Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2010-05-04 14:33:02

Budyń

Gość

Re: Oomph!

Karma dla psa jest więcej warta niż ten zespół. Pieprzona komercha, w dodatku szwaby.

 

#17 2010-05-04 18:18:41

YourShadow

Gość

Re: Oomph!

Komercha? Budyń zastanów się za nim coś napiszesz. I trochę tolerancji...
A co do płyty margoQ, to wiesz 19 marca była premiera anglojęzycznego albumu "Truth Or Dare", więc jeszcze na nową poczekamy trochę:) Ale coś wspominali, że nad czymś już pracują XD

 

#18 2010-05-04 18:29:53

Budyń

Gość

Re: Oomph!

Zastanowiłem sie, nawet zaopatrzyłem sie w płyty tego baziewia. A teksty wokalisty o tym, że nasrałby papieżowi na poduszke, są poniżej jakiejkolwiek krytyki.

 

#19 2010-05-05 07:52:53

YourShadow

Gość

Re: Oomph!

Ale co ma muzyka do tego co wokalista kiedyś bezmyślnie wypalił w jakimś wywiadzie? Muzycy często są różni, a muzykę mają dobrą, najlepszy przykład Manson, pomimo zachowania i wyglądu uznawany jest często za ostatniego prawdziwego artystę. A poza tym to że Ty  nie lubisz Oomph! nie oznacza że jest to "badziewie".

 

#20 2010-05-05 10:41:28

Budyń

Gość

Re: Oomph!

Dla mnie to jest badziewie. Teksty, muzyka i ogólny imidż zespołu.

Co do Mansona, to kiedyś nagrywał dobre płyty, naprawde dobre. Kiedyś...

 

#21 2010-05-05 10:50:06

YourShadow

Gość

Re: Oomph!

ok, nie chcę się już z tobą sprzeczać Różne są gusta. Jednak to mój ulubiony zespół i tak zostanie.

 

#22 2010-05-05 10:56:31

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Oomph!

I słusznie, ja też ich lubię.
A do kolegi Budynia apel: nie lubisz - ok, ale nie musisz przy okazji obrażać gustów innych użytkowników nazywając muzykę "badziewiem"! x\


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#23 2010-05-05 11:48:49

YourShadow

Gość

Re: Oomph!

Dziękuje za poparcie

 

#24 2010-05-07 21:43:05

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Oomph!

Pieprzona komercha, w dodatku szwaby.

Twoje ulubione zespoły są/były bardziej komercyjne, więc ''argument'' nie trafiony, co do szwabów... chyba nie trzeba tego komentować.

Dla mnie to jest badziewie. Teksty, muzyka i ogólny imidż zespołu.

Ale napisz coś konkretnego o muzyce, o konkretnej piosence.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#25 2010-08-21 20:41:01

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Oomph!

bardzo lubię ten zespół i właśnie go przenosze do industrialu. Uwielbiam Traumst du, Tief in dir, Brennende liebe i kilka innych, których nie mogę sobie tytułów ponieważ dawno nie słuchałem. Rammstein nie dorasta im do pięt nawet


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#26 2010-08-28 22:48:23

Budyń

Gość

Re: Oomph!

Equus napisał:

Pieprzona komercha, w dodatku szwaby.

Twoje ulubione zespoły są/były bardziej komercyjne

Podaj przykłady tych ulubionych, komercyjnych zespołów. Twój "argument" tym bardziej nietrafiony.

Ale napisz coś konkretnego o muzyce, o konkretnej piosence.

Posłuchaj, przetłumacz sobie ich teskty, to zobacyzsz. Nie mam zamiaru tracić czasu na ten "zespół".

Co do płyt, to chociażby mechaniczne zwierzątka czy golden age of grotesque. Kiedyś mi sie podobało, teraz go omijam.

 

#27 2010-09-15 20:01:38

Est

Gość

Re: Oomph!

Rammstein nie dorasta im do pięt nawet

Yhym, tylko, że Rammstein w przeciwieństwie do Oomph! potrafią nagrywać równe albumy. Niestety w przypadku Oomph! przeważnie jest tak, że pierwsze kilka kawałków na wydawnictwie jest killerskich, a im dalej tym większe nudy. Co prawda nie znam wszystkiego co nagrała ta kapela i wnioski wysuwam na podstawie tych kilku albumów, które słyszałem. Strzałem w kolano jest ta kompilacja, którą kapela wydała w tym roku - jest to dowód na to, że tego typu granie ma sens tylko w połączeniu z językiem niemieckim. W końcu to przedstawiciele Neue Deutsche Härte.

 

#28 2011-08-09 15:40:36

Adiee

Gość

Re: Oomph!

Oomph! to całkiem niezły zespół, ale uważam, że Rammstein jest lepszy.

 

#29 2012-02-07 10:00:07

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Oomph!

Wiem, ze sama porównywałam Oomph! i Rammsteina, jednakże im dłużej zagłębiam się w temat, tym wyraźniej widać różnice. IMO Remmstein jest "twardszy", "cięższy", do czego dokłada się jeszcze niski i szorstki głos.
I dlatego wolę Oomph! Jest bardziej... industrialny. Nie znam zbyt dobrze niemieckiego, jednakże odnalezione przeze mnie tłumaczenia ich kawałków, dają mi pewne wyobrażenie o ich twórczości. I powiem tak, ich teksty są bardziej mroczne i poetyckie niż Rammsteina, co stawia ich dodatkowo wyżej w moim odczuciu.

P.S. Muzykę staram się słuchać dla niej samej, nie dla przekazu. Chyba, że ktoś się bawi w teksty ewidentnie polityczne, wówczas te poglądy rzutują na moją sympatię (Muse) lub antypatię (Lennon).
Natomiast kwestie społeczno-religijne (satanizm, antyklerykalizm itd.) kompletnie mnie oblatuje, albowiem mam swoje poglądy na ten temat i w utworach traktuję je jako "część imidżu" wykonawcy.

Ostatnio edytowany przez margoQ (2012-02-07 10:02:21)


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#30 2012-10-26 00:57:12

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Oomph!

I dlatego wolę Oomph! Jest bardziej... industrialny

Gdzie jest margoQ???!!?!?!??!?!

A Oomph! kiedyś nawet sporo słuchałem i wkręcił mi się nawet jeden kawałek, Supernova, z takim fajnym klipem, reszta jest jakaś tandetna niestety, do tego uwielbiany przeze mnie w rocku język niemiecki, super.


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz