Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2012-09-29 22:57:10

Panna Nikt

User

3563229
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 224
Ulubione zespoły : Sleep Party People
Ulubione zespoły pt. 2: Kylesa
LastFM: mam.

Re: Jelonek

Wielbię go, każdy kawałek opowiada inną historię za pomocą przede wszystkim skrzypiec, którą jestem w stanie sobie wyobrazić kiedy zamknę oczy i wsłucham się głęboko. Coś jak wpadanie w trans. Słucham kawałka i przed oczami malują mi się różnorakie obrazy. To tak dla przykładu kawałek "Mosquito flight" - jestem w stanie zobaczyć tego komara, który szykuje się do lotu, startuje leci wciąż szybciej i szybciej, widzę drzewa i liście które mija, widzę ostre i mniej ostre zakręty.. nagłe hamowanie... iiii... rusza znowu, coraz szybciej, coraz wyżej i dalej rozglądając się na boki aż tu nagle co to? nasz komar opada z sił, spada w dół ledwo przebiera skrzydłami, leci powoli, dość chwiejnie.. nagle jednak nasz komar odnajduje w sobie siłę, wstępują w niego nowe moce i rzuca się do przodu jak nowo narodzony, pędząc coraz szybciej i szybciej przed siebie nie zważając na przeszkody, aż tu nagle .. : >
Jeśli mnie poniosło, to przepraszam ale jest po prostu niesamowity jak dla mnie.

Ostatnio edytowany przez Panna Nikt (2012-09-29 22:58:07)


http://images61.fotosik.pl/1100/04ab3d8f118b1ad7med.jpg

Offline

 

#32 2013-02-02 22:25:25

 meduza

User

Zarejestrowany: 2013-02-02
Posty: 20
Ulubione zespoły : Children Of Bodom,Alice Cooper
Ulubione zespoły pt. 2: Turbo,Murderdolls,Iron Maiden

Re: Jelonek

Dla mnie również jest niesamowity, zarówno w twórczości, jak i w zachowaniu na scenie

Offline

 

#33 2013-03-23 20:46:03

 Essi

User

Zarejestrowany: 2013-01-07
Posty: 7
LastFM: bezmyslna

Re: Jelonek

Geniusz! Byłam na jego koncertach jakieś około 10 razy i za każdym razem był genialny, i chociaż nic lub prawie nic w repertuarze się nie zmieniało, zdecydowanie się nie nudziłam . Jest niesamowicie charyzmatyczną osobą, mało takich ludzi po świecie chodzi. A ja do tego kocham skrzypce!
Huntersi bez niego na koncertach to taka klapa, że oj. Niestety, na moje 3 koncerty Huntera, 2 były bez niego. Pech...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Modern Retreat: 2br Stylish Apt with Comfy Rooms!.