Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2010-11-16 15:34:10

Ola_la

Gość

Re: Closterkeller

Właśnie mi też brakowało choć jednego starszego kawałka, choć na bis

A te zespoły, które wymieniłaś margoQ, Artrosis znam bardzo dobrze, ale reszta jest dla mnie nowością i chętnie się z nimi zapoznam. Dzięki

 

#17 2011-07-21 20:25:50

Noxiferis

Gość

Re: Closterkeller

O tak, moja miłość, jak dobrze, że są tutaj ludzie także lubiący te klimaty Też kocham, kocham Artrosis, i niektóre te wymienione przez margoQ, sądzę jednak, że gotyk w Polsce już nie jest taki sam, hmm z resztą wszystkie te zespoły nowo powstałe raczej się nie wyróżniają niczym, a szkoda...

 

#18 2011-07-21 20:40:38

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Closterkeller

Noxiferis napisał:

O tak, moja miłość, jak dobrze, że są tutaj ludzie także lubiący te klimaty Też kocham, kocham Artrosis, i niektóre te wymienione przez margoQ, sądzę jednak, że gotyk w Polsce już nie jest taki sam, hmm z resztą wszystkie te zespoły nowo powstałe raczej się nie wyróżniają niczym, a szkoda...

Nie wiem, czy wiesz, ale scena gotycka w Polsce żyje w podziemiu i ma się bardzo dobrze. Mało tego swoim poziomem nie odbiegają, a niejednokrotnie przewyższają swoich zachodnich "kolegów po fachu". Są osoby, które na własną rękę zakładają wytwórnie płytowe i propagują rodzimą scenę za pośrednictwem internetu.
Zespołu Anji jednak ten problem, problem promocji nie dotyczy, bo kiedy tylko pada hasło "Polski gotyk", każdy, nawet kompletny laik krzyczy: Closterkeller!

Uważasz, że nowo powstałe zespoły nie mają w gotyku nic do zaoferowania? Zapraszam do dyskusji tutaj: http://www.rock-metal-forum.pun.pl/view … hp?id=502. Może być ciekawie...


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#19 2011-07-21 21:07:50

Noxiferis

Gość

Re: Closterkeller

Nie, zle mnie zrozumiałaś
Po pierwsze wcale nie uważam, że Closterkeller jest jedynym zespołem gotyckim, nawet wg mnie to nie jest czysty gotyk, dla mnie Closterkeller to przede wszystkim jest świetny zespół, który jest  różnorodny, gotyk się przeplata, jest też rock, i inne gatunki, miałam tutaj na myśli zespoły, które powstają masowo, które swój nurt określają jako gotyk, a niczego nowego nie wprowadzają, a wszystko jest albo zerżnięte od innych albo jakby na siłę, nie twierdzę tutaj, ze nowe zespoły nie potrafią grać, i nie twierdzę, że o gotyku ma pisać fakt, bo doskonale wiem, że o tym nurcie rzadko sie pisze, i koncerty nie są reklamowane w rmf fm ani żadnych komercyjnych mediach, To tyle

 

#20 2011-07-21 21:47:10

Aursaria

Gość

Re: Closterkeller

Kocham ten zespół. Anja ma bardzo charakterystyczny i ciekawy głos. Wolę ją od innych wokalistek, które są bardziej lubiane. Ale ja jestem chora psychicznie, bo podoba mi się coś takiego jak piskowrzask Daniego, więc mojego zdania w sprawach wokalu możecie w ogóle nie brać pod uwagę.

 

#21 2011-07-21 22:08:28

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Closterkeller

Aursaria napisał:

Kocham ten zespół. Anja ma bardzo charakterystyczny i ciekawy głos. Wolę ją od innych wokalistek, które są bardziej lubiane. Ale ja jestem chora psychicznie, bo podoba mi się coś takiego jak piskowrzask Daniego, więc mojego zdania w sprawach wokalu możecie w ogóle nie brać pod uwagę.

