Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

  • Index
  •  » ROCK
  •  » Admiral Sir Cloudesley Shovell

#1 2012-09-29 16:29:11

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Admiral Sir Cloudesley Shovell

DON'T HEAR IT...

     
http://www.metalblade.com/english/artists/admiralsircloudesleyshovell/background/mainpic/mainpic.jpg
                                 
                                   ...FEAR IT!


Dyskografia:

Don't Hear It... Fear It! 2012



Admiral Sir Cloudesley Shovell angielski zespół z Hastings. Nazwa zespołu pochodzi od postaci historycznej. Muzyka jaką grają to rock. Tyle i aż tyle bo jest to rock godny tego z początku lat '70 ubiegłego wieku. Uważam, że jest to jedno z moich największych tegorocznych odkryć. Debiutancki album wydała nieoceniona wytwórnia Rise Above Records, która wydaje między innymi takie retro zespoły jak Astra (też polecam). Mimo tego, że jest to retro to muzyka Admiral Sir... nie nudzi i nie sprawia wrażenia oklepanej. Popatrzcie na zdjęcia członków zespołu, oni wyglądają jakby zostali zahibernowani 40 lat temu i w tym roku się obudzili. Mnie cholernie dobrze się tego słucha i po każdym odsłuchu mam ochotę na więcej.
Gorąco polecam wszystkim, którzy wielbią muzykę wyrosłą z końca lat '60 i początku '70.

http://4.bp.blogspot.com/-WS2mUB_isqg/UFzXnKndICI/AAAAAAAAF7Y/jpoe5oSRknw/s1600/admiral-sir-cloudesley-shovell.jpg


Jako degustację polecam:

Killer Kane
The Last Run
Scratchin and Sniffin


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#2 2012-09-29 16:38:14

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Admiral Sir Cloudesley Shovell

Wokal mi nie pasuję jak do muzyki w stylu retro. Ale jestem na tak :>

Offline

 

#3 2012-10-17 08:24:54

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Admiral Sir Cloudesley Shovell

Album jest bardzo fajny, super granie w starym stylu i nawet ten wokal z czasem nie przeszkadza. Ich muza przypomina mi pierwszy album Sir Lord Baltimore

Offline

 

#4 2014-04-26 09:40:23

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Admiral Sir Cloudesley Shovell

Nowa płyta wyszła, jak tam Xerx :>

Offline

 

#5 2014-04-26 12:11:59

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Admiral Sir Cloudesley Shovell

Nie mam pojęcia! Jeszcze jej nie słuchałem. Nie wiedziałem nawet, że nagrywają, a o tym że wyszła dowiedziałem się kilka dni temu. Mogę więc tylko powiedzieć, że okładka fajna ;]


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 
  • Index
  •  » ROCK
  •  » Admiral Sir Cloudesley Shovell

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl