Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#91 2010-03-10 13:51:42

ewuuu9

Gość

Re: Metallica

ale trzeba przyznac, że gośc niesamowity. Kiedyś wulkan, po prostu. Chłopak miał tyle energii w sobie, że np ja mogę się przy nim schowac no i jego gra na perkusji to mistrzostwo.

 

#92 2010-03-12 22:45:30

Bitch From Hell

Gość

Re: Metallica

Nie rozumiem fenomenu tego zespołu. Owszem pierwsza i druga płyta były świetne, MOP też, ale dalej była straszna kaka... Czarny Album wydaję mi się być wypadkiem przy pracy. To taki przebojowy metal, który może się spodobać nawet fanom Bon Jovi... Znam zespoły z lepszymi wokalistami, perkusistami czy basistami, które nie odniosły takiego sukcesu, a szkoda.

 

#93 2010-03-13 10:59:44

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Metallica

Czarny Album wydaję mi się być wypadkiem przy pracy. To taki przebojowy metal, który może się spodobać nawet fanom Bon Jovi

I to ma sens , bo właściwie  Black Album to juz komercha i po nim meta już nic nie pokazała.

Owszem pierwsza i druga płyta były świetne, MOP też, ale dalej była straszna kaka

MOP'ie nie nagrali nic dobrego?? to się mylisz , bo AJFA to naprawdę dobry album

A zespół połowę sukcesu zawdzięcza swojej nazwie

Ostatnio edytowany przez ThrasheR (2010-03-13 11:01:17)


Payudara menunjukkan...

Offline

 

#94 2010-03-13 11:01:37

Bitch From Hell

Gość

Re: Metallica

ThrasheR napisał:

MOP'ie nie nagrali nic dobrego?? to się mylisz , bo AJFA to naprawdę dobry album

dla mnie ta płyta jest zwyczajnie nudna.

ThrasheR napisał:

A zespół połowę sukcesu zawdzięcza swojej nazwie

To najgłupsza teoria o jakiej słyszałam xD

 

#95 2010-03-13 11:04:12

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Metallica

Dobra nazwa to połowa sukcesu jest to chyba jedyny zespół który kojarzy się ze słowem metal osobie która nie słucha takiej muzyki ;]


Payudara menunjukkan...

Offline

 

#96 2010-03-13 11:50:19

Bitch From Hell

Gość

Re: Metallica

Linkin Park też się kojarzy ludziom niesłuchającym metalu. No i co?
Trzeba być wybitnym idiotą, żeby słuchać czegoś dlatego, ze ma fajną nazwę.

 

#97 2010-03-13 11:55:55

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Metallica

Dobra , dobra nie gadajmy tu o Linkin Parku bo się oberwie zaraz od Kudłacza


Payudara menunjukkan...

Offline

 

#98 2010-03-13 20:00:19

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Metallica

;D

Metallica miała dobre pierwsze płyty. Potem - lipa i tyle.


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#99 2010-03-13 20:41:39

jelczurr

Gość

Re: Metallica

Metallica osiągnęła to, czego nikt inny nigdy nie osiągnie - to najbardziej rozpoznawalny zespół metalowy (choć tu można się sprzeczać, wiadomo) na świecie. Dla laików metal=Metallica. Teraz jednak ten zespół nie jest tym czym był, choć wg mnie gdyby żył Cliff Meta nie przybrałaby dzisiejszego kształtu. Do tego, doliczając wojny Larsa z internautami i głośnościowy fail z Death Magnetic, zespół mocno podupada w moich oczach. Mimo to czasem lubię sobie posłuchać, choć w thrashu po stokroć wolę Slayera.

 

#100 2010-03-13 21:22:52

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Metallica

jelczurr napisał:

Metallica osiągnęła to, czego nikt inny nigdy nie osiągnie - to najbardziej rozpoznawalny zespół metalowy (choć tu można się sprzeczać, wiadomo) na świecie.

To się zgadza, o Metallice słyszał każdy i dla "szarego" człowieka, który "nie siedzi" w "tych klimatach" metal=Metallica. Dokładnie tak, jak napisałeś.

jelczurr napisał:

jednak ten zespół nie jest tym czym był, choć wg mnie gdyby żył Cliff Meta nie przybrałaby dzisiejszego kształtu.

Nie jest - niestety - i widać to po kolejnych płytach. Ale co do jej obecnego wizerunku "gdyby żył Cliff" możemy jedynie spekulować.

jelczurr napisał:

mocno podupada w moich oczach.

No niestety, z płyty na płytę coraz gorzej. Jak dla mnie od St. Anger są niezjadliwi.

Też czasami zdarza mi się do nich wracać, ale raczej do pierwszych płyt.


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#101 2010-03-14 20:46:41

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Metallica

Popłaczcie się, że Meta odniosła większy sukces niż inne Thrashowe zespoły -,-

Widocznie mają w sobie coś, co urzekło miliony fanów. I urzeka nadal.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#102 2010-03-14 20:51:53

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Metallica

Malwina napisał:

Popłaczcie się, że Meta odniosła większy sukces niż inne Thrashowe zespoły -,-

Czas przeszły. Słusznie ;P

Malwina napisał:

mają w sobie coś, co urzekło miliony fanów. I urzeka nadal.

No, teraz to już chyba nie tak bardzo?... Raczej: odcinają kupony od sławy, kolejnymi albumami. Jadą na swojej marce, ale nie dają tej jakości ;p


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#103 2010-03-14 21:04:47

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Metallica

margoQ napisał:

Malwina napisał:

Popłaczcie się, że Meta odniosła większy sukces niż inne Thrashowe zespoły -,-

Czas przeszły. Słusznie ;P

Jasne, ze czas przeszły. Tak samo mogę napisać innym zespole. W którymś momencie kariery odnieśli sukces, którego już nie powtórzą, ale co z tego? Muzyka którą teraz tworzą nie jest g*wno warta. Wyznaczyli poprzeczkę bardzo wysoko i jak na razie żaden nowy czy stary zespół ich nie dosięgnął.

margoQ napisał:

Malwina napisał:

mają w sobie coś, co urzekło miliony fanów. I urzeka nadal.

No, teraz to już chyba nie tak bardzo?... Raczej: odcinają kupony od sławy, kolejnymi albumami. Jadą na swojej marce, ale nie dają tej jakości ;p

ahahaha,  kiedy nagrali Load wszyscy byli oburzeni tym, że Meta tak bardzo zmieniła styl, a teraz czepiacie się o to, że ''odcinają kupony od sławy''? Zaraz stwierdzisz, że nowa płyta, to gorsza wersja Kill'Em All/Master of Puppets.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#104 2010-03-14 21:12:20

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Metallica

Malwina napisał:

Jasne, ze czas przeszły. Tak samo mogę napisać innym zespole. W którymś momencie kariery odnieśli sukces, którego już nie powtórzą, ale co z tego? Muzyka którą teraz tworzą nie jest g*wno warta. Wyznaczyli poprzeczkę bardzo wysoko i jak na razie żaden nowy czy stary zespół ich nie dosięgnął.

Tak, nawet oni sami do niej nie dosięgają ;p

Malwina napisał:

ahahaha,  kiedy nagrali Load wszyscy byli oburzeni tym, że Meta tak bardzo zmieniła styl, a teraz czepiacie się o to, że ''odcinają kupony od sławy''? Zaraz stwierdzisz, że nowa płyta, to gorsza wersja Kill'Em All/Master of Puppets.

Nie stwierdzę tak, bo po St. Anger skreśliłam Metę i nie zadałam sobie trudu, aby przesłuchać "Death magnetic" w całości.
A zmian stylu nie wyszła im na dobre, więc nie ma czego tak bronić ;P


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#105 2010-03-14 21:20:09

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Metallica

Metallica się po prostu wypaliła. Cóż wielbię ich za dorobek ( MOP , RTL) , ale , Metallica już nigdy nie nagra niczego dobrego.

Ostatnio edytowany przez ThrasheR (2010-03-14 21:21:49)


Payudara menunjukkan...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz Producent szamb betonowych i innych