Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#61 2012-12-06 11:44:03

 Akolita

User

Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 36
Preferowany styl: Thrash Metal, Grunge
Ulubione zespoły : Megadeth, Iron Maiden, Melvins
Ulubione zespoły pt. 2: Green River, Apocalyptica

Re: Pearl Jam

@ MAK
Nie ból dupy tylko opinia, ogarni się (chłopie??)  Jak za 5 lat metallica zacznie tańczyć tango argentyńskie na scenie to też będzie ok? Jesteś zaślepiony i tyle. Jeśli dla ciebie ktoś jest idolem to nim pozostanie bez względu na to co robi, szkoda.. Są zespoły, które od początku do końca były sobą, chodzi mi o to, że są konsekwetne w tym co robią.  Pierwsze trzy płyty PJ były genialne, i guzik mnie obchodzi, że jakimś tam twoim kolegom podobają się i ch płyty w dalszym ciągu, teraz są słabi czy ci się to podoba czy nie. A widzę, że nie, w takim razie masz problem, dziecko.

Offline

 

#62 2012-12-06 13:49:02

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Pearl Jam

Akolita napisał:

Jak za 5 lat metallica zacznie tańczyć tango argentyńskie na scenie to też będzie ok?

Metallica skończyła się na Kill 'Em All Bardzo zły zespół wybrałeś na przykład, bo Mecie już od premiery RTL zarzucano sprzedanie się i to się ciągnie po dziś dzień.

Akolita napisał:

Jesteś zaślepiony i tyle. Jeśli dla ciebie ktoś jest idolem to nim pozostanie bez względu na to co robi, szkoda.

Pokaż mi gdzie coś takiego wyczytałeś z moich wypowiedzi. Muszę niestety trochę zawieść Twoje oczekiwania, ponieważ jestem trochę za stary na idoli. Ale gdyby nawet jakiś artysta, którego cenię zaczął tworzyć zupełne zaprzeczenie swojego dorobku, to po prostu straciłbym zainteresowanie jego osobą, dał spokój z nowymi nagraniami, ale za to bardzo chętnie wracał do starych. Na pewno nie traciłbym czasu i energii na forach internetowych rozpisując się o tym jak bardzo teraz jest do dupy

Akolita napisał:

Są zespoły, które od początku do końca były sobą, chodzi mi o to, że są konsekwetne w tym co robią.

Ale są też zespoły, które na przestrzeni lat grały różnorodną muzykę. Takie Pink Floyd zaczynało od kwaśnej psychodelii, grało progresywnie, a niektóre kawałki z ostatnich płyt spokojnie można puszczać w radio. I jak ja ich wczesną twórczość lubię dość wybiórczo, tak większość tego co stworzyli w latach 70tych niezmiernie wielbię. Można? Można. Jednak z drugiej strony mamy Slayera, który praktycznie od 30 lat konsekwentnie napierdala thrash metal i poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzą. Jednym lepiej z konsekwencją, innym ze zmianą, ale co z tego? Ważne żeby mieli dla kogo grać.

Akolita napisał:

(...) teraz są słabi czy ci się to podoba czy nie. A widzę, że nie, w takim razie masz problem

Nie mam z tym najmniejszego problemu. Jak już wcześniej wspominałem moja znajomość z PJ była dość przelotna, chociaż lubię i nowsze kawałki. Jednak nie traktuję tego zespołu w kategorii grunge/nie-grunge, z czym Ty zdajesz się mieć problem I fani PJ to nie tylko "jacyś moi koledzy", ale również ludzie, którzy zapełniają stadiony na ich koncertach. To też o czymś świadczy. Tylko proszę, daruj sobie uwagi typu "jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić"

Akolita napisał:

(...), dziecko.

Czuję się zdruzgotany


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#63 2012-12-06 14:03:08

 Akolita

User

Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 36
Preferowany styl: Thrash Metal, Grunge
Ulubione zespoły : Megadeth, Iron Maiden, Melvins
Ulubione zespoły pt. 2: Green River, Apocalyptica

Re: Pearl Jam

Nie traciłbyś czasu to spoko, ale forum jest od dyskutowania, a ja nie wypisuje tutaj swoich żali tylko przemyślenia. Myślisz, że mnie to boli, że PJ nie gra jak dawniej? Po prostu mogę napisać szkoda i tyle.
Jest różnica w różnorodności, można przejść z thrash metalu na np. sludge metal, ale z metalu na pop to jest różnica. W przypadku metalliki (nie łap mnie za słówka, względem tego, że się sprzedali bo to wiedziałem i słyszałem przede wszystkim) też to miałem na myśli. Chodzi mi o przykład z tańcem. Moim zdaniem traktujesz moje posty jako pretensje, a tak nie jest.
Twoje ostatnie zdanie z ty gównem, absolutnie do mnie nie pasuje, jakbyś mnie znał to byś wiedział, rozwiń co miałeś na myśli bo nic w tym stylu nie pisałem.

Offline

 

#64 2012-12-06 14:08:26

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Pearl Jam

Skoro nie są to pretensje to spoko, bo trochę to tak odebrałem. A co do tego gówna, to nie raz spotkałem się z takim stwierdzeniem gdy była mowa o tym, że zespół X odniósł znaczący sukces, a ktoś kto tego zespołu nie lubił wyskakiwał właśnie z czymś takim. Czasem lepiej ubiegać fakty, ale skoro jesteś daleki od takich "spostrzeżeń", to potraktuj to jedynie jako prewencję.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#65 2012-12-06 14:11:49

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Pearl Jam

Ale

jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić

to bardzo dobry kontrargument na stwierdzenia, że coś musi być dobre bo jest popularne.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#66 2012-12-06 14:16:54

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Pearl Jam

chyba dla kogoś dla kogo nie jest oczywistym, że coś co jest popularne nie musi być dobre


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#67 2012-12-06 16:36:37

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: Pearl Jam

XerX napisał:

Ale

jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić

to bardzo dobry kontrargument na stwierdzenia, że coś musi być dobre bo jest popularne.

Dla mnie to gówniany argument, bo się po prostu nie sprawdza.


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

#68 2012-12-06 19:03:27

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Pearl Jam

Co się nie sprawdza?


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#69 2012-12-06 20:23:25

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Pearl Jam

Hera napisał:

Rob napisał:

Zreszta nikt kto nagrywa z Timbalandem nie wychodzi na tym dobrze, chyba ze jest czarny.

LOL.
Timberlake nagrał z Timbem jedną z najlepszych popowych płyt ever. Furtado też dobrze wyszła na współpracy z nim. Także... no -.-

Oj no Heruś nie sprecyzowałem że chodzi mi o szeroko pojętych wykonawców rockowych ; ) Jak schrzanił Red Carpet Massacre nie muszę chyba udowadniać?


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#70 2012-12-06 21:42:49

 Magiczny Artur

Album Oriented Beatles

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 986
LastFM: lastfm.pl/user/TheBestPL

Re: Pearl Jam

Po prostu jest to trochę kulawy argument. Mam to uargumentować?


Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim.

Offline

 

#71 2013-01-18 19:25:27

fanofan

User

Zarejestrowany: 2013-01-04
Posty: 42
Preferowany styl: Rock
Ulubione zespoły : Pixies, REM, old Genesis
Ulubione zespoły pt. 2: Pink Floyd, Peter Gabriel

Re: Pearl Jam

Czekam na nową płytkę, pewnie jak poprzednie mnie zwiedzie... Dobrze że zawsze można wrócić do pierwszej trójki które są na abrdzo wysokim poziomie. Później żadna płyta dla mnie nei trzyma poziomu w całości, owszem, są perełki, ale to tylko nieliczna część piosenek.

Offline

 

#72 2013-02-27 15:30:48

 Felek

User

Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 61

Re: Pearl Jam

Seattle lat 90 to była wylęgarnia ciekawych kapel. W całości nigdy nie byłem w stanie tego ogarnąć ale pojedyńcze kapele warto poznać chociażby słuchając the best ofów. Pearl Jam zawsze lubiłem i chociaż słucham mniej to co jakiś czas wracam. A szykują nową płytkę http://topguitar.pl/newsy/artysci-newsy … -tym-roku/ Nawet Vedder solo daje radę a przynajmniej na soundracku do Into the wild dawał.

Offline

 

#73 2013-08-24 20:18:49

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Pearl Jam

Nowy kawałek z nadchodzącej płyty http://www.youtube.com/watch?v=jWQYYavheUA

Zadziorno-punkowy, mi siadł, nawet bardzo.

Offline

 

#74 2013-10-20 13:19:40

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Pearl Jam

Jeżeli komuś ciężko było się przekonać do PJ, to "Lighting Bolt" jest idealną okazją do tego, by zmienił zdanie. Jest to trzecia w całości przesłuchana przeze mnie płyta tego zespołu (po Ten i VS) i jestem pod wrażeniem, że zespół z takim stażem potrafi nagrać płytę tak świeżo brzmiącą i naładowaną świetnymi pomysłami ze znakomitymi melodiami.
Ja osobiście już trzeci dzień nie mogę się od niej oderwać. Jak na razie płyta roku razem z ostatnim QotSA.

Offline

 

#75 2013-11-05 19:26:04

 Zuza

Doctor's companion

44696831
Skąd: Z lasu
Zarejestrowany: 2011-10-01
Posty: 766
Preferowany styl: hipstersky
Ulubione zespoły : Serj Tankian, Hey, Luxtorpeda
Ulubione zespoły pt. 2: Rammstein, RHCP, Pearl Jam
LastFM: tajneznaki

Re: Pearl Jam

Jestem świeżo po przesłuchaniu Lighting Bolt i stwierdzam, że jest super. A pewnie spodoba mi się jeszcze bardziej po kilkukrotnym przesłuchaniu poszczególnych utworów.


http://media.tumblr.com/tumblr_lt9sigk9Yu1qeeyux.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Греция