Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2010-10-17 10:52:41

 MD

User

9280264
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 216
Preferowany styl: Bubblegum Pop
Ulubione zespoły : Bee Gees
WWW

Re: WATAIN

Poprzednie są podobno sporo lepsze, czego nie mogę potwierdzić bo sam ich nie znam. Ale "Lawless Darkness" mi się spodobało, choć bez ostatniego utworu mogłoby nie istnieć.


http://img101.imageshack.us/img101/4066/bannerwiekszy.jpg

Offline

 

#17 2010-12-10 11:09:30

kheme

Gość

Re: WATAIN

Wstyyyyyd. Znam dopiero od 2 tyg.
Ale, ale, ale..
Kopie po jajcach. ]:->

 

#18 2011-01-06 21:01:31

Doommaker

Gość

Re: WATAIN

Zajebisty czysty Black to w nich lubię najbardziej ;]

 

#19 2012-02-12 20:24:26

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: WATAIN

Zdobyłem wreszcie Lawless Darkness i ten album nie absolutnie zniewolił. Od 3 dni praktycznie niczego innego nie słucham. Jest to fenomenalny przykład tego, że można osiągnąć podniosły klimat i brzmienie bez angażowania żadnych orkiestr symfonicznych ani niczego innego.
Wszystko mi się podoba na tej płytce. Zwracam uwagę na lepsze, w porównaniu ze wcześniejszymi albumami, brzmienie perkusji. Bardzo fajnie wypadają tutaj róże przygrywki i solówki rodem z heavy metalu, niemniej Lawless to 100% black metal. Najbardziej podobają mi się kawałki: Malfeitor, Reaping Death, Wolves' Curse oraz epicki Waters of Ain. Album trwa ponad 70 minut, ale w ogóle nie męczy i można słuchać raz za razem. Aż przykro mi z tego powodu, że album wyszedł w 2010, a ja dopiero mam go od 3 dni.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#20 2012-11-15 23:37:09

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: WATAIN

Znam ostatnie dwie płyty, fajny melodyjny black metal, trochę tak pod ostatni świetny imho Dissection, ale to jednak inna liga nadal, niemniej tego heavy metalowego Lawless Darkness co zauważył już XerX fajnie się słuchało.


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#21 2014-06-18 14:11:11

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: WATAIN

Ostatnio Watain na koncercie w NY oblał publiczność krwią, część zaczęła piszczeć, część publiczności płakać i rzygać Ogarnęłam ich dysko i cholernie mi się spodobali, szczególnie na Sworn to the Dark. Tylko ta nowa płyta jakaś w cholerę słaba jest. Taki black dla fanów Justina Biebera, którzy boją się, że pokaleczą sobie uszy :<
Ale ten Watain jest zajebisty

Offline

 

#22 2014-06-18 16:14:14

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: WATAIN

ruchamdziwki345 napisał:

Tylko ta nowa płyta jakaś w cholerę słaba jest. Taki black dla fanów Justina Biebera, którzy boją się, że pokaleczą sobie uszy :<

Not sure if trolling or serious.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#23 2014-06-18 18:27:14

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: WATAIN

Ostatnia płyta jest dobra, z tego co wiem podpadła głównie grim&frostbitten klaunom.
A za to oblewanie ktoś powinien wejść na scene i dać im po mordach.

Offline

 

#24 2016-02-06 21:44:48

proszę pana!

User

Zarejestrowany: 2016-02-06
Posty: 17

Re: WATAIN

"Casus Luciferi" to dobra rzecz.
Kolejne krążki to zżyna z Dissection, fajna, ale tylko zżyna.
A ostatni w ogóle kojarzy mi się z muzyką w stylu Cradle of Filth. Nie wiem czy jestem grimfrostbitten, nigdy sobie niczego nie odmroziłem i w ogóle to jestem kulturalnym człowiekiem, miłym, mówię dzień dobry sąsiadkom i pani w sklepie, a do CoF nic nie mam. Ale to nie mój klimat i nie tego się spodziewałem po kapeli, która robiła taki rozpierdol na wyżej wymienionej płycie. No, może jeszcze "Sworn to the dark" był na wyższym poziomie, niż przeciętny.

Offline

 

#25 2019-04-19 12:01:02

V_king

User

Zarejestrowany: 2019-04-19
Posty: 7

Re: WATAIN

Świetna kapela, jedna z moich ulubiony w gatunku black.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel.pl