Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2010-05-23 12:26:56

 ryba969

User

2760045
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 428
Preferowany styl: Power,GrindCore,Death/Black
Ulubione zespoły : Korpiklaani,Hunter,Kataklysm
Ulubione zespoły pt. 2: Hammerfall
LastFM: lastfm.pl/user/fish_from_hell

Re: Sabaton

wszystkie, mnie jak na razie zapętlił się Midway


Theravada Buddhism

Offline

 

#32 2010-05-23 13:48:41

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Sabaton

Uprising i Screaming Eagles są świetne


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#33 2010-06-04 12:54:40

zanetka1703

Gość

Re: Sabaton

Jak ja nie lubie Sabatona ! Uchh -nie podoba mi sie ich muzyka,teksty(mimo ze o polsce) nie lubie tematyki wojennej w muzyce. Hmm ,całą ta ich oprawa jest wg mnie conajmniej dziwna,nie przekonam sie do nich.
Są trochę tandetni moim zdaniem.

 

#34 2010-06-04 12:57:07

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Sabaton

tandetni?? nie. może miałaś na myśli że komercyjni


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#35 2010-06-04 12:59:51

zanetka1703

Gość

Re: Sabaton

kudlaty_a7x napisał:

tandetni?? nie. może miałaś na myśli że komercyjni

I jedno i drugie. Komercja czasem jest tandetna.W ich przypadku jak najbardziej.
Ponadto : głos wokalisty drażni mnie bardzo. ucchh

 

#36 2010-06-04 13:24:25

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Sabaton

Kapela która jest popularna w Polsce tylko za sprawą  piosenki o polakach podczas IIWŚ.


Payudara menunjukkan...

Offline

 

#37 2010-06-04 13:55:14

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Sabaton

w przypadku jakiegoś tam procentu owszem ale doceniam również resztę ich twórczości. głos wokalisty nadaje im wyrazistości wg mnie.


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#38 2010-06-04 16:41:53

zanetka1703

Gość

Re: Sabaton

ThrasheR napisał:

Kapela która jest popularna w Polsce tylko za sprawą  piosenki o polakach podczas IIWŚ.

O dokładnie o to mi chodziło,przedewszystkim moim zdaniem,Sabaton może chce sie wyróżnić i coś zyskać przez to że powstała ich piosenka o Polakach,uchhh denerwuje mnie to strasznie.
Tandeta.Są tak zangażowani np na koncertach live w tą pisoenke,te wszystkie flagi i oprawa ze niby wszystko dla Polski,cholernie głupio to wygląda. Przesadzają wg mnie .

 

#39 2010-06-04 16:48:54

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Sabaton

Takie lizanie dupy. W ogóle czemu ludzie maja się dowiadywać o bohaterstwie polaków podczas IIWW od zespołu.


Payudara menunjukkan...

Offline

 

#40 2010-06-08 08:05:55

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Sabaton

głupio? co Ty wogóle mówisz. poza tym chyba każdy zespół na koncercie wczuwa się w to co gra prawda? i mówicie że zdobyli w Polsce popularność tylko dlatego że nagrali kawałek o Polakach. ale nie tylko Polska istnieje a są nie tylko u nas popularni. zresztą jak śpiewają o IIWŚ to trudno żeby nie śpiewali o Polakach skoro od napaści na nas się zaczęła druga wojna światowa.


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#41 2010-06-08 11:30:12

Godfather

Gość

Re: Sabaton

Pieprzycie farmazony ; ) Sabaton jest jednym z lepszych Heavy Metalowych zespołów już od czasu Primo Victoria . I znam wielu którzy jarali się nimi już wtedy. A że nagrali coś nobilitującego dla Polaków to zle ? Nagrali by piosenke że Polacy to złodzieje to zle. Nagrają że bohaterzy to zle. Są znani tylko przez takie piosenki ? Kawałki o II WŚ nagrywali od zawsze a w Niemczech , Szwecji czy Norwegii ich płyty lądują na 1 miejscu chartów . Vis polega na tym ze grają świetny patetyczny Heavy Metal z powerem który nie każdy zespół posiada i na tym polega ich magia. I to nie oni się wypromowali . To telewizja ich wypromowała ; ) Każdy chce zarabiać . Co jak ty byś nagrał piosenke o Kambodżanskich wieśniakach uciemiężnionych przez Pol Pota to odmówiłbyś pokazania się tam w telewizji ? Nie chciałbyś promocji ? Zastanów się i skończ pierdolić .

 

#42 2010-06-08 16:30:33

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Sabaton

do kogo to było skierowane??


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#43 2010-06-08 17:54:56

Equus

Captain Mal

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 4650
WWW

Re: Sabaton

Myślę, że do Thrashera.


Tak bardzo nie.

Offline

 

#44 2010-06-08 19:58:37

Godfather

Gość

Re: Sabaton

Pierdolisz jakby Sabaton był podrzędnym zespolikiem który wypromował się w Polsce dzięki jednemu utworowi. Dotrze do ciebie w końcu że ten zespół od paru lat jest na wielkiej fali a ich płyty zajmują 1 miejsce w Chartach na całym świecie parę dni po premierze? Poza tym to telewizja ich wypromowała mimowolnie. Co mieli typy zgrywać ortodoksów i powiedzieć ' Get the fuck off " gdy chcieli z nimi wywiad robić o ;' 40 to 1 ; ?  Po drugie gadasz że nie czaisz fenomenu tego zespołu. A ja czaje a wiesz czemu ? Bo mało który zespół potrafi nie wyć o smokach i elfach a nagrywać co płytę zajebiście chwytliwe, patetyczne , epickie , świetne lirycznie teksty w których czuć klimat wojny i jej okrucieństwa. Poza tym chuj cię to boli że Sabaton jest popularny ? Zazdrościsz ? Powtórzę po raz enty . Jakbyś był na ich miejscu to byś cieszył mordę . Ale widać że jesteś typowy Polaczek który musi udowodnić jaki to on jest ortodoksyjny , niechcący popularyzacji muzyki Metalowej w mediach i wyśmiewająćy każdego kto słucha Sabatonu . Więc koleś naprawdę nie zachowuj się jak zbuntowany anioł który nie akceptuje muzyki która leciała w  " TVN " tylko jak facet który potrafi docenić coś co jest dobre , bez względu na preferencje ; )

 

#45 2010-06-09 10:56:49

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Sabaton

Aaa... dla mnie zespół jak tysiące innych. Nie widzę w nich nic szczególnego. Ogółem nie przepadam za tym zespołem , trafiła mi się kiedyś fajna piosenka ww zespołu. W sumie masz trochę racji , że TV ich wypromowało , ale to nie zmienia faktu , że większość osób w Polsce , zaczęło się nimi jarać po 40:1... i gadać jaki to wielki zespół.


Payudara menunjukkan...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl