Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2009-11-08 12:00:17

zanetka1703

Gość

Re: Metalcore

a dlaczego robi sie offtop ? wg mnie nie )
no czasem te "podwórkowe zespoły są bardziej muzykalne niż niektóre "gwiazdy" ;D
ale w polsce jest mało metalcorowych zespołów ktore są dobrze znane . . .
w Polsce są koncerty ale w zasadzie inne niż metalcorowe ,i to wiecej w tej nieszczesnej Warszawie albo innych miastach, ale nie w Krakowie !!

 

#17 2009-11-08 12:15:36

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Metalcore

chociaż nie powiem bo w kwietniu był Caliban w Krakowie.


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#18 2009-11-08 12:26:52

zanetka1703

Gość

Re: Metalcore

nie w kwietniu tylko w lutym ,koncert był razem z niemiecka trashową grupą  Kreator )
ale mi chodzi o to ze jak jest jakiś fajny koncert na ktory wypadało by sie wybrać to jest on w innym mieście niż Kraków

 

#19 2009-11-08 12:50:13

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Metalcore

bardziej w marcu już niż w lutym ;P nieważne. w każdym bądź razie za mało dobrych koncertów metalcore'owych jest


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#20 2009-11-08 12:54:32

zanetka1703

Gość

Re: Metalcore

http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Calib … 09_026.jpg
Tu jest data koncertu ;PP
No bardzo mało i za mało ;)koncertów metalocrowych jest ogólnie .

 

#21 2009-11-08 19:02:17

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Metalcore

a na żywo świetne taki kapele brzmią


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#22 2010-02-07 21:06:59

Hideki

Gość

Re: Metalcore

kudlaty_a7x napisał:

dokładnie. najlepszy gatunek

chyba jaja sobie robisz?

metalcore to bękart muzyki metalowej niechlubne dziecię które tylko nazwisko ma wspólne z metalem, wg mnie ta kiła powinna zwać się popcore emocore czy jak tam to gówno się nazywa albo najlepiej popcorn !

 

#23 2010-04-04 21:24:53

zanetka1703

Gość

Re: Metalcore

bez przesady.jesli nie lubisz metalcoru to trudno.Ale popcoru nawet nie ma haha!
a to że słyszałeś jakieś emo badziewie to nie znaczy że musi to być metalcore.Metalcore jest dobry,dobrze sie słucha takicg piosenek,melodie zapadają w pamieć,ale obecnie lubię coś mocniejszego .
Przez co nie piszę że jest to słabe.

 

#24 2010-04-05 10:22:20

diana_!

Gość

Re: Metalcore

Lubie metalcore, ale słucham tylko dobrych zespołów. Bo niektóre to jakaś porażka i załamanie nerwowe od razu jak ktoś nazywa to muzyką metalową.

 

#25 2010-04-17 18:02:20

JJMan

Gość

Re: Metalcore

Metalcore jest spoko pod warunkiem że ciężkość nie jest połączona z wręcz popowym wokalistą bo to powoduje u mnie odruch wymiotny.. Ogólnie ten gatunek lubię za fajne riffy i solówki.. chociaż im więcej znam kapel metalcore'owych to mam wrażenie ze większość riffów są po prostu kopiowane , bądź grane troszkę inaczej , od tyłu , szybsze albo wolniejsze tempo.  Aha i denerwuje mnie gdy ktoś przykleja etykietkę "metalcore " zespołowi który gra ciężką i szybką muzę.

 

#26 2010-05-04 19:19:29

Budyń

Gość

Re: Metalcore

Kiedyś bardzo dużo słuchałem metalcore'a, teraz szczerze mówiąc zbrzydł mi ten gatunek. Wiekszość kapel gra na jedno kopyto, te czyste wokale to już tragedia momentami. A słuchałem Calibana, Killswitcha, All that remains i Avenged Sevenfold, mimo iż obecnie nie mają nic wspolnego z metalcorem, ale mieli. ; )

 

#27 2010-05-04 20:38:53

danio_a7x

Gość

Re: Metalcore

Lubię metalcore,  a w szczególności gdy w grze jakiegoś zespołu słychać naleciałości innych gatunków

 

#28 2010-05-05 09:50:45

zanetka1703

Gość

Re: Metalcore

Budyń napisał:

Kiedyś bardzo dużo słuchałem metalcore'a, teraz szczerze mówiąc zbrzydł mi ten gatunek. Wiekszość kapel gra na jedno kopyto, te czyste wokale to już tragedia momentami. A słuchałem Calibana, Killswitcha, All that remains i Avenged Sevenfold, mimo iż obecnie nie mają nic wspolnego z metalcorem, ale mieli. ; )

Kolega ma rację,mam takie samo zdanie.Metalcore także mi zbrzydł.
Obecnie jest dla mnie za słaby,może dlatego że szukam coraz to lepszych i mocniejszych piosenek,a metalcore mi tego nie zapewnia;O
Troche rozczarował mnie ten podgatunek . . .a wokale czasem brzmią nieco pedalsko ;( A takie dobre zdanie mialam kiedys o metalcorze.

 

#29 2010-07-31 14:27:18

hejter

Gość

Re: Metalcore

u mnie na glosnikach ostatnio tylko takie klimaty i to w wydaniu bardzo melodyjnym. polubilem bardzo jak w metalcorowym lojeniu mocno odciska sie melodyjny hc w stylu kalifornijskim, no i polubilem cos co ma beznadziejna latke - mianowicie "progresywny metalcore".

 

#30 2010-07-31 18:46:09

 Deadlord

User

Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 187
Preferowany styl: classic rock, black, thrash
Ulubione zespoły : Death, Queen, Deep Purple
Ulubione zespoły pt. 2: Burzum, Black Sabbath,

Re: Metalcore

Nie lubię i nie słucham. Omijam szerokim łukiem wszystko, co ma łatkę 'core'.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl Urlauberdorf Haus 61c