Nie za bardzo wiem, o co Ci chodzi z "piskowrzaskiem Daniego", ale w kwestii wokalu Anji to się zgadzam. Mi również Jej głos przypada do gustu. A "Agnieszka" nie ma sobie równych
Poza tym bardzo lubię koncerty Clostera, zarówno na muzykę, jak i kontakt Anji z publicznością. To świetna babka ; )


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#22 2011-07-21 22:45:48

Noxiferis

Gość

Re: Closterkeller

Zgadzam się, Anja nie nosi się jak jakaś wielka 'artystka', chociaż wg mnie taką jest, nie ma problemu ze zdjęciem, autografem, i faktem jest to, że rzeczywiście nie każdemu jej głos przypada do gustu    Agnieszka

 

#23 2011-08-09 17:36:12

Adiee

Gość

Re: Closterkeller

Anja ma genialny głos! Jednak Polacy mają czym się pochwalić

 

#24 2012-06-26 16:26:22

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Closterkeller

Na zeszłorocznym CP ich koncert został odwołany (z przyczyn technicznych, a ściślej pogodowych) w tym roku powinni mieć więcej szczęścia.


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#25 2012-06-26 16:35:16

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Closterkeller

Dzisiaj widziałam w Saturnie "Bordeaux" i jeszcze jakąś jedną ich płytę za 9,90zł. Nawet się zastanawiałam nad kupnem, ale już miałam w ręce trzy inne płyty, a co za dużo to niezdrowo. Ale dziwi mnie, że dopiero co wydana płyta już tak spadła z ceny...

Offline

 

#26 2012-06-26 16:39:14

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Closterkeller

Ja bym kupiła, szczególnie za taką cenę 9 )


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#27 2012-06-26 16:40:50

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Closterkeller

W każdym razie w Saturnie/Media Markt ostatnio duży wybór płyt za dyszkę. Może przy następnej wizycie skuszę się na Closterkeller ; )

Offline

 

#28 2012-06-26 16:47:41

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Closterkeller

Hera napisał:

W każdym razie w Saturnie/Media Markt ostatnio duży wybór płyt za dyszkę. Może przy następnej wizycie skuszę się na Closterkeller ; )

Mieszkam na prowincji, u nas nie ma takich sklepów 9 )

Będę w Wawie to się porozglądam... Ostatnio za czym innym mi się głowa kręciła, ale za drogo, więc pewnie skończę na Closterze


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#29 2012-08-13 20:12:54

 Iron Majden

User

Skąd: Wejherowo
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 81
Preferowany styl: Heavy, progresywny, symfoniczn
Ulubione zespoły : Iron Maiden, Within Temptation
Ulubione zespoły pt. 2: Nightwish, Sabaton, Scorpions

Re: Closterkeller

Dopiero poznaję, ale kocham ten zespół. Nikt nie wspominał, ale dla mnie "Mogę tylko patrzeć" to prawdziwa perełka. Nawet kiedy znałam ich kilka kawałków ("Scarlett", "Czas komety", jeszcze kilka), Anja już była dla mnie najlepszą wokalistką. Na początku trochę mnie drażniła ta jej "wyjąca" maniera, a teraz mi się strasznie podoba. Bardzo chętnie bym poszła na koncert.
EDIT: Byłam dwa miesiące temu, zapomniałam napisac . Są świetni na żywo! I niosłam Anji kawę!

Ostatnio edytowany przez Iron Majden (2012-12-30 19:51:37)


"We live for the magic in the sound, disorted guitars are breaking ground. (...) The passion of metal drives us forth, the best heavy metal comes from the north. The powerful tunes, spectacular shows, the audience screams in ecstasy..." - Sabaton - "Metalizer"

Offline

 

#30 2013-01-20 19:39:07

nitlott

User

Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 52
Preferowany styl: doom, dsbm
Ulubione zespoły : Katatonia, Lifelover, Burzum
Ulubione zespoły pt. 2: Forgotten Tomb,Shining,Doom:vs
LastFM: lastfm.pl/user/hospitalizacja
WWW

Re: Closterkeller

uwielbiam Closterkellera Moje ulubione albumy to "Violet" i "Scarlet". Widziałam ich na żywo jak na razie tylko raz, ale w tym roku wygląda na to, że pójdę na ich dwa koncerty.


http://imagegen.last.fm/s002/oartists/hospitalizacja.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com