Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#46 2012-02-20 15:11:20

Gosyer

Gość

Re: Machine Head

Rog3r napisał:

Burn My Eyes to dobry materiał.

A kolega powyżej pitoli utarte opinie albumach Supercharger czy The Burning Red, a nie wspomina o takich perełkach jak np Buldozer  Wolę te dwa albumy jak nudny More Things To Change.

No widzisz. Ja ogólnie preferuję gdzieś w okolicach (melo/tech)death/thrash al'a Slayer, więc mi bardziej pasują ich dwie pierwsze płytki. Do MH całkowicie nie pasuje styl nu czy alternatywne coś - po prostu nie potrafią tego robić. A tytuł drugiego albumu brzmi: The More Things Change, a nie more things to change (niby tylko zmiana jednego słowa, a zmienia znaczenie). Na TBR mieli chyba najlepsze granie ze wszystkich płyt, ale wokal był dupny. Superchargera w życiu nie przeżyję i już.

 

#47 2012-02-26 23:12:49

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Machine Head

ja czekam aż ich w wakacje na Woodzie zobaczę


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#48 2012-05-30 15:23:49

RaxoN

Gość

Re: Machine Head

Through the Ashes of Empires i The Blackening najlepsze wedle mnie plyty. Jeden z moich ulubionych kapeli.

 

#49 2012-05-30 16:06:16

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: Machine Head

Jak na jeden z ulubionych zespołów to średnio się rozpisałeś ; (

Offline

 

#50 2012-05-30 17:04:54

RaxoN

Gość

Re: Machine Head

Moje słowa nie oddadzą zajebistości tej muzyki wiec po co sie rozpisywac?? lepiej posluchac \m/d-.-b\m/

 

#51 2012-05-30 18:24:24

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: Machine Head

Stary - to jest forum.
Tutaj się pisze i własnie o to chodzi, rozpisywanie ma sens, jakby nie miało to po co się rejestrować.

Jakbyś nie wierzył, że właśnie forum do tego służy to skopiuj link poniżej do przeglądarki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_internetowe

; (

Zaraz zostanę posądzony o czepianie się i pewnie o hipokryzję i takie tam pierdoły ; (

Offline

 

#52 2012-06-03 13:18:27

hollowmanpl

User

Zarejestrowany: 2011-08-22
Posty: 12

Re: Machine Head

Najnowszy album jest dla mnie bardzo slaby;/
The Blackening jest czyms zajebistym, ale nowy album nie dorasta mu do piet w moim mniemaniu...

Offline

 

#53 2013-02-24 17:25:00

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: Machine Head

Parę dni temu zespół wydał oświadczenie, że się rozstał z basistą (szkoda) oraz że pod koniec roku ma ukazać się nowa płyta (zajebiście).

Już pisałem gdzieś, że mam nadzieję na to, ze forma najnowszego krążka będzie podobna tej z 2011 roku, która iście miecie wszystko z powierzchni.


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

#54 2013-02-24 17:50:00

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Machine Head

Szkoda Adama Duce, bo był od samego początku w zespole, jeśli dobrze pamiętam. Na nową płytę bardzo nie czekam, bo obawiam się spadku formy. Ostatni album jest OK, ale w porównaniu z poprzednimi (z perspektywy czasu) wydaje mi się chyba słabszy.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#55 2013-02-24 18:19:52

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: Machine Head

No w obecnym teraz składzie tylko Flynn jest pierwotnym członkiem, więc tymbardziej szkoda tej zmiany.

"Unto the Locust" stawiam mniej więcej na równi z "The Blackening" i trochę wyżej od pierwszych płyt. Założenie, że forma spadnie można przypisać chyba każdemu zespołowi, więc tymbardziej oczekuje końca roku. ;>


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

#56 2013-10-05 00:31:55

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Machine Head


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#57 2014-04-20 14:07:12

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: Machine Head

http://youtu.be/OGEcZgX5o2c

Nowy kawałek. Podoba się? Wg mnie średnio, podobał mi się UtL i liczyłem na coś podobnego bądź zbliżonego, a tutaj jest tak, jakby im zabrakło pomysłu albo coś... Ale to był dopiero pierwszy odsłuch, wyrwany z albumu, więc nadal czekam na premierę całej płyty.


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Bytom Odrzański przegrywanie kaset vhs warszawa