Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#61 2011-12-20 20:51:40

max003

Gość

Re: Rammstein

Rammstein lässt sich mögen.

 

#62 2012-03-28 15:28:28

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Rammstein

Jeden z pierwszych zespołów jakie poznałam, byłam w podstawówce i koleżanka puściła mi piosenkę "America"

Offline

 

#63 2012-03-29 18:00:30

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Rammstein

Ja do dziś pamiętam ich koncert w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot. W studiu są nieźli, ale na żywo są po prostu rewelacyjni. Myślę że pod względem widowiska są jednymi z najlepszych w fachu. http://www.youtube.com/watch?v=vhHgTKcnRL4

Ostatnio edytowany przez Ghost of War (2012-03-29 18:01:30)


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#64 2012-04-06 00:54:04

Hypnotize

User

Zarejestrowany: 2012-04-04
Posty: 222

Re: Rammstein

Jedyna znośna forma języka niemieckiego

Offline

 

#65 2012-11-05 00:02:12

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Rammstein

Lubię płyty do Rosenrota włącznie, ostatni album mi w okresie premiery nie podszedł, to chyba starość, ale nie wiem jak byłoby teraz, aczkolwiek nie spróbuję się znowu z nim siłować ; )


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#66 2012-11-05 00:41:32

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Rammstein

No ostatni album to kompletna porażka i połowicznie tez Rosenrot. Płyty kompletne nagrywali do Reise, Reise i do tego mam wielki sentyment, bo był to pierwszy materiał industrialnych Niemców jaki poznałem. Z biegiem czasu najbardziej spodobało mi się Sehnsucht, które jest moim zdnaiem najciekawszą, ale tez i najbardziej agresywną płytą Rammstein. Świetne jest mechaniczne Herzleid, uduchowione Mutter, ale ich ostatnio już rzadko słucham.

Cenię ten zespół za niebanalne, choć miejscami obsceniczne teksty i wspaniały wokal Tilla. Uwielbiam oglądać ich koncerty na YT, po prostu precyzja, wielkie szoł, wóda, dziwki i lasery i mam nadzieje to kiedyś zobaczyć na żywo. Dużo sobie szkopki życzą, ale w końcu muszę iść na ich występ.
W przyszłym roku mają znów odwiedzić Polskę, o ile się nie mylę wystąpią na Impact Festival.

Offline

 

#67 2012-11-05 19:25:41

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Rammstein

Asz, ostatnio moje posty wieją straszną mielizną, bez rozwinięć, sam się sobie dziwię ile może trwać tygodniowy spleen (imho dłużej niż tydzień). Sprecyzuję, Liebe ist fur alle da to moze nie konkretna kupa, ale w wymiarze prowokacji przeszli samych siebie tym razem robiąc taki klip do Pussy - tandety, sztucznych cycków i takich tam, jest to album z momentami jak Weiner Blut. Już rozumiem niezłe show na koncertach, promowanie materiału to trochę inna rzecz i co prawda zawsze było to coś by zaszokować, na Sehnsucht muzycy z narzędziami tortur, Mutter to z kolei płody w formalinie a Reise, Reise na okładce ma fotę czarnej skrzynki sugerując pewną dwuznaczność. Co do Rosenrota, jest to na pewno rzecz lepsza niż debiut czy ostatnia, ale wiadomo, odpady z sesji i kilka dogranych kawałków szału zrobić nie mogły. Ja oczywiście bardziej preferuję tą bardziej emocjonalną stronę Rammsteina od rwanych riffów i naparzania, więc najbardziej wchodzi mi Mutter, album bez słabszego, odstającego od reszty poziomem numeru, czego nie mogę powiedzieć o pozostałych Reise, Reise i Sehnsucht do których lubię robić od czasu do czasu bardzo sentymentalne wycieczki.


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#68 2012-11-05 21:14:33

 Zuza

Doctor's companion

44696831
Skąd: Z lasu
Zarejestrowany: 2011-10-01
Posty: 766
Preferowany styl: hipstersky
Ulubione zespoły : Serj Tankian, Hey, Luxtorpeda
Ulubione zespoły pt. 2: Rammstein, RHCP, Pearl Jam
LastFM: tajneznaki

Re: Rammstein

Zuza napisał:

Jeden z moich ulubionych zespołów. Najbardziej lubię "Rosenrot", "Ohne Dich", "America", "Pussy", "Du Hast", "Mutter" i "Ich Will".
Mój tata pojechał sobie na ich koncert nic mi nie mówiąc. Do dziś nie mogę tego przeżyć.

Trochę zmieniły się moje preferencje od tamtego czasu. O ile "Rosenrot", "Ohne Dich", "Mutter" i "Ich Will" dalej bardzo lubię, tak pozostałych trzech nie mogę już słuchać. Wygląda na to, że swego czasu zaaplikowałam sobie zbyt wielką dawkę tych piosenek.
Na dzień dzisiejszy(tak, zmienia mi się to raz na jakiś czas) najbardziej lubię: "Haifish", "Hallelujah", "Ich Tu Dir Weh", "Keine Lust", "Mein Teil", "Mein Land", "Reise, Reise", "Sonne", "Dalai Lama", "Engel", "Kuss Mich".


http://media.tumblr.com/tumblr_lt9sigk9Yu1qeeyux.gif

Offline

 

#69 2012-11-19 21:04:27

 dama pik

User

Zarejestrowany: 2012-11-18
Posty: 11

Re: Rammstein

Rammstein jest jedyny w swoim rodzaju     
ja też pierwsze zetknięcie z nimi miałam w podstawowej/na początku gimnazjum, kiedy to usłyszałam 'mann gegen mann' i zrozumiałam jako 'facet na facecie' (...), ale na dobre wsiąkłam w nich w liceum. były całe miesiące z Rammsteinem... w końcu przejadło się (zresztą jak z każdym zespołem katowanym non-stop przez dłuższy czas), zwłaszcza te, które są jak dla mnie kwintesencją Rammsteinu: 'du hast', 'du riechst so gut', 'ich will', 'engel', 'tier', 'amerika', 'links 2,3,4', 'sonne', ' 'ohne dich'. dziś najbardziej lubię 'mutter', 'mein herz brennt', 'spiel mit mir', 'mein teil', 'rosenrot', 'bestrafe mich' i 'nebel'. ulubionymi płytami - Rosenrot i Völkerball.

Ostatnio edytowany przez dama pik (2012-11-19 21:11:21)

Offline

 

#70 2013-03-26 11:25:05

 Essi

User

Zarejestrowany: 2013-01-07
Posty: 7
LastFM: bezmyslna

Re: Rammstein

Zespół, dzięki któremu pokochałam znienawidzony niemiecki
Mutter to jak dla mnie zdecydowanie najlepsza płyta. Utwory, które w tej chwili najbardziej lubię: Spring, Wiener Blut, Mein Herz Brennt, Klavier.
Ale! R+ w studiu jest super. Na żywo to miazga. Obiektywnie najlepszy koncert na jakim byłam. A wspomniane Wiener Blut live to już w ogóle piękne!

Ostatnio edytowany przez Essi (2013-03-26 11:26:04)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Майотта