpions

Re: Epica

Słyszałam ją tylko w kilku kawałkach, aczkolwiek uważam, że ma bardzo sympatyczny głosik . BTW, też prawdopodobnie jestem mezzo. Wiadomo, że jak się śpiewa rozrywkowo, to raczej się nie używa takiej kategoryzacji, jak w śpiewie klasycznym, ale jednak czasem idzie to ocenić.


"We live for the magic in the sound, disorted guitars are breaking ground. (...) The passion of metal drives us forth, the best heavy metal comes from the north. The powerful tunes, spectacular shows, the audience screams in ecstasy..." - Sabaton - "Metalizer"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://eitanconsulting24hat.eu https://www.worldhotels-in.com