Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

  • Index
  •  » PUNK
  •  » Eyes Set To Kill / post-hardcore

#31 2010-04-16 21:53:42

Hana

Go¶ć

Re: Eyes Set To Kill / post-hardcore

znam kilka utworów. ostatnio nagrali co¶ z craigiem mabbittem z escape to fate [zespół ten bardzo lubię]  i stwierdziłam że.. s± słabi. kobieta na wokalu.. może by przeszło jakby ¶piewała karaoke w klubie, w zespole rockowym? jedzie cały czas na jednym poziomie wokalnym, zero gór, zero dołów. nawet nie chcę słyszeć jak ¶piewa na żywo. Gitary też wg mnie bardzo przeciętne.
Polecam jedynie utwór i teledysk 'deadly weapons' z craigiem. fajnie się wkomponował :P

 

#32 2010-04-16 21:55:40

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Eyes Set To Kill / post-hardcore

kobieta na wokalu.. może by przeszło jakby ¶piewała karaoke w klubie, w zespole rockowym?

To zabrzmiało tak, jakby kobieta nie mogła ¶piewać w zespole rockowym :<


Tak bardzo nie.

Offline

 

#33 2010-04-17 18:12:48

Hana

Go¶ć

Re: Eyes Set To Kill / post-hardcore

chodziło mi o to, że jej kobiecy głos nie pasuje, moim zdaniem do ich muzycznej koncepcji. nie wyróżnia się jakimi¶ szczególnymi zdolno¶ciami, ani nie jest jaka¶ bardzo charakterystyczna. przynajmniej dla mnie.   nie mam nic przeciwko kobiecym głosom, jesli o to Ci chodzi. 

 

#34 2010-04-17 18:26:15

JJMan

Go¶ć

Re: Eyes Set To Kill / post-hardcore

Ojejku ta dziewczyna do post - hardcore'u pasuje jak Pavarotti do Sepultury . Straszny kał . Nie wiem jak można tego słuchać . W ogóle ... nie wiem... zero poczucia estetyki.. Ten Scream wokalisty jest jeszcze bardziej gówniany niż tej panny.

 

#35 2010-04-18 11:15:00

Hana

Go¶ć

Re: Eyes Set To Kill / post-hardcore

ten co krzyczał chyba już odszedł.

 
  • Index
  •  » PUNK
  •  » Eyes Set To Kill / post-hardcore

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Плайя-де-Пальма