Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#91 2011-12-30 20:07:13

Hulker

Gość

Re: Ozzy Osbourne

Ozzy! <omg!> Uwielbiam jego głos i tyle !

 

#92 2012-01-01 01:58:38

Netiux

Gość

Re: Ozzy Osbourne

Jego głos jest po prostu boski. Uwielbiam go.

 

#93 2012-05-03 10:22:44

LoveEddieVanHalen

Gość

Re: Ozzy Osbourne

To jak mówi Ozzy jest chyba wynikiem parkinsonizmu, nadpobudliwości psychoruchowej no i trybu życia jaki prowadził przez chyba 30 lat, jak nie więcej. Kto czytał jego autobiografię "Ja, Ozzy" ten wie o czym mówię, jeżeli nie to polecam :> genialna książka, napisana świetnym językiem. Idzie się momentami pośmiać
Co do samego Ozzy'ego -> ciekawa barwa głosu, niepowtarzalna, bo jego głosu nikt by nie podrobił. Skalą nie zachwyca, ale jest genialny bardzo podoba mi się na płytach Black Sabbath, szczególnie na pierwszej płycie i Technical Ecstasy ("Rock 'n' roll doctor" ; "All moving parts [stand still]" ; "Back street kids"). O jego solowej karierze nawet nie mówię. Pierwsza płyta najlepsza

 

#94 2012-06-16 23:36:18

KoteK

Gość

Re: Ozzy Osbourne

PO prostu Ozzy to mega żyjąca legenda... strach pomyśleć co będzie jak się straci. ale powiem wam jedno, ozzy jest dobrze zakonserwowany (chyba wiecie o czym mówie) co go nie zabiło to go wzmocniło:D Liczę że jeszcze go zobaczę na scenie:D

 

#95 2012-06-21 19:47:01

 Fokcuf

User

3890358
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 485
Preferowany styl: Black Metal
Ulubione zespoły : Necromantia, Furia,Lux Occulta
LastFM: http://lastfm.pl/user/Fokcuf
WWW

Re: Ozzy Osbourne

KoteK napisał:

strach pomyśleć co będzie jak się straci

Świat przestanie się kręcić a metaluchom powypadają włosy?


The Ancient Pride! Still Burns Within Us!

Offline

 

#96 2012-10-07 00:18:45

 Tutanchamon

User

Skąd: Poznań / Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 56
Preferowany styl: grzbietowy
Ulubione zespoły : Therion, Iron Maiden, ManOwaR
Ulubione zespoły pt. 2: Metallica, PF, Black Sabbath
LastFM: Tutanchamon

Re: Ozzy Osbourne

Znam praktycznie wszystkie płyty do "No More Tears" za wyjątkiem "No Rest for the Wicked". Uważam, że każda z tych płyt jest trochę inna, przez co nie nudzą się i wciąż mi się podobają. W zasadzie tylko z "Diary of a Madman" miałem problem - jakoś nie chciała mi podejść, ale za którymś tam razem zaskoczyła. Ciężko byłoby mi wskazać faworyta, gdyż każda z wspomnianych przeze mnie płyt jest po prostu bardzo dobra począwszy na "Blizzard of Ozz", gdzie rewelacyjną robotę odwala Randy Rhoads po No More Tears, gdzie znakomicie spisuje się Zakk Wylde. Lubię zarówno wolniejsze kawałki czy ballady w stylu "Mr. Crowley czy No More Tears" jak i te szybsze, jak np. "Crazy Train".

Offline

 

#97 2012-10-07 13:26:39

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Ozzy Osbourne

Ja nigdy nie miałem żadnych wątpliwości co do twórczości solowej Ozziego. Podchodziłem do niej dobrze znając już Sabbath, a więc z ciekawością i pewnego rodzaju głodem na nową muzykę, Nie znam wszystkich jego płyt, ale te które znam podobają mi się. Faworytem chyba będzie Diary, choć przyznaję, że do debiutu wracam równie często co do dwójki.
Jeśli chodzi o ostatnie albumy to podobały mi się. Zarówno Black Rain jaki i Scream mają w sobie coś co sprawia, że przyjemnie mi się ich słucha, choć doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest muzyka pierwszoligowa. Kiedyś przeczytałem w jakiejś recenzji czy artykule, że gdyby połączyć dwa ostatnie albumy w jeden (przy zachowaniu najlepszych utworów), to powstałaby bardzo dobra płyta, a tak to mamy do czynienia tylko z dwoma przyzwoitymi.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#98 2013-09-09 23:05:32

 Rockin_Motherfucker

Zbanowany

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 187
Preferowany styl: Szeroko pojęty Heavy Metal

Re: Ozzy Osbourne

Ja przygodę z Księciem Ciemności rozpocząłem od dwóch płyt - "Down To Earth" & "No More Tears".
Ten 1-szy po dziś dzień jest dla mnie - jednym z Najlepszych Albumów, jakie w życiu słyszałem!

10/10
* "Ozzmosis" (1995)
* "Down To Earth" (2001)
* "Scream" (2010)

9/10
* "Diary Of A Madman" (1981)
* "The Ultimate Sin" (1986)
* "No Rest For The Wicked" (1988)
* "No More Tears" (1991)
* "Under Cover" (2005)

8/10
* "Bark At The Moon" (1983)

6/10
* "Blizzard Of Ozz" (1980)
* "Black Rain" (2007).


- Melodia, Ciężar & Harmonia -

Offline

 

#99 2013-09-10 22:28:12

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Ozzy Osbourne

Przepraszam bardzo, ale w tym miejscu nie wytrzymałem. Po prostu nie rozumiem jak to się robi. Dlaczego, powiedz mi, dlaczego Blizzard of Ozz ma wg ciebie 6/10, a nie 5/10 albo 7/10 albo jeszcze lepiej 6,5/10? Pytam z ciekawości i zazdrości, bo ja nie umiem oceniać płyt (ani niczego innego) w ten sposób. Czy kierujesz się jakimiś w miarę obiektywnymi kryteriami? Co w ogóle oznacza ocenia 6/10, jak ją nazwać?


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#100 2013-09-11 07:21:37

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Ozzy Osbourne

Przelicza w procentach ile kawałków z płyty mu sie podobalo, a potem przenosi na skale od jednego do dziesieciu + okladka ofc, bo jest najwazniejsza

Ostatnio edytowany przez Ginger (2013-09-11 07:22:47)

Offline

 

#101 2013-09-11 11:23:31

 Rockin_Motherfucker

Zbanowany

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 187
Preferowany styl: Szeroko pojęty Heavy Metal

Re: Ozzy Osbourne

XERX:

10-stopniowa skala to takie uproszczenie z leksza, a 6/10 oznacza że niezła ale dupy nie urywa - 3 kawałki z 9 to niezbyt porywające smęciaki,
a pozostałe rockersy też do jakiś giga wymiataczy nie należą (z wyjątkiem genialnego 'Steal Away (The Night)'). Za to następca "Diary Of A
Madman" jest niemal idealny i poza genialnymi numerami ('Over The Mountain', 'You Can't Kill Rock And Roll', 'Believer', 'S.A.T.O.', 'Diary Of A
Madman') ma również same zajebiste, które nie schodzą poniżej pewnego wysokiego poziomu.

Ostatnio edytowany przez Rockin_Motherfucker (2013-09-11 11:23:42)


- Melodia, Ciężar & Harmonia -

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com https://www.worldhotels-in.com/