Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2013-09-26 21:16:50

 borysXL

Zbanowany klon GoE

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 70

Re: Limp Bizkit - Chocolate Starfish... (2000)

Sląd ten cytat? Odpowiem Ci - nie wiem Moze Paulo Coelho czy jak mu tam Jak spotkasz o jednego skurwysyna za dużo na swej drodze, czasem lepiej zbastować, posiedzieć w czterech ścianach i sobie poodpoczywać od rzeczywistości Pastwienie się czy branie odwetu za zło spotykajace nas ze strony innych ludzi powoduje w gruncie rzeczy to, że zniżamy się do ich poziomu
i stajemy się tacy jak oni a to przecież nie o to chodzi. Dlatego lepiej olać nawet jeśli głęboko zajdą za skórę. Brak reakcji ze strony "poszkodowanego" czasami lepiej wpływa, niż wymiana ciosów nie tylko tych sierpowych ale też słownych Ale gadka szmatka a to przecież temat o recencji płyty Limb Bizkit a nie luźne pogadanki o tym co życie niesie


"Я сын такого гада. Y меня со смертью встреча. Война  в моей крови, cвирепость в моём сердце.
                                                      Bолк- одиночка в меня
Нет домой, нет семью, oставьте меня в покое! Ты спровоцировал меня! Bолк- одиночка в меня, oн должен быть освобожен!
Я разрушу вас одного за другим! Я уничтожу вас, я буду доминировать c каждым днем!"

Offline

 

#17 2013-09-26 22:32:52

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Limp Bizkit - Chocolate Starfish... (2000)

No co wy, to z "Ojca chrzestnego" jest. Słowa samego bossa.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#18 2013-09-27 06:38:20

 borysXL

Zbanowany klon GoE

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 70

Re: Limp Bizkit - Chocolate Starfish... (2000)

Widać moje skojarzenia nie poniosły mnie w te rejony. Teraz dopiero to skumałem ;D


"Я сын такого гада. Y меня со смертью встреча. Война  в моей крови, cвирепость в моём сердце.
                                                      Bолк- одиночка в меня
Нет домой, нет семью, oставьте меня в покое! Ты спровоцировал меня! Bолк- одиночка в меня, oн должен быть освобожен!
Я разрушу вас одного за другим! Я уничтожу вас, я буду доминировать c каждым днем!"

Offline

 

#19 2013-10-07 02:03:48

 Rockin_Motherfucker

Zbanowany

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 187
Preferowany styl: Szeroko pojęty Heavy Metal

Re: Limp Bizkit - Chocolate Starfish... (2000)

Musisz sobie Borys przypomnieć Klasykę Kina, jaką niezaprzeczalnie jest "The Godfather: Trilogy"!


- Melodia, Ciężar & Harmonia -

Offline

 

#20 2013-10-10 21:14:05

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Limp Bizkit - Chocolate Starfish... (2000)

Nie pierdol rokin, to że mam chwilowe omamy wzrokowo-słuchowe nie znaczy, że filmu nie widziałam :> brak kumania co do tego tekstu zwalam na zmęczenie materiału! Tak to jest jak się jest jednocześnie pracownikiem w firmie "8 godzin chaosu", malarzem pokojowym, tatuatorę, drwalę, matko polko, żono , "kuro domowo" popierdalająca na tych  7 etatach w rytm death metalla! Ty byś połowy z tego nie ogarnął więc mnie nie pouczaj bo jak ja się wkurwię to ci małżonka  z wiedzą na temat wszechświata & other side, nie pomoże.

Koniec czepiania się jego rodziny. CZYJEJKOLWIEK.
I.



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ ehotelsreviews