Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#91 2011-06-20 12:07:56

 Macko

User

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-25
Posty: 582
LastFM: maciek_m

Re: HUNTER

Negro Defecator napisał:

Rog3r napisał:

Więc tak zapytam - jakie kapele według Ciebie robią za reprezentację polskiego metalu?

te, które grają metal, to chyba oczywiste? Hunter do nich nie należy.

Te pojazdy o małolatach itd jakoś mnie nie śmieszą. Brzmisz jak metalowy ortodoks.

Brzmię jak metalowy ortodoks.

a masło jest maślane?

Offline

 

#92 2011-06-20 12:09:18

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: HUNTER

Negro Defecator napisał:

Rog3r napisał:

Więc tak zapytam - jakie kapele według Ciebie robią za reprezentację polskiego metalu?

te, które grają metal, to chyba oczywiste? Hunter do nich nie należy.

Czyli że liczy się tylko szufladka z napisem "metal"? Zresztą to Twoja opinia. Wiem, że Hunter ma sporo grono fanów jak i przeciwników, ale zawsze tak już jest z popularnym zespołem. Nie słucham ich już może tak jak kiedyś, ale sentyment pozostał.
Więc określenia że to metalowy Feel są za bardzo na wyrost jak dla mnie.

Offline

 

#93 2011-06-20 12:18:18

Negro Defecator

User

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 267
Preferowany styl: dowolny
Ulubione zespoły : heteroseksualne

Re: HUNTER

Rog3r napisał:

Negro Defecator napisał:

Rog3r napisał:

Więc tak zapytam - jakie kapele według Ciebie robią za reprezentację polskiego metalu?

te, które grają metal, to chyba oczywiste? Hunter do nich nie należy.

Czyli że liczy się tylko szufladka z napisem "metal"? Zresztą to Twoja opinia. Wiem, że Hunter ma sporo grono fanów jak i przeciwników, ale zawsze tak już jest z popularnym zespołem. Nie słucham ich już może tak jak kiedyś, ale sentyment pozostał.
Więc określenia że to metalowy Feel są za bardzo na wyrost jak dla mnie.

nie liczy się szufladka, tylko muzyka i elementy okołomuzyczne, które ją dookreślają. Hunter nie posiada niczego, co kwalifikowałoby ten zespół jako metal. I tyle. Filozoficznie i estetycznie reprezentują afront wobec wszystkiego, co drogie człowiekowi Zachodu.


Antinatalism now!

Offline

 

#94 2011-06-20 12:27:16

 Macko

User

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-25
Posty: 582
LastFM: maciek_m

Re: HUNTER

Dalej nie pojmuję twojej definicji zespołu metalowego. To, że coś jest odmienne, czy jak to ująłeś "filozoficznie i estetycznie reprezentują afront" jest już ble? Mi (i pewnie paru innym osobom) to pasuje, lepiej mieć w zasięgu ręki coś co odbiega nieco od standardów, niż tego nie mieć i tkwić w monotonności.

Offline

 

#95 2011-06-20 12:30:30

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: HUNTER

by Viki napisał:

Hunter - polska grupa muzyczna wykonująca muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu. Powstała w 1985 roku w Szczytnie z inicjatywy Pawła Grzegorczyka i Grzegorza Sławińskiego. W latach 2004-2009 zespół był gospodarzem festiwalu muzyki metalowej Hunter Fest.

Polecam również:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzyka_metalowa

Nie rozumiem ciasnoty umysłowej ;/

Zdaje się, że prawdziwie metalowe zespoły to te, które są kalką protoplastów gatunku, jeśli coś "odstaje" jest ble... Ciekawa koncepcja, jednakże - na szczęście - kompletnie do chrzanu tarcia.


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#96 2011-06-20 12:39:40

Negro Defecator

User

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 267
Preferowany styl: dowolny
Ulubione zespoły : heteroseksualne

Re: HUNTER

Żeby daleko nie szukać, Morbid Angel na ostatniej płycie jest doskonale metalowy, jest wyciągniętym środkowym palcem w kierunku wszystkich troglodytów, metaluchów błędnie pojmujących fenomen muzyki metalowej, i bynajmniej nie można zarzucić mu zbytniej zachowawczości. Totalnie miażdżący pozerów walec.
Z kolei w hybrydzie heavy/thrash w ostatniej dekadzie działo się tyle nowego, że sorry, ale Hunter nawet nie stoi w pobliżu tego nurtu. Nieporozumienie.


Antinatalism now!

Offline

 

#97 2011-12-19 20:53:53

Gosyer

Gość

Re: HUNTER

Ja za Hunter'em nigdy nie przepadałem. Muzyka taka nijaka i wogólę się dziwię kto dał ją do działu heavy (chyba bardziej już mi pasuje inne)... Pojedyncze kawałki przypominają metal jako-taki, a reszta to balladki;

 

#98 2011-12-19 21:43:57

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: HUNTER

Gosyer napisał:

wogólę się dziwię kto dał ją do działu heavy (chyba bardziej już mi pasuje inne)...

Posłuchaj Requiem, idź na koncert, potem wróć i przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś.

Offline

 

#99 2011-12-20 18:47:31

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: HUNTER

Prawdopodobnie przed końcem 2012 będziemy mogli słuchać o jeden album więcej. Już czekam


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

#100 2011-12-20 18:59:33

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: HUNTER

Znam tylko ostatnią płytę Huntera i muszę przyznać, że spodobała mi się. Daaawno jej nie słuchałem, ale pamiętam, że była dość melodyjna a i teksty nie były jakieś debilne. Chciałem nawet do niej wrócić, ale jest za dużo nowych płyt na razie

Z tego co pamiętam to bogatej dyskografii to oni nie mają, które płytki są dobre? <nie licząc ostatniej>


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#101 2011-12-20 19:27:54

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: HUNTER

XerX napisał:

Z tego co pamiętam to bogatej dyskografii to oni nie mają, które płytki są dobre? <nie licząc ostatniej>

Mi najbardziej podchodzi MedeiS. T.E.L.L.I ma parę dobrych utworów, ale w sumie warto posłuchać. Mi się przejedli w ostatnim czasie, tak jak SOAD.

Offline

 

#102 2011-12-20 20:51:41

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: HUNTER

A dla mnie każdy następny album jest coraz lepszy. Te dwa pierwsze mnie może zniechęcają troszkę do siebie tym, że jest sporo angielskich kawałków, a Hunter ma zdecydowanie lepsze te w rodzimym języku. Jeżeli Hellwood Ci się spodobał, to powinieneś sięgnąć po T.E.L.I., oczywiście wersję polską


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

#103 2011-12-25 23:26:28

Netiux

Gość

Re: HUNTER

"Kiedy Umieram", "Loża szyderców", "T.E.L.I" oraz "Przy wódce" najlepsze kawałki. Reszta również daje radę. Uwielbiam ten zespół.

 

#104 2012-03-28 22:19:28

Eregus

Gość

Re: HUNTER

Ja jak już ich słucham to nie studyjek, tylko zazwyczaj ich koncertu w Warszawie z płyty XXV lat później - jak dla mnie jest po prostu lepsze brzmienie na tej płycie. Bardzo lubię utwory Strasznik, Labirynt Fauna, Kiedy Umieram, T.E.L.I. czy też Osiem. Btw. pojutrze wybieram się na ich koncert

 

#105 2012-03-28 22:24:51

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: HUNTER

Ja ich nigdy nie lubiłem, chyba też jestem ortodoksem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Sint Maarten Hoteles Barbados