Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#46 2010-03-29 20:50:22

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: Slayer

"Uspokój nerwa", "Wyluzuj."
Nie jestem zdenerwowany. Jestem spokojny. Ty się nerwujesz zawsze jak ktoś Ci zwraca uwagę albo dyskusja wchodzi na Ciebie, no to raczej Ty powinnaś wyluzować.

"I skąd wiesz że ich nei znam ,no skoro sie wypowiadam juz w ich wątku to znaczy ze mialam okazje ich słuchać "
Mieć okazję ich słuchać a znać zespół to różnica ;/

"Nie wiem ile znam piosenek,napewno nie wszystkie."
Prościej byłoby jakbyś zrobiła rachunek sumienia i przypomniała sobie tytuły (tak na spokojnie), które znasz, jeśli sobie przypomnisz trzy to znaczy, że najprawdopodobniej znasz trzy ;/

"WEDŁUG MNIE ŚREDNI."
Słowo średni można interpretować na wiele sposobów, więc WYTŁUMACZ CO ROZUMIESZ PRZEZ SŁOWO ŚREDNI - masz na myśli, że ŚREDNIO GRAJĄ ?

"A o gustach chyba nie powinno sie dyskutować?"
Kochana, to forum właśnie jest do dyskusji o swoich gustach muzycznych, jeśli wychodzi się z reguły, że o gustach nie powinno się dyskutować, to można to forum równie dobrze w tym momencie usunąć z serwera pun.pl

": D chyba ci dam plusa"
LUX THRASHER

"Przecież nie bez powodu zrobili taką karierę!"
Ich piosenki są MDŁE, ta kariera to przypadek ;/

Ostatnio edytowany przez Rebeliant (2010-03-29 20:51:43)

Offline

 

#47 2010-03-29 20:58:40

zanetka1703

Gość

Re: Slayer

Już napisałam swoje zdanie. Nie mam zamiaru sie rozdrabniać tylko z tego powodu,że ktoś mi nie wierzy.
Nie bede udowadniać i wymieniac piosenki które słuchałam i znam, bo po co.
Sredni-ani źli ani dobrzy.
Są lepsze zespoły. Moje zdanie jest takie jak napisałam na poczatku.
Uszanuj to.

*Pozdrawiam.

 

#48 2010-03-29 22:46:35

diana_!

Gość

Re: Slayer

Każdy ma własne zdanie, faktycznie trzeba to szanować.
Aczkolwiek dalej nie wiem jak można Slayera nie lubić xd

,,Ich piosenki są MDŁE, ta kariera to przypadek ;/ " 
Tak, z pewnością tyle ludzi słuchało by zespołu, którego członkowie nie umieją grać. Zastanów się, zanim następnym razem napiszesz coś takiego.

 

#49 2010-03-29 22:53:41

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Slayer

diana_! napisał:

,,Ich piosenki są MDŁE, ta kariera to przypadek ;/ " 
Tak, z pewnością tyle ludzi słuchało by zespołu, którego członkowie nie umieją grać. Zastanów się, zanim następnym razem napiszesz coś takiego.

Zacznij czytać ze zrozumieniem, zanim napiszesz coś takiego -,-


Tak bardzo nie.

Offline

 

#50 2010-03-30 07:07:47

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: Slayer

"Zacznij czytać ze zrozumieniem, zanim napiszesz coś takiego -,-"
Yhym, warto byłoby.

"Tak, z pewnością tyle ludzi słuchało by zespołu, którego członkowie nie umieją grać. Zastanów się, zanim następnym razem napiszesz coś takiego"
Tak dla wytłumaczenia, dla ludzi, którzy nie rozumieją co to sarkazm i nie czytają poprzednich postów użytkownika Rebeliant - TO BYŁ SARKAZM. Czy ja już nawet sarkazmu nie mogę rzucić, bo mam się bać, że ktoś nie zrozumie?

"słuchało by"
w takim przypadku kiedy cząstka "by" występuje od razu po czasowniku, piszemy łącznie ;/

"Sredni-ani źli ani dobrzy."
Wtf, proszę Cię o napisanie co znaczy słowo średni, i w jakiej kwestii są średni - średnio grają czy co?

"Moje zdanie jest takie jak napisałam na poczatku."
Kurde, jesteś dziwna, nie potrafisz dyskutować, dyskusja polega na wymianie poglądów, bo jak na razie napisałaś we wszystkich postach: "Niezbyt lubię ten zespół" tylko bardziej zawile dużo, co zupełnie nie ma sensu, bo przekaz jest zupełnie taki sam, później jeszcze dodałaś "Szanuj mnie".

"Uszanuj to."
Jejku, czy to ma znaczyć, że nie chce Ci się dyskutować? Hmm, to dlaczego używasz forów DYSKUSYJNYCH. Szanuję zdanie wszystkich.

"że ktoś mi nie wierzy."
Hmm, ja uważam, że tak jak połowa użytkowników i innych ludzi, masz wyrobione zdanie na temat zespołu, którego znasz 10 kawałków, a jego twórczość to ponad 100 utworów. To dość częste zjawisko ;/

"Nie bede udowadniać i wymieniac piosenki które słuchałam i znam, bo po co."
Po to, aby pierwszy Twój post w temacie wniósł głębszy sens, bo uważam, że w Twoim wypadku Twoje zdanie jest podobne do takiego, które podałem 3-4 linijki wyżej.

Ja tam nie znam SLAYER'a, zaraz zostanę zlinczowany pewnie ;/

Offline

 

#51 2010-03-30 16:10:10

zanetka1703

Gość

Re: Slayer

Nie offopuj tylko odnieś sie do wątku o Slayerze.,a nie pouczaniu mnie.Od tego mam rodziców żeby mnie pouczali a nie moi równieśnicy i obcy mi ludzie.
Hmm naszczescie nie mozesz tego wiedziec na ile znam i i le przesłuchałam i po ile razu piosenki,no proszę Cię,no moze znam 10piosenek ale przesłuchałam ich wszystkie? przeciez nie napisałam po ile razy.
Przeciez jak zespół jest dla mnie średni,albo normalnie mi sie nie podoba,to nie bede słuchała dokładnie wszystkich ich piosenek.
Uwazam że Slayer jest średni .Może jest uważana za jedna z najlepszych thrashowych kapel na swiecie,ale przez innych,nie przezemnie.ja jestem innego zdania,bo ich piosenki w wiekszosci mi nie podeszły.
co do płyty"Seasons in the Abyss",okładka jest dobra,podoba mi sie.Ale piosenki na tej płycie są wg mnie agresywne,i ostre,chociaż mają ten klimat podobny do " Reign In Blood".
Natomiast w "Blood Red" ta solówka hmmm na poczatku mi sie podobała ale po którymś przesłuchaniu zmieniłam zdanie bo jest wg mnie za szybka
Plus ochrypły wokal.
Jakoś nie mogę sie przekonać.

 

#52 2010-04-11 10:03:11

JJMan

Gość

Re: Slayer

Znam tylko 4 plytki

    * God Hates Us All
    * Show No Mercy
    * World Painted Blood
    * Haunting the Chapel
z czego najbardziej podoba mi się God Hates Us All .  Ogólnie na najnowszej płycie niczym mnie nie zaskoczyli . Cała płyta World Painted Blood pokazuje że Slayer zjadł swój ogon .

 

#53 2010-04-29 20:00:43

AngelOfDeath

Gość

Re: Slayer

"Angel Of Death" ;D

"Raining Blood" "Psychopathy Red" "Reborn".

 

#54 2010-05-05 21:14:28

R0mullen

Gość

Re: Slayer

Ja nie przepadam za Slayerem... Słucham thrash metalu, ale wokalista Slayera zniechęca mnie do tego zespołu.
Jeden utwór który się podoba : Angel Of Death

 

#55 2010-05-29 00:40:44

Izaak

Gość

Re: Slayer

nie będę oryginalna, Raining Blood ale .. w sumie to jeszcze Exile :P

 

#56 2010-06-03 20:21:42

fucker zakonnic

Gość

Re: Slayer

O w kurwę ! Co to ma znaczyć ? "ulubione piosenki"....... Zabójca ma zajebiste całe albumy. Klasyk i kult jak chuj ! Najsłabiej wszedł mi "God Hates Us All". "Christ Illusion" okazał się świetnym powrotem. Nie słyszałem jeszcze "World Painted Blood" ( 1 wałek jedynie na necie, i prezentował sie swietnie)


SHOW NO MERCY KURWA !

 

#57 2010-06-03 20:53:07

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Slayer

Mnie tam Slayer na razie niczym nie zachwycił. Próbowałem RiB ale chuj , może kiedy indziej mnie przekonają.

Ostatnio edytowany przez ThrasheR (2010-06-03 20:53:32)


Payudara menunjukkan...

Offline

 

#58 2010-06-03 21:25:23

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Slayer

Slayer to fajny zespół, ale prawie wszystkie płyty mają takie same, można umrzeć z nudów. Zdecydowanie nie są zespołem dla kogoś, kto lubi różnorodność. Ale brawo za dobre płyty i konsekwencje.

O w kurwę ! Co to ma znaczyć ? "ulubione piosenki"

Każdy takie ma.

Ostatnio edytowany przez Equus (2010-06-03 21:34:47)


Tak bardzo nie.

Offline

 

#59 2010-06-03 23:43:56

fucker zakonnic

Gość

Re: Slayer

Błędnie zrozumiałaś moją intencję. Nie skomentuję tego.

Ostatnio edytowany przez fucker zakonnic (2010-06-03 23:44:23)

 

#60 2010-06-03 23:46:45

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Slayer

Wiem o co Ci chodziło, ulubione płyty, nie piosenki -,-
Btw, już skomentowałeś, geniuszu.


Tak bardzo nie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue