Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2013-06-28 16:35:53

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Immolation

"Kingdom Of Conspiracy" - świetny, ale nie najlepszy album nowojorskiej death metalowej hordy. Jest ciężko, brudno i złowrogo, co cieszy, ale z racji, ze bliższe mi są epickie dokonania kapeli w stylu poprzedniego długograja to czuję lekki niedosyt. Niemniej album warty polecenia.

Offline

 

#17 2013-06-29 18:20:07

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Immolation

DonMielone napisał:

"Kingdom Of Conspiracy" - świetny, ale nie najlepszy album nowojorskiej death metalowej hordy.

Te deathowe nowości, które mi się w tym roku bardzo spodobały, czyli Suffo i Immo NIE ISTNIEJĄ przy The Headless Ritual AUTOPSY. Nie istnieją!

(co nie zmienia faktu, że są fajne, ale odkąd wyszło THR, to nie chce mi się słuchać Bedlam i Kingdom)


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#18 2013-09-20 23:10:12

 borysXL

Zbanowany klon GoE

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 70

Re: Immolation

DonMielone napisał:

"Kingdom Of Conspiracy" - świetny, ale nie najlepszy album nowojorskiej death metalowej hordy. Jest ciężko, brudno i złowrogo, co cieszy, ale z racji, ze bliższe mi są epickie dokonania kapeli w stylu poprzedniego długograja to czuję lekki niedosyt. Niemniej album warty polecenia.

KIngdom słabiej wypada przy wcześniejszych produkcjach. Może ze trzy utwory zamieszały mi w głowie a takie kawałki jak Providence, Still Lost czy Illumination zadowalają mnie za każdym razem gdy je włączę.


"Я сын такого гада. Y меня со смертью встреча. Война  в моей крови, cвирепость в моём сердце.
                                                      Bолк- одиночка в меня
Нет домой, нет семью, oставьте меня в покое! Ты спровоцировал меня! Bолк- одиночка в меня, oн должен быть освобожен!
Я разрушу вас одного за другим! Я уничтожу вас, я буду доминировать c каждым днем!"

Offline

 

#19 2013-09-22 12:06:30

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Immolation

Nowe Immo to porażka, płyta jest chujowa jak na standardy nowojorczyków. Nie podoba mi się, jest nudna, perkusja jest brzydka, wokale Dolana są brzydkie, riffy są ładne atoli brzydsze niż na MaD. Ogólnie płytę zjebali po całości i jestem na nich wkurwiony.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#20 2013-09-22 12:50:41

 borysXL

Zbanowany klon GoE

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 70

Re: Immolation

Wojtek_37 napisał:

Nowe Immo to porażka, płyta jest chujowa jak na standardy nowojorczyków. Nie podoba mi się, jest nudna, perkusja jest brzydka, wokale Dolana są brzydkie, riffy są ładne atoli brzydsze niż na MaD. Ogólnie płytę zjebali po całości i jestem na nich wkurwiony.

Mi tam się jeden kawałek podobał ale tylko jeden na całą płytę


"Я сын такого гада. Y меня со смертью встреча. Война  в моей крови, cвирепость в моём сердце.
                                                      Bолк- одиночка в меня
Нет домой, нет семью, oставьте меня в покое! Ты спровоцировал меня! Bолк- одиночка в меня, oн должен быть освобожен!
Я разрушу вас одного за другим! Я уничтожу вас, я буду доминировать c каждым днем!"

Offline

 

#21 2013-09-22 13:05:28

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Immolation

No ogólnikowo to można wyodrębnić np Serving Divinity, ale prośba, jedna jaskóła wiosny nie czyni. Perkusja jest sztuczna, nie ma majestatu jest tylko chujnia. Obraziłem się na Immo.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#22 2013-09-22 13:49:58

 borysXL

Zbanowany klon GoE

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 70

Re: Immolation

No to fakt. Ja tam może się śmiertelnie nie obraziłem bo doceniam wcześniejszą twórczość. Trzeba do tego przywyknąć, że większość kapel z czasem leci po poziomie na pysk. Ale na szczęście powstają nowe, jedne lepsze drugie gorsze i jest w czym wybierać. Ja tam lubię odkrywać nowe horyzonty bo nigdy nie wiadomo co kiedy się dobrego trafi. Nie raz jest tak że po dłuższym słuchaniu jakiś niewypałów człowiek ma ochotę jebnąć sprzętem przez okno. Wkurwienie osiąga poziom maksymalny a potem nagle wpada w ręce coś co rekompensuje nam długie męczarnie. Więc się nie spinaj bo nieudany album Immo nie jest jedyną zjebaną rzeczą na tym świecie i zamiast się wkurwiać na nich posłuchaj sobie tego co sprawia ci zdecydowanie lepszą przyjemność niż fail w postaci KIngdom.


"Я сын такого гада. Y меня со смертью встреча. Война  в моей крови, cвирепость в моём сердце.
                                                      Bолк- одиночка в меня
Нет домой, нет семью, oставьте меня в покое! Ты спровоцировал меня! Bолк- одиночка в меня, oн должен быть освобожен!
Я разрушу вас одного за другим! Я уничтожу вас, я буду доминировать c каждым днем!"

Offline

 

#23 2013-09-22 14:09:32

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Immolation

Uhnoly Cult i Failures for Gods rekompensuje mi to wszystko, że już nie wspomne o wspaniałym Here in After i Shadows in the Light, które kocham miłością bezgraniczną. Ale ostatni długograj jest gorszy nawet od Harnessing Ruin : (


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#24 2013-09-22 19:27:03

 borysXL

Zbanowany klon GoE

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 70

Re: Immolation

Shadows in the Light zrekompensował by mi nawet rok słuchania totalnego syfu To totalnie zajebiste i potężne dzieło. Momentami wgniata w siedzenie!


"Я сын такого гада. Y меня со смертью встреча. Война  в моей крови, cвирепость в моём сердце.
                                                      Bолк- одиночка в меня
Нет домой, нет семью, oставьте меня в покое! Ты спровоцировал меня! Bолк- одиночка в меня, oн должен быть освобожен!
Я разрушу вас одного за другим! Я уничтожу вас, я буду доминировать c каждым днем!"

Offline

 

#25 2013-11-10 19:57:21

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Immolation

Tak se właśnie włączyłem mój ulubiony utwór z płyty Harnesing Ruin i se myślę tak.
-Kurwa, ale ze mnie pedał. Przecież ta płyta ma zajebiste brzmienie. Perkusja surowa i żywa jednocześnie jak zombie. Gitary ostre jak gilotyna do odcinania głów lewakom (jak już nadejdzie Dzień Sznura) Rify Vigniego, jak zwykle proste acz potężne. Wokale Dolana silne i przebijające się przez napierdol garów i gitary basowej. Nosz kurwa, jak to się stało że nie doceniałem tej płyty przez tak długi czas. Pewnie dlatego że jest nieco inna niż wszystkie inne.
Także teraz w przerwie od katorżniczej pracy zrobiłem se przerwę i słucham Harnessing Ruin.
Tak.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#26 2013-11-10 20:44:10

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Immolation

No widzisz a tak byś sprzdał łosiu i byś nie miał



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

#27 2013-11-10 20:48:17

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Immolation

Sprzedaje Kingdom of Conspiracy a nie HR
: )


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#28 2013-11-16 21:56:03

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Immolation

To na chuja kupowałeś skoro sprzedajesz? Nie rozumię. Ja bym w życiu nie kupiła alumu, gdyby podobały mi się z niego dwa kawałki Toż to szkoda kasy



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

#29 2013-12-05 12:22:39

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Immolation

Kupiłem w ciemno. Nie przesłuchałem wcześniej empetrujek, gdyż jestem bogaty i stać mnie na to żeby kupić płyte w ciemno, albo wejśc do baru trzeźwy. Zaufałem Immolom, i się zawiodłem. Więc sprzedaję, gdyż mnie zawiedli i jestem zawiedziony.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#30 2013-12-05 21:56:58

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Immolation

Wojtek_37 napisał:

\Zaufałem Immolom, i się zawiodłem.

http://cdn2.worldofminecraft.com/resize/remote/6934bd42213c61d9f8508b327d9993b0-480x349.jpg


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Beautiful 3 Bed Apartment with Balcony Sea